logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

18

Bober40

1 rok temu

GTASA

Siemka. Dziś wam opowiem o znanej wam grze GTA San Andreas. Gra została wydana 26 października 2004 roku przez firmę Rockstar Game. Mimo, że gra jest już stara, to i tak dużo osób w nią gra lub robi speedruny. Każdy wie o co chodzi, jednak z tego co się dowiedziałem, zostało zrobione odświeżone GTA San Andreas, ale nie jestem pewien, ponieważ mogą to być plotki:

Minimalne wymagania sprzetowe gry to:

Procesor: 1 Ghz Pentium III AMD Athlon.

Pamięc RAM: 256 MB 

Karta graficzna: 64 Mb (Geforce 3 lub lepsza)

System operacyjny: Windows 2000 lub XP 

Miejsce na dysku: 3,6 GB instalacja 

Pierwszą misją jest jazda na rowerze. Jesteśmy wtedy ścigani przez gang i przy okazji zwiedzamy okolice na rowerach. Po chwili udaje nam się uciec, ponieważ przyjaciele doprowadzają nas do naszego pierwszego mieszkania. Druga misja to wizyta u fryzjera, która jest misją dla Raydena. CJ wsiada do samochodu i jadą do salonu fryzjerskiego. Niezależnie jaką fryzurę będzie miał  nasz bohater to Rayden i tak bedzie gadał,  że jest zła. Potem do pizzerii wchodzi CJ, aby coś zjeść. Nagle Rayden wpada do pizzeri z shotgunem i robi napad, który skończył się ucieczką. Z lokalu wybiega typ, którego możemy bez problemu przejechać. Wtedy otrzymamy naszą pierwszą broń.

Dla mnie GTA San Andreas jest bardzo fajną grą i lubię sobie pograć, gdy mam ciężki dzień lub nie mam co robić. Tytuł jest dobry do zabicia czasu. Każdemu mogę tą grę polecić. Sam ukończyłem ją kilka razy, ale największy problem sprawiały mi misje lotnicze. W GTA San Andreas samolot jest czuły i lekkie poruszenie myszką wystarczy, aby w coś uderzyć. W moim przypadku musiałem  robic misję "Nauka lotnictwa'.

Myślę, że już łatwiejszym sposobem będzie przejście szkoły jazdy samochodem niż samolotem, ponieważ tam można wszystko zrobić za pierwszym razem. Samochodem jedziemy prosto i robimy co nam każe. Najwięcej graczy denerwuje się na szkoły jazdy. Nie są one obowiązkowe, ale kto chce przejść grę, będzie musiał się pomęczyć. Ostatnią misją szkoły jazdy jest rajd przez miasto, podczas którego nie można się zatrzymać. Gdy się zatrzymamy, to misja skończy się niepowodzeniem. W czasie misji trzeba utrzymać prędkość z jaką się jedzie. Jest to do zrobienia po kilku próbach, ale są też osoby, które ukończą szkołę jazdy za pierwszym razem.

Myślę, że spodobał wam się mój artykuł i jest w miarę czytelny, ale spokojnie poprawię się w pisaniu, ponieważ są to początki. Jeśli wam się spodobał, to dajcie znać i trzymajcie się <3 

Bober40

"

"

"

"

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022