grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Lubiekroliki

1 rok temu

Jak mieć dużo punktów na GrynaPlus?

Witam, jak pewnie dobrze wiecie, strona ,,grynaplus'' jest stroną na której łatwo możecie spełniać swoje marzenia wydając punkty. Jest to dobra alternatywa zarówno dla graczy, którzy chcą mieć lepsze skiny w grach lub więcej robuxów w roblox-ie, jak również dla nastolatków, którzy uwielbiają zakupy i po nocach śnią im się bony do ich ulubionego sklepu. Strona grynaplus sprawi, że nie tylko w śnie spełnicie marzenia! Jednak oczywiście ,,bez pracy nie ma kołaczy'' - musicie najpierw zapracować na dany produkt zbierając punkty. Jak zdobyć dużo punktów i szybko osiągnąć ich pożądaną ilość? Tego dowiecie się właśnie w tym artykule!

Wypełnianie ankiet

Wypełnianie ankiet jest według mnie jednym z najlepszych sposobów na zdobywanie punktów (o ile się zakwalifikujesz). Ankiety są proste i przyjemne w obsłudze, a możesz z nich zarobić od 30 nawet do 277 punktów. Niestety z biegiem czasu będzie coraz ciężej zakwalifikować się do ankiet. Kiedyś był to mój ulubiony sposób na łatwe zdobywanie sporej sumy punktów, teraz niestety bardzo żadko udaje mi się zakwalifikować, jednak gdy wreszcie mi się uda, wszystko jest ok i zgarniam kolejne punkty.

Gry

To oczywiście najłatwiejszy sposób na zarabianie, bo możecie zdobyć nawet 12 000 punktów za 1 razem (co po wypłacie na paypal lub kartę podarunkową daje aż 100 zł). W grach są różne zadania, każde na okraśloną ilość punktów. Jeśli jesteście graczami, dzięki tej opcji połączycie rozrywkę z zyskami :)

 

Oglądanie reklam

Jeśli nie macie za wiele czasu na wykonywanie adań, możecie oglądać reklamy - za obejrzenie 2 reklam otrzymujecie wtedy 1 punkt. 1 punkt to niecały 1 grosz, więc gdy tak się o tym myśli, nie masensu oglądać reklam, jednak gdy będziecie oglądać film i co jakiś czas przełączać kartę żeby kliknąć na kolejną reklamę, możecie zyskać całkiem sporo punktów. Niestety po dłuższym korzystaniu z tej opcji pojawia się blokada - trzeba odczekać minutę (60 sekund) przed obejrzeniem kolejnej reklamy :(

 

Pisanie artykułów i ich ocenianie

Pisanie artykułów jest świetną alternatywą między innymi dla osób które tak jak ja chcą zostać pisarzami :) Ale oczywiście nie tylko, strona daje wam wskazówki jak napisać artykuł żeby był ciekawy i czytelny. Liczy się też ilość znaków, rozpiska jest następująca

jeśli artykuł ma poniżej 2500 znaków nie zostaje zaakceptowany przez stronę :/

Jeśli ma 2500-3000 punktów - otrzymujesz 100 punktów

4500 - 5000 - 200 punktów

6500 - 7000 - 300 punktów

10 000 i więcej znaków - 400 punktów

Jeśli chodzi o ocenę artykułów - dostaje się 5 punktów za ocenienie jednego artykułu. Warto dodać, żę można ocenić tylko 3 artykuły dziennie. A wy oceniliście już 3 artykuły dzisiaj? Jeśli nie, śmiało, możecie zrobić to pod tym artykułem, chętnie przeczytam wasze opinie :)

 

Dodatkowe punkty

Dodatkowe punkty macie szansę zdobyć w rankingu - za pierwsze miejsce aż 2500 punktów! Ranking dotyczy danego miesiąca i występuje w 3 kategoriach - zdobyte punkty (kto zdobędzie najwięcej wygrywa) ściana ofert (kto zdobędzie najwięcej punktów korzystając z zakładki ,,ściana ofert'' oraz polecone osoby czyli z czyjego kodu bonusowego skorzysta najwięcej osób.

 

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o moje najlepsze sposoby, przedstawiłam już wszystkie, jednak strona oferuje wiele więcej -,,zadania'' w których punkty się dostaje za zostawienie obserwacji lub polubienia na konkretnym profilu na instagramie, facebooku, youtubie czy tiktoku. Możecie też wziąść udział w konkursie z lekkim ryzykiem - albo wszystko stracicie, albo podwoicie swoje punkty.

 

Mam nadzieję  że artykuł wam się przyda, pozdrawiam i życzę miłego dnia!

@lubiekroliki

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy