logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

Lubiekroliki

5 miesięcy temu

Jak mieć CDA Premium za darmo?

Jak mieć CDA Premium za darmo?

Siema, w tym artykule opiszę Wam najlepszy sposób na posiadanie CDA Premium całkowicie za darmo !

Co to CDA Premium?

CDA to słynna platforma z ciekawymi filmami i serialami. Natomiast CDA Premium to porostu lepsza wersja strony, daje ona bowiem możliwość oglądania specialnych filmów Premium. Na dodatek w wersji Premium nie ma reklam, więc nic nie przeszkodzi ci w seansie! Zwykle za wersję premium trzeba zapłacić 20 złotych miesięcznie, jednak znam sposób jak mieć wersję Premium za darmo! Jak to zrobić? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu!

Co trzeba zrobić żeby mieć CDA Premium za darmo?

Teraz zastanówmy się co trzeba zrobić, aby mieć CDA Premium za darmo. Jest to prostsze, niż mogłoby się wydawać, bo możemy zdobyć tą wersję strony za punkty na stronie grynaplus.pl! Chyba nie muszę Wam tłumaczyć, co to za strona - w końcu właśnie się na niej znajdujecie :) Jednak jeśli jesteście nowi na tej stronie, to tak w skrócie Wam wyjaśnię - jest to najlepsza strona do zarabiania! Za wykonywanie prostych i przyjemych zadań dostajemhy tutaj punkty i to jest taka jakby waluta na tej stronie. Potem za tą walutę możemy kupować różne świetne rzeczy bez wydawania prawdziwych pieniędzy! Aby odebrać nagrodę, musimy wejść w zakładkę ,,nagrody'', znaleźć tą, którą chcemy odebrać i kliknąć odbierz nagrodę. Jeśli mamy odpowiednią ilość punktów, jest to bardzo proste, natomiast jeżeli nie mamy, to najpierw je oczywiście musimy zdobyć.

Ile potrzebujemy punktów i jak je zebrać?

Aby odebrać nagrodę ,,CDA Premium za darmo na 30 dni'' musimy zdobyć 3399 punktów na stronie grynaplus.pl. Teraz powiem Wam, jak szybko te punkty zdobyć. Także to tylko moja propozycja, możecie zrobić dokładnie to, co napiszę, lub się tym zainspirować i zrobić jakieś inne zadania:

World of Warships - 1500 punktów

World of Warships jest grą do pobrania, za wykonanie odpowiednich zadań w grze możemy zdobyć aż 1500 punktów! Jest to jedna z najpopularniejszych gier na stronie grynaplus.pl - ma ona ponad 160 opinii! Na dodatek jest raczej dobrze oceniana, bowiem średnia ocen wynosi 4.5/5 gwiazdek! Sama osobiście w tą grę nie grałam (ja ogólnie raczej nie gram w tego typu gry), ale w opiniach bardzo dużo osób pisze, że zadania są bardzo łatwe i punkty zdobywa się naprawdę szybko.

Ankiety - 500 punktów

Za ankiety najczęściej dostaje się między 100 a 200 punktów. Czasem jak się nie zakwalifikujecie, to dostajecie 2/3 punkty na pocieszenie, jednak tego oczywiście nie liczymy bo musimy mieć tych punktów tysiąc razy tyle. Załóżmy więc, że zrobicie 4-5 ankiet i łącznie dostaniecie w nich około 500 punktów. 

Łącznie mamy narazie 2000 punktów, czyli brakuje nam jeszcze 1399!

Artykuły - 1200 punktów

Jeżeli napiszecie artykuł na 10 000 lub więcej znaków, dostaniecie 400 punktów na stronie. Oczywiście artykuł musi być zgodny z wymaganiami - musi mieć jakiś sens, być zgodny z prawdą, nie może to być plagiat oraz musi być estetyczny. Mówiąc estetyczny mam na myśli to, żeby był podzielony na wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Nagłówki róbcie większą czcionką i ogólnie zadbajcie o to, żeby ludzie chcieli patrzeć na Wasz artykuł. Ważne jest też to, aby dodać do artykułu tematyczne grafiki, najlepiej około trzech. Możecie pisać jeden artykuł dziennie, a skoro jeden artykuł daje 400 punktów, to musicie napisać 3. Także na artykuły poświęcacie 3 dni, ale przecież możecie tego samego dnia napisać artykuł i zagrać w grę lub wypełnić ankietę :))

Razem mamy już 3200 punktów, więc brakuje nam już tylko 199!

Nagraj i opublikuj tiktoka o stronie grynaplus - 100 punktów

Jak to zrobić? To bardzo proste - porostu nagrywacie filmik dotyczący tej strony i publikujecie go na tiktoku. Następnie wykonujecie zrzut ekranu potwierdzający nagranie tego filmiku i przesyłacie go w odpowiednie miejsce. Taki filmik możecie nagrać nawet w minutę, więc to jest bardzo szybki sposób na punkty!

A jeśli nie mam tiktoka?

Jeżeli nie macie tiktoka, nic dziwnego że nie możecie wykonać powyższego zadania. W takim wypadku polecam zrobić zadanie ,,brain test''. Za przejście 250 poziomów dostajecie 114 punktów. Gra brain test jest na logiczne myślenie i ogólnie 250 poziomów to bardzo dużo, ale akurat w tej grze przechodzi się je bardzo szybko.

Zostało nam jeszcze 99 punktów, ale na stronie nie ma żadnych zadań z końcówką 9, więc zaokrąglijmy to do 100.

Także zostało nam jeszcze 100 punktów.

Za ocenę artykułu dostaniemy 5 punktów (tak przy okazji, ten też możecie ocenić). Można ocenić najwyżej 3 artykuły dziennie, co daje 15 punktów. Uznajmy, że będziemy to robić przez 6 dni. 15 punktów dziennie razy 6 dni=90 punktów.

Teoretycznie potrzebujemy jeszcze 10 punktów., ale codziennie odbieramy bonus za wejście na stronę (między 1 a 20 punktów) i napewno trochę punktów się z tego uzbiera.

Podsumowanie

Podsumowując da się zdobywać różne rzeczy za darmo! CDA Premium jest jedną z wielu takich rzeczy, na stronie grynaplus mamy kilkaset różnych nagród do wyboru! Mam nadzieję, że ten artykuł okaże Wam się pomocny. Jeśli tak, to będę bardzo wdzięczna jak wystawicie mi opinię. Przy okazji dostaniecie wtedy 5 punktów :))

Według mnie posiadanie CDA Premium jest świetnym pomysłem i jeżeli strona daje nam możliwość zdobycia tego za darmo, to warto z tego skorzystać ! Oczywiście, jeśli lubicie oglądać filmy, ale tak szczerze to kto by nie lubił? 

Zapraszam również do przeczytania moich innych artykułów i oczywiście życzę miłego zarabiania, pozdrawiam!

Artykuł został napisany 19 grudnia 2022 przez @lubiekroliki

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022