logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

Bober40

9 miesięcy temu

Jak napisac dobry artykuł na grynaplus

Siema!

Dziś wam opowiem coś na temat artykułów i jak je napisać aby dostać punkty. Jeśli znacie jakąś gierkę bądź graliście w nią lub dobrze ją pamiętacie, to możecie wtedy napisać taki artykuł. Pamiętajcie, że artykuł nie może byc skopiowany z innych portali, bo to wtedy jest plagiat. Pamiętajcie, że liczy się pomysł jaki macie, np. długo gracie w CS:GO, to napiszcie artykuł na jej temat.

KULTURA:

Pamiętajcie, aby zachować kulturę i nie używać wulgarnych słów w artykułach, ponieważ takie bedą odrzucane przez sprawdzającego. Możecie pisać artykuły friendly content.

ZDJĘCIA:

Dodawajcie zdjęcia takie, aby odzwierciedlały temat, który opisujecie, np. W CS:GO opisujecie awans, wtedy dajecie zdjęcie z awansem w grze. Możecie też dodać inne zdjęcie dla lepszego wyglądu, ale pamiętajcie najlepiej będzie, gdy zdjęcie będzie dobrej jakości. Zdjęcia możecie pobierać z internetu lub swoje z gier, decyzja należy do was.

AKCEPTACJA:

Zawsze po wysłaniu artykułu macie czerwony napis, że akceptacja trwa do 72 godzin. Musicie być cierpliwi, bo znam osoby które po wysłaniu artykułu denerwują się, że ich artykuł nie jest sprawdzony. Administracja musi taki artykuł sprawdzić, czy jest nie skopiowany z innego portalu, czy nie ma niedozwolonych słów. Wcześniej opisane rzeczy skutkują odrzuceniem artykułów. Jak wcześniej wspominałem bądźcie cierpliwi. Jeżeli artykuł spełnia wymagania to zostanie zaakceptowany.

UWAGA:

Ostatnio odkryłem, że pisanie ścianką w artykule może pokazywać niepoprawną ilość znaków. Użytkownik widzi, że napisał 100 znaków, a rzeczywiście jest ich mniej. Pamiętajcie o tym, bo potem wasz artykuł może zostać odrzucony za zbyt małą ilość znaków. Sam napisałem artykuł, który miał mniej więcej 2800 znaków, ale rzeczywiście miałem poniżej 2500 znaków, przez co mój artykuł został odrzucony. Polecam pisać artykuły na 3500 - 4000 znaków, ponieważ szybko sie pisze tego typu poradniki i ciekawostki o grach.

COS ODE MNIE:

Dodanie artykułów przyspieszyło zdobywanie punktów potrzebnych do odbioru nagrody. Moim zdaniem pisanie artykułów jest najlepszym sposobem na zdobywanie punktów. Mam nadzieję, że artykuły zostaną z nami na zawsze. Osobiście bym się z tego cieszył, ponieważ artykuły pisze się łatwo i przyjemnie. Napisanie kilku dobrych artykułów wystarczy, aby co jakiś czas odbierać nagrody. Jednocześnie szanuję pracę moderatorów i administratorów jak i właściciela za zmienianie i zarządzanie stroną na której zostanę do końca. 

Artykuł napisany dnia 08.12.2021 Przez Bober40

"

"

"

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022
cookie

Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie (więcej informacji)