grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

grzmoto2niebe

1 rok temu

Jak szybko zdobywać punkty na grynaplus? (część 1)

Jak szybko zdobywać punkty na stronie grynaplus.pl?

Siema, w tym artykule opiszę wam jak krok po kroku zdobyć dużo punktów na grynaplus w krótkim czasie. Zacznijmy od tego czym w ogóle jest ta strona. Masz czasem tak, że bardzo chciałbyś mieć jakąś rzecz, ale jest za droga i nie chcesz na nią wydawać za dużo pieniędzy? Lubisz łączyć rozrywke z zarobkami? Jeśli odpowiedziałeś przynajmniej na jedno z tych pytań twierdząco, to ta strona jest właśnie dla ludzi takich jak ty. Strona internetowa grynaplus.pl umożliwia nam zdobywanie punktów za wykonywanie prostych czynności (takich jak granie w gry, pisanie artykułów czy wypełnianie ankiet) a następnie wymienianie ich na świetne nagrody takie jak psc, skiny do gier, czy karty podarunkowe do najróżniejszych sklepów. Wobec tego chyba rozumiecie, dlaczego warto te punkty zbierać. Pytanie tylko jak to zrobić, i o tym właśnie jest ten artykuł. Zamierzam napisać o tym kilka artykułów, bo opcji zarabiania na tej stronie jest mnóstwo, a to jest pierwszy. Mam nadzieję, że okaże się on wam pomocny. Niezależnie od tego proszę o wystawienie opinii na jego temat, poza tym dostaniecie za to dodatkowe 5 punktów :) A co do punktów...

Bonus za codzienne logowanie

W wielu różnych aplikacjach i na wielu różnych stronach jest takie coś jak bonus za codzienne logowanie. Polega to poprostu na tym, że użytkownik codziennie wchodząc na tą aplikację lub stronę otrzymuje jakieś nagrody. Podobnie jest w przypadku tej strony, tutaj jak się domyślacie naszą nagrodą są punkty. Gdy wejdziemy na stronę poraz pierwszy danego dnia to pod ikonką naszego profilu (na lewym pasku bocznym)  pojawia nam się taki żółty przycisk. Wtedy należy na niego kliknąć i naszym oczom ukazuję się koło fortuny. Gdy klikniemy ,,zakręć'' koło zaczyna się obracać i losuje dla nas nagrodę. Może nam wtedy wypasć między 1 a 20 punktów. Wylosowane punkty są automatycznie doliczane na nasze konto. Opłaca się korzystać z tego bonusu, bo mimo że tych punktów nie uzbieracie z tego zbyt dużo za jednym razem, to są to pewnego rodzaju łatwe punkty. Poza tym ziarnko do ziarnka, a uzbiera się miarka. Skoro możemy wylosować najmniej 1 punkt, a najwięcej 20, to średnia wynosi 10 punktów. Wobec tego po miesiącu mamy już 300/310 punktów za samo wchodzenie na stronę! Po roku jest to już prawie 4k punktów :)

ps: Pewnie zauważyliście, że nie napisałam konkretnej ilości punktów, tylko 300/310. W tym artykule pojawi się więcej tak pisanych punktów w przeliczeniu na miesiąc. Pierwsza liczba to liczba punktów, które możecie zdobyć w miesiącu, który ma 30 dni, natomiast druga - w tym, który ma 31. W moich obliczeniach pominęłam luty bo już nie chciałam Wam mieszac ale pamiętajcie że jeśli planujecie w lutym zrobić coś z tych propozycji, to dostaniecie mniej punktów niż jest to napisane w tym artykule.

Ocenianie artykułów

Każdy publikowany na stronie artykuł możecie ocenić. Wystarczy wejść w zakładkę blog i kliknąć w losowy artykuł. Dobrze by było, gdybyście docenili że ktoś pisze te artykuły i je czytali, ale jak nie chcecie to oczywiście nie musicie. Zjedźcie na sam dół i naciśnijcie opcję oceń artykuł. Wtedy pojawi wam się reklama i bardzo ważne jest, żeby jej nie pomijać, nawet jeśli wyświetli się wam taka opcja! W przeciwnym razie stracicie szansę na ocenienie artykułu. Po obejrzeniu reklamy wyskoczy wam komunikat, że możesz wystawić opinię. Wtedy ponownie naciśnijcie na opcję oceń artykuł i wyświetli się wam pięć pustych w środku gwiazdek oraz pole tekstowe. Jeśli chodzi o te gwiazdki to jeśli na przykład chcecie wystawić 3 gwiazki - kliknijcie na trzecią z nich itd. W polu tekstowym możecie napisac jakieś swoje odczucia związane z artykułem, ale równie dobrze nie musicie też pisać nic. Niezależnie od tego jak i również od ilości gwiazdek, nagrode dostaniecie taką samą czyli w wysokości 5 punktów. Wobec tego są to poprostu łatwe punkty. Dziennie możecie ocenić maksymalnie 3 artykuły, czyli macie szansę zdobyć z tego 15 punktów dziennie. Miesięcznie daje to 450/465 punktów. Warto więc oceniać artykuły, a jeżeli jeszcze dzisiaj nie oceniliście trzech, to koniecznie oceńcie ten artykuł!

Dzienny bonus

Tak zwany dzienny bonus to też jest całkiem ciekawa sprawa. Chodzi tutaj o to, że jeśli w ciągu jednego dnia zdobędziemy 1000 punktów na tej stronie, to dostaniemy w bonusie 500 punktów. Jest to bardzo fajna sprawa, bo dostajecie tak właściwie 50% więcej niż zdobylibyście bez tego bonusu. Polecam wam więc na przykład zamiast zrobienia zadania za 600 punktów i napisania artykułu na 400 punktów tego samego dnia. A dlaczego? Zwykle artykuły sprawdzane sa na drugi dzień, rzadko kiedy administratorzy znajdują czas na sprawdzanie ich w dniu opublikowania. Wobec tego jak punkty prześlą wam następnego dnia i tego samego dnia zrobicie to zabanie, zdobędziecie 1000 punktów i otrzymