logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

3

NightRedFox

3 miesięce temu

Jak rozpocząć własną trylogię gier anime

Jak rozpocząć własną trylogię gier anime

 

The best anime games on PC 2022 | PCGamesN

Istnieje cały świat twórców gier anime, którzy tworzą oryginalne i zabawne, oparte na historii gry, które biorą swoją ulubioną serię i rozszerzają ją do nowych wymiarów. Od flashfanów do zagłębiania się w ciemniejszą stronę anime, ci twórcy mają coś dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem serialowych dramatów kryminalnych, jak Hunter x Hunter, czy przygodowych gier akcji z elementami nadprzyrodzonymi, jak Nanoha, znajdziesz tu tytuł dla siebie. Przygotuj się na odkrywanie świata Your Name i innych serii Youranomaiji - bo przygotuj się na tworzenie! W każdej chwili możesz zacząć tworzyć własną trylogię swoich ulubionych anime! Rozpocznijmy więc naszą wspólną podróż:

 

 

Czym jest trylogia gier anime?

Trylogia gier anime to dwu- lub trzyosobowa gra, która bierze to samo ustawienie, postacie i wydarzenia z wielu źródeł, ale zawiera elementy z różnych serii. Pierwsza gra w trylogii jest określona przez autora, który szczegółowo opisuje swoje doświadczenia w pierwszej grze w trylogii, a także wydarzenia i postacie, które występują po tym. Druga gra w trylogii następuje w tym samym formacie, z autorem po jego doświadczeniach w drugiej grze w trylogii i wydarzeniach, które następują. Trzecia gra w trylogii kończy się tym, że postacie, które przeżyły wydarzenia z pierwszych dwóch gier, spotykają się ponownie w trzeciej grze.

 

# Podstawy zostania artystą komiksowym

Z lektury tego postu można dowiedzieć się wielu rzeczy na temat zostania artystą komiksowym, ale najważniejszą z nich jest zaakceptowanie swoich ograniczeń jako istoty ludzkiej. Nie masz umiejętności ani doświadczenia, aby narysować wszystko, co pojawi się w twojej głowie. Nie możesz rysować wielkiej sztuki, nie możesz rysować prostej sztuki, nie możesz rysować sztuki fantasy. Możesz być dobry w rysowaniu portretów zwierząt, ale możesz być zły w rysowaniu ludzi. Wszystko sprowadza się do osobistego gustu, tego co Ci odpowiada, a co nie.

 

Co sprawia, że powieść odnosi sukces?

Powieść to fikcyjna historia opowiedziana głosem postaci, w której wydarzenia i postaci powtarzają się w różnych miejscach i w różnych momentach czasu. Powieść jest tworzona poprzez wykorzystanie różnych elementów z różnych serii, takich jak postać narratora, ustawienie i tematy. To kreatywny sposób na opowiadanie historii, a liczba historii, które można opowiedzieć w jednej książce, jest niemal nieograniczona. Z kolei serie Youranomaiji są na swój sposób wyjątkowe, ale łączy je wspólny wątek: wszystkie są o rodzinie. Youranomai to japońskie słowo oznaczające "twoje imię" i twoje imię jest tematem przewodnim.

 

Jak rozpocząć własną trylogię gier anime

Przeczytanie wstępu do swojej ulubionej serii z mangi lub anime i zrozumienie jej pochodzenia i tematyki to pierwszy krok. W tym samym wstępie wyjaśnij zarówno widzom, jak i graczom historię i ustawienie gry, a także postacie i cele. Aby stworzyć interesującą i wciągającą historię, będziesz chciał wykorzystać różne środki przekazu. Może to być w formie powieści wizualnych, romansów, gier akcji/przygodowych lub gier online dla wielu graczy. Ustawienie gry będzie również odgrywać ważną rolę w sukcesie całej serii. Wybierz ustawienie, które jest interesujące dla publiczności i wciągające dla gracza, a także wystarczająco interesujące, aby gracz chciał kontynuować grę po zakończeniu serii. Możesz również wybrać inny setting na grę, jeśli chciałbyś stworzyć inny typ gry.

