logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

Lubiekroliki

1 miesiąc temu

Jak mieć 1500 punktów dziennie na Gry na Plus ?

Jak mieć 1500 punktów dziennie na Gry na Plus ?

Witaj, skoro to czytasz, to zapewne chciałbyś mieć dużo punktów na stronie Gry na Plus, ale nie wiesz jak je zdobyć. Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie - w tym artykule opiszę sposób, dzięki któremu możesz zdobyć 1500 punktów dziennie! (Sama z tego sposobu korzystam i serdecznie go polecam).

Korzystaj z dziennego bonusu

Gdy w ciągu jednego dnia uda ci się zdobyć 1000 punktów, otrzymujesz tak zwany dzienny bonus czyli dodatkowe 500 punktów. Także aby mieć 1500 punktów, wystarczy, że zdobędziesz 1000, a strona sama przyzna Ci połowę tego w ramach bonusu.

Pisz artykuły

Pisanie artykułów jest według mnie najlepszym i najprzyjemniejszym sposobem zarabiania na tej stronie. Artykuł możesz napisać na dowolny temat, ważne jest tylko to, aby był to twój autorski artykuł - nie może być skopiowany z internetu. Punktacja artykułów jest następująca:

2500-3000 znaków - 100 punktów

4500-5000 znaków - 200 punktów

6500-7000 znaków - 300 punktów

10 000 i więcej znaków - 400 punktów

Jeśli chcesz zdobyć 1500 punktów w ciągu dnia, najlepiej by było, gdybyś napisał artykuł, za który dostaniesz 400 punktów, także musi on mieć przynajmniej 10 tysięcy znaków. Może Ci się wydawać, że nie dasz rady, lecz w praktyce nie jest to wcale tak dużo. Niestety minusem jest to, że nie można skopiować tekstu i wkleić w licznik znaków, lecz na stronie jest licznik słów. Przeciętny wyraz ma średnio 6 liter, ale ja wam polecam liczyć jedno słowo jako 5 liter, po pierwsze dla tego, że łatwiej jest to policzyć (dodajesz zero na końcu i dzielisz na 2) a po drugie na wszelki wypadek lepiej mieć więcej słów. Jeżeli nie wiesz, jak napisać artykuł na 10 000 znaków, pisz poprostu to, co przychodzi ci do głowy i nie przejmuj się znakami. Po jakimś czasie możesz zobaczyć ile masz słów i napewno trochę ich będzie. Przy założeniu, że jedno słowo ma 5 liter, potrzebujemy 2 000 wyrazów, by otrzymać 400 punktów. Artykuły możecie pisać o swoich ulubionych grach, serialach, książkach... Poprostu o czym chcecie, także z tym nie powinno być problemu.

Gdy już nie macie pomysłu, co więcej napisać, a nie macie wystarczającej liczby znaków, możecie na przykład podzielić się własnym odczuciem na dany temat za pomocą nawiasu. (Ja tak robię i czasem dzięki temu mam nawet dwa razy więcej znaków).

Oceniaj artykuły

Oprócz pisania artykułów, możesz również oceniać te napisane przez innych. Wystarczy, że wejdziesz w bloga i na jakikolwiek artykuł, zjedź na dół i kliknij przycisk ,,oceń artykuł''. Wtedy wyświetli Ci się reklama (ważne jest, abyś jej nie pomijał, w przeciwnym razie strona nie da ci punktów). Po obejrzeniu reklamy możesz wystawić opinię - kilkasz ile dajesz gwiazdek między 1 a 5 i możesz napisać swoje odczucia co do artykułu, jednak nie jest to konieczne. Nie zależnie od tego ile dasz gwiadek, otrzymasz nagrodę w wysokości 5 punktów. 

Warto pamiętać o tym, że jeden artykuł można ocenić tylko raz oraz o tym, że dziennie można ocenić maksymalnie 3 artykuły. Także z tego sposobu możemy otrzymać 15 punktów dziennie.

No dobrze ale co z resztą punktów? 1000-400-15=575 Czyli brakuje nam jeszcze 575 punktów. A więc jak je zdobyć?

Ściana ofert

W zakładce ściana ofert możecie znaleźć różnego rodzaju aplikacje, gry i ankiety. Ja osobiście nie przepadam za ścianą ofert, gdyż nie raz było tak, że wykonałam zadanie a nie dostałam za nie punktów. Niby system weryfikuje to automatycznie ale mi jakoś nie zawsze chce weryfikować.

