grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Kropaty

2 lata temu

Jak najszybciej zarobić psc na grynaplus

Jeżeli czytasz ten artykuł to pewnie chcesz zarobić punkty na grynaplus, Tak?, ok więc tak.

Punkty możesz zbierać na różne sposoby, Zadania, gry, miner, itd. Ale pewnie się zastanawiasz jaki sposób jest najbardziej wydajny, otóż tak:

Napisanie artykułu - Zastawiasz się dlaczego ci z rakingu w 7 dni po lutym mają już 4000 pkt?, Jeżeli klikniesz w ich profile to widać same artykuły (prawie), więc najbardziej wydajną decyzją są artykuły. Nic bardziej mylnego skoro za napisanie  2500 - 3000 znaków dostajesz 100 points-icon + 30EXP. Oczywiście za więcej liter są też większe nagrody. Ja taki  artykuł w którym zarobiłem 200 pkt, pisałem ok. 1 godzine więc naprawdę mało!

Granie w gry - Pewnie na pierwszy rzut jak widzisz takiego gry, które dają masę punktów, nie podejmujesz się ich bo wydaje ci się, że są za trudne, albo nie masz czasu, Tak?, niepotrzebnie, bo takie gry nie są wcale ciężkie. Ale jak to - pewnie myślisz, a tak że takie gry mogą ci się szybko nudzić i dlatego w te gry nie chcesz grać, A warto. Wystarzcy mieć tylko trocheee czasu pod ręką.

Wykonywanie zadań - Wiem że większość graczy na tej stronce po zajestrowaniu wykonali te zadania, i tak powinno się to robić!, ale niektórzy w ogóle o tym zapomnieli a szkoda bo za te zadania możesz otrzymać możesz dostać około 150 punktów, a każdy polak o tym wie że grosz do grosza a uzbiera się niezła suma. Polecam robić zadania bo są proste!, zaobserwuj kogoś, daj like'a temu itd. 

Ściany ofert - Na grynaplus występują tylko 2 ściany ofert, ale tych najlepszych. Dobra ściany ofert to takie zadanka w grach na urządzenia mobilne czyli smartfony, tablety lub na emulatory. Jest tam około 20 gierek (w pierwszej ściance). Pewnie myślisz że to ciężkie zadania skoro dają tyle punktów, owszem!, ale jeżeli będziesz w nie gra takie 2-3 tygodnie po godzinie to możesz te najcięższe zrobić, oczywiście jeżeli przeznaczysz na to więcej czasu to zrobisz to szybciej, ale pamiętaj że czas jest przykładowy i pewnie nie chcesz podjąć się tych najcięższych wyzwań bo myślisz że to trudne, a takie nie są wystarczy w nie grać a możesz być wysoko w rankingu.

Zapraszanie użytkowników - jeżeli zamieżasz się rozwijać na youtubie lub już się rozwinełeś to możesz polecić swoim widzom Grynaplus. Otrzymasz za użytkownika który klikną w twój link (jeżeli nie wiesz gdzie ten link jest, to  czytaj dalej) chyba 100 pkt, użytkownik też tyle dostanie. Otrzymasz 300 pkt. Za użytkownia który zdobył 1000 pkt. A jeżeli przedstawisz swoim użytkownim sposób na szybkie wbijanie punktów, to normalnie lecisz na Hawaje.

Jeżeli nie wiesz jak znaleźć twój tzw reflink to czytaj. Od twojego profilu policz 4 podstrony (te kwadraty i kółka które cię przekierowują). Klikninj polecaj serwis >> zjedź na dół >> TWÓJ LINK, link wygląda tak: https://grynaplus.pl?ref=(i tutaj twój ref).

Kończąc, jest wiele sposobów na zarobek, od Ciężkiego klikania w moją toporną klawiaturę do lekkiego polecania serwisu. Mam nadzieję że wybrałeś sobie jakiś fajny sposób z tej listy i zarobisz sobie fajną sumkę punkcików. No i ten, naura

by Kropeczek aka Kropaty

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy