grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Marcin432

2 lata temu

Hypixel - opis i ciekawostki

Kiedy byłem mały, zawsze oglądałem filmy youtuberów z różnych minigier w Minecraftcie. Zawsze chciałem zagrać na serwerze hypixel, który posiada mnóstwo gier, questów i przede wszystkim dobrą zabawę!
Hypixel to największy serwer Minecraft (Java), został on założony przez Simona „Hypixel” Collins-Laflamme i Philippe Touchette 13 kwietnia 2013. Serwer początkowo nie był zbyt rozwinięty i popularny, tzw. hype na ten serwer powstał 
w 2017 gdy hypixel wydał minigre BEDWARS. To właśnie wtedy hypixel stał się tak popularny. No dobrze troche sobie pogadałem, ale jak w ogóle dołączyć na tego hypixela? Już śpieszę z odpowiedzią, otóż żeby wejść na hypixela trzeba
wejść w Minecraft (hypixel jest dostępny w wersji od 1.8 do 1.18) kliknąć w gra wieloosbowa (multiplayer) następnie w dodaj serwer (add server) i w adresie serwera wpisz mc.hypixel.net. Gotowe teraz jesteś na hypixelu! Na tym serwerze jest masa gier, między innymi:
Bedwars,skywars,skyblock,classic games,arcade games, tnt games i wiele innych! Ale czy wiesz, że 6 lat temu nie było tak kolorowo? Najpopularniejszymi grami wtedy były:
Paintball, Mega walls i arena brawl, blitz survival games. Dla dociekliwych
przygotowałem listę w której znajduję się wszystkie najpopularniejsze minigry na hypixelu:

Murder Mystery, Skyblock, Skywars, Lucky Blocks, Tower Wars, The Pit, CvC, Warlords, Paintball,Bedwars, Housing
Quakecraft, Capture the wool, Skywars, Dragon wars, The rest of the Arcade i Smash Heroes!
Najlepsze w tym jest to, że to jeszcze nie wszystkie gry na tym serwerze. Ciekawostką jest też to, że hypixel ma swój kanał na youtube, na którym można obejrzeć nowy trailer serwera oraz hypixelowy "serial" o nazwie mini squad. Kolejną ciekawostką jest to, że hypixel pracuje już ponad od 5 lat nad ich własną grą zatytułowaną Hytale. Jak mówi sam założyciel serwera Hytale to taki Minecraft tylko z różnymi innymi dodatkami czyli można powiedzieć, że to realistyczny Minecraft. Czy tak będzie? No zobaczymy, ponieważ
Hytale miał wyjść w 2020 a następnie przełożono date wydania na połowę 2022, lecz jak szperałem w internecie to pojawiła się też data 2023. Pewnie jak wszedłeś chociaż raz na hypixela to pewnie widziałeś mase graczy z rangami vip, vip+, mvp, mvp+ i mvp++. 
Ale czy wiedziałeś o tym, że w 2013 była tylko ranga VIP? A tutaj najważniejsze rzeczy które dawał VIP w tamtych czasach: 

• Zielony nick,
• Dostęp do gier w fazie beta,
• Możliwość latania na lobby,
• Nowe tzw. kity na blitz survival games,
• Przywoływanie główek komendą /head (nazwa gracza)
I wiele więcej!

No dobrze myślisz sobie, że hypixel to serwer to serwer idealny, ale wcale tak nie jest, ponieważ wszystko ma jakieś wady i zalety dlatego w następnym artykule porozmawiamy sobie o glitchach i błędach hypixela.

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy