grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

4

Ubix

rok temu

GrynaPlus.pl

Witam czytających, w tym artykule opiszę jak działa strona na której obecnie się znajdujemy.

Jestem jej dosyć nowym użytkownikiem lecz się z nią lekko zaznajomiłem. 

Jej głównym celem jest oczywiście rozdawanie nagród "za darmo" bo za wykonane zadania co nas nic nie kosztuje - jedynie trochę czasu ale to nic.

Zdobywaj punkty

W tej zakładce jak sama nazwa mówi możemy zdobywać punkty. Na górze mamy polecane oferty czyli takie, które tymczasowo dają nam więcej punktów niż normalnie. 

Idąc niżej mamy ściany ofert. Obecnie są to: lootably, Bitlabs, OfferToro, WANNADS, HangmyADS, timewall, MMwall, TIKME, AyeTStudios. Najbardziej opłacalną wg mnie jest timewall ponieważ mamy tam i ankiety i zadania, które polegają na np wejściu na stronę i pozostaniu na niej 5 minut.

Idąc dalej mamy ankiety od obecnie 4 ścian - ponownie Bitlabs, CPX research, RapidReach oraz WANNADS. Tutaj wg mnie najlepiej działa Bitlabs oraz CPX research, ponieważ trafienie ankiety, która da Wam punkty na RapidReach oraz WANNADS graniczy kompletnie z cudem.

 

Idąc dalej mamy gdy mobilne na Androida oraz IOS - fajnie, że twócy nie zapomnieli o IOS.

Mamy tutaj różne gry typu kasyna, ankiety czy różne łamigłówki czy też gry logiczne.

 

Niżej mamy gry czyli gry dostępne na komputer stacjonarny czy laptopa - w nich najwięcej zdobędziemy oraz są lepsze w porównaniu do gier mobilnych, ponieważ ich często nie zalicza a te na pc już tak.

 

Niżej mamy zadania typu dołącz na discorda, wstaw tiktoka o stronie, zaobserwuj kogoś, polub jakąś stronę czy film na youtube, takie proste chwilowe zadania za kilka punktów - jak zrobimy wszystkie to zbierze się pokaźna suma punktów, nie wymagają jakiejś dużej ilości czasu.

 

Niżej mamy 3 ostatnio odebrane nagrody - jakie oraz jaka osoba je odebrała.

 

Nagrody

Tu jak sama nazwa mówi są nagrody do odebrania.
Mamy w nich różne kategorie: karty podarunkowe, doładowania do gier, klucze do gier, skiny do CS:GO, PayPal, doładowania telefonu, doładowania konsol, karty podarunkowe steam, gry, oraz promocje czyli przecenione nagrody z tych kategorii.
Nie ma tutaj co omawiać.

 

Polecaj serwis.

Jest to typowa zakładka programu partnerskiego czyli zarabianie za zapraszanie - za użycie kodu promocyjnego osoba, która go użyła dostaje 100pkt a gdy zdobędzie 1000pkt to osoba, której ten kod jest dostanie również 1000pkt więc jest to opłacalne. Ze stroną oczywiście można nawiązać współpracę lecz do tego trzeba mieć jakieś lepsze zasięgi, żeby się to opłacało.

 

Odznaki

Kolejna zakładka to odznaki w której mamy rozpisane wszystkie odznaki dostępne do zdobycia na stronie. Dają one XP za który zdobywamy poziom konta, polegają na np robieniu zadań, logowaniu, posiadaniu znajomych, dokupieniu punktów, zdobywania poziomu czy zwycięstw w konkursach.

 

Odebrane nagrody

Tutaj nie ma co tłumaczyć, widnieją tutaj odebrane przez nas nagrody - nazwa - zdjęcie oraz cena i data.

 

Forum

Tradycyjne forum na którym możemy tworzyć wątki i rozmawiać.

 

Ranking

Ranking jest dosyć fajnym urozmaiceniem, im więcej punktów w danym miesiącu zdobędziemy tym wyżej jesteśmy w rankingu tym więcej punktów na koniec miesiąca dostaniemy. Ranking jest całkiem dobrą możliwością zarobku a jego pula to ponad 38 tysięcy punktów. 