 

Zakończenie

Jeśli ukończyłeś pierwsze trzy gry z serii, gratulacje! Uratowałeś się przed totalnym Rankerem. Pozostaje tylko czekać na wyjście drugiego łuku trylogii, a wtedy można ruszać na wyścigi. Drugi arc zawiera powrót głównego bohatera, Takumy, oraz wprowadzenie nowej i przeprojektowanej szkoły. Po raz kolejny seria będzie rozwijana w kreatywny i wymagający sposób, co ostatecznie doprowadzi do powstania serii tytułów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej:

 

Gdzie zacząć własną trylogię gier anime

Możesz rozpocząć własną trylogię gier anime, tworząc podstawową historię i rozwijając podstawowe ustawienie. Na przykład, twoja pierwsza gra w serii Bokality będzie grą o budowaniu miasta. Twoja druga gra w serii będzie grą akcji; trzecia gra będzie grą przygodową fantasy. To wszystko będą sequele podserii i możesz kontynuować tworzenie nowych gier w tej kolejności. Kiedy już stworzysz kilka gier w serii, możesz wybrać inny gatunek i stworzyć flashową grę przygodową lub użyć swojej kreatywności, aby wymyślić własną mroczną i emocjonalną historię.

 

Seria Youranomaiji

Seria Youranomaiji jest unikalnym ujęciem serii otwartej. Gracz wciela się w cztery różne postacie, a ich interakcje, wzajemne oddziaływanie i inne będą zależały od wyborów dokonywanych przez gracza w trakcie trwania serii. Pierwsze dwie gry w serii zostały wydane jako dwuczęściowe epizody, a po nich nastąpiły jednoodcinkowe rozszerzenia. Jak w przypadku wielu serii, podstawowa historia pozostanie, ale różne podserie będą ewoluować wraz z nią, a gracz będzie musiał dokonywać różnych wyborów, aby osiągnąć postęp.

 

The Lost and Damned

Pierwsza gra Lost and Damned z serii Youranomaiji podąża za graczem, który poszukuje swoich zaginionych rodziców. Historia jest podobna do tej z Fire Emblem - gracz przewodzi grupie rycerzy, którzy chcą uwolnić swój lud od nieubłaganego zła. Druga gra z serii Lost and Damned podąża za graczem, który szuka swojego pierwotnego mistrza, ale tym razem gracz będzie walczył przeciwko siłom ciemności. Trzecia i ostatnia gra z serii podąża za graczem w poszukiwaniu swojego drugiego mistrza i Pierwszego Porządku, próbując obalić ich władzę.

 

The Lost and Found

Druga gra z serii Youranomaiji podąża za graczem, który szuka ciała swoich rodziców i przyjaciół, których zostawił w poszukiwaniu odpowiedzi. Jest to prawdopodobnie najważniejsza gra w serii, ponieważ ostatecznie zadecyduje o tym, czy gracz będzie w stanie przeżyć i zostać ponownie wprowadzonym do rodziny swoich rodziców w znaczący sposób.

 

The Last Wish

Ostatnia i finałowa gra w serii Youranomaiji jest ostatnią grą w całej franczyzie. Podąża ona za graczem, gdy ten szuka swoich utraconych przyjaciół, rodziny i miłości. Gracz będzie musiał wybrać, z którymi postaciami i lokalizacjami będzie mógł się ostatecznie połączyć, a których już nigdy nie zobaczy.

 

Seria Lost and Found

Seria Lost and Found to unikalne podejście do serii z otwartym zakończeniem. Gracz wciela się w rolę czterech różnych postaci, a ich interakcje, wzajemne oddziaływanie i inne będą zależały od wyborów dokonanych przez gracza w trakcie trwania serii. Pierwsze dwie serie podążają za graczem, jak on / ona szuka ciała swoich rodziców i przyjaciół, których on / ona nie może znaleźć.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022