Czasem w tej zakładce możecie znaleźć na przykład różnego rodzaju quizy, za które możecie zdobyć 4-10 punktów. Nie jest to dużo, jednak quizy nie zajmują dużo czasu i nie trzeba mieć samych poprawnych odpowiedzi, by przyznano Ci punkty. 

W tej zakładce możecie znaleźć również interesujące minigry oraz wyzwania. Za nie możecie zdobyć kilkadziesiąt-kilkaset punktów.

Uznajmy, że z quizów na tej stronie dostaniesz 75 punktów, a z minigier itd. - 100. Wobec tego potrzebujemy już tylko 400 punktów.

Ankiety

Niestety do ankiet nie jest łatwo się zakwalifikować, jednak, gdy już się zakwalifikujesz, nie ma żadnego problemu, a punkty naliczane są automatycznie. Im mniej punktowana ankieta, tym łatwiej się do niej dostać. Jeśli ankieta jest wysoko punktowana, to znaczy, że chcą zachęcić jak najwięcej osób do wejścia w nią, dzięki czemu po jakimś czasie napewno znajdą osobę, której szukają. Przykładowo, do ankiety za 200 punktów mogą szukać 30-letniej kobiety z Warszawy pracującej w banku. I nawet jeśli mieszkasz w Warszawie i pracujesz w banku, ale masz 29 lat, nie zakwalifikujesz się. Oni szukają kogoś kto ma 30. Jednak można liczyć na to, że przy odrobinie szczęścia do jakiejkolwiek ankiety się zakwalifikujemy i dostaniemy 100 punktów. 

W związku z powyższym brakuje nam jeszcze 300 punktów.

Gry

Przykładowe gry, w które możecie zagrać:

Blast Friends: Match 3 Puzzle

Co musicie w niej zrobić:

1. Musisz poprostu zainstalować tą aplikację i ją uruchomić

2. Po osiągnięciu 50 poziomu otrzymujesz 43 punkty

3. Po skończeniu 100 poziomu dostajesz 41 punktów

4. Gdy przejdziesz 200 poziom to otrzymasz 85 punktów

5 i ostatni krok: Osiągnij 500 poziom, wtedy dostaniesz aż 213 punktów

43+41+85+213=382

Grę możecie pobrać na telefon - zarówno na android-a jak i na IOS-a

Magic Jigsaw Puzzle - Game HD

Po osiągnięciu 7-go poziomu, otrzymasz 350 punktów.

To również jest gra na telefon. Wymaga instalacji.

Zadania

Po wykonaniu powyższych kroków, powinieneś dostać 1000 punktów + wtedy otrzymasz ,,dzienny bonus'' w postaci 500 punktów, więc będziesz mieć 1500 punktów czyli osiągniesz cel! Jednak jeśli któregoś z tych punktów nie masz ochoty robić (ja na przykład nie chcę grać w gry) możesz skorzystać z zakładki ,,zadania''. Na stronie Gry na Plus możecie kupić sobie realne usługi w mediach społecznościowych, jeśli ktoś inny kupił na przykład 50 subkrypcji na YouTube, zasubskrybowanie jego kanału będzie wyświetlało się w zakładce ,,zadania'' tak długo, dopóki te 50 osób go nie zasubskrybuje. Każdemu wyświetlają się inne zadania, jednak większość z nich dotyczy przykładowo polubienie zdjęcia na instagramie, obserwacja na tiktoku lub powyżej wspomniana przeze mnie subskrypcja na YouTube. Za subksrybcje lub polubienia dostajemy 5 punktów. Natomiast czasem w sekcji zadań jako zadanie pojawia się zarejestrowanie na jakiejś stronie itd. i wtedy dostajemy za to między 20 a 100 punktów. Także korzystając z zakładki zadania również możemy zdobyć trochę punktów.  

Dodatkowe punkty

Nie zapominajmy o tym, że mamy szansę na zdobycie dodatkowych punktów! Codziennie za zalogowanie się na stronie mamy specialny bonus - możemy zakręcić kołem fortuny, w którym wygrywamy między 1 a 20 punktów.

Warto również sprawdzać kanał na YouTube i Discordzie oraz konta na Facebooku strony Gry na Plus - co jakiś czas pojawiają się tam kody bonusowe, z których możemy dostać między 19 a 100 punktów! 

Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten artykuł Wam się spodobał. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy będziecie się strarać zdobywać 1500 punktów dziennie. Nie zapomnijcie ocenić tego artykułu - dostaniecie za to 5 punktów, tylko nie pomijajcie reklamy :) 

Pozdrawiam serdecznie oraz życzę miłego zarabiania!!!

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022