1 miejsce - 7000 punktów

2 miejsce - 6000 punktów

3 miejsce - 5000 punktów

4 miejsce - 4000 punktów

5 miejsce - 3000 punktów

6 miejsce - 2500 punktów

7 miejsce - 2000 punktów

8 miejsce - 1500 punktów

9 miejsce - 1000 punktów

10 miejsce - 900 punktów

11 miejsce - 800 punktów

12 miejsce - 700 punktów

13 miejsce - 600 punktów

14 miejsce - 500 punktów

15 miejsce - 400 punktów

16 miejsce - 300 punktów

17 miejsce - 200 punktów

18-25 miejsce - 100 punktów

 

Konkursy

Jest to zakładka w której możemy zagrać o punkty oraz różne przedmioty np skina do csa czy 20 zł paysafecard.

Wchodzimy do konkursu za określoną ilość punktów np do konkursu o 50pkt wchodzimy za 25, druga osoba wchodzi za 25 więc mamy pulę 50 i następuje losowanie, osoba, która wygra dostaje 45pkt, ponieważ strona potrąca 10% od wygranej w konkursie o punkty. 

 

Sklep

Jest to miejsce w którym możesz wypromować swoje konta społecznościowe za punkty zdobyte na stronie. Istnieje kilka kategorii: facebook, instagram, tiktok, youtube i twitch. Uzyskujemy tutaj polubienia / obserwacje / subskrybcje / komentarze / polubienia komentarzy od realnych użytkowników. 

 

Dodaj artykuł

Jest to zakładka z której do Was piszę, tutaj piszemy swój artykuł, który następnie jest weryfikowany i jeśli jest zgodny z wymaganiami to jest nagradzany. 

 

Blog

Tutaj pojawiają się sprawdzone artykuły użytkowników.

 

Bonus za polecenia

Tutaj taki bonus od strony - za 2 zaproszonych użytkowników, którzy zdobędą 1000pkt dostaniemy 20psc oraz za każdego 1000 punktów czyli 2000 punktów. Niestety te 20psc jest jednorazowe lecz 1000 punktów ma nieograniczoną pulę.

 

Darmowa gra

Niżej mamy zakładkę darmowa gra - za zdobycie 600 punktów dostaniemy losowy klucz steam, jest to promocja jednorazowa na całe konto więc jeśli ktoś już odebrał to tej zakładki nie ma. 

 

Moja opinia co do strony

Według mnie strona jest prawdziwa, daje łatwo zarobić, różnymi metodami - wypłaca szybko nagrody, ma przyjazny zespół wsparcia, pomaga w problemach, stale dodaje nowości. Najłatwiej według mnie zarabia się na timewallu / ofertach gier na komputer, ponieważ na przykład te na telefon dają 100pkt za 10 godzin gdy a te na pc dają 300pkt za jakieś pół godziny do godzinę. Jest to ogromna różnica, która pozwala nam zaoszczędzić naprawdę dużo czasu i pozwala nam szybciej zarobić. Poza tym istnieje ryzyko, że gra mobilna nie zostanie zaliczona i to zdarza się dosyć często na każdym typie takich stron lecz ta jest najlepsza. Mamy naprawdę różnorodność zadań, nagród, promocji, ładny wygląd oraz estetykę, fajne mechaniki.

 

Jak zacząć?

Użyj kodu promocyjnego, który da Ci 100 punktów, zacznij robić zadania typu zaobserwuj, polub, dołącz, nagraj tiktoka, na tym zdobędziesz z 350 punktów w dosyć krótkim czasie, potem sprawdź ściany ankiet, może do jakiejś się zakwalifikujesz i otrzymasz nagrodę a potem przejdź do zadań na pc / sprawdź ścianę ofert timewall. Zagraj czasem w konkursie, może będziesz miał farta, zdobywaj dużo punktów aby być wysoko w rankingu i odbieraj przemyślane nagrody - pamiętaj też o dziennym bonusie - gdy zdobędziesz 2000 punktów to otrzymasz 500 punktów w bonusie. 

 

Dziękuje każdemu za dotrwanie do końca tego artykułu, opisałem tutaj podstawowe działania strony dla nowych osób.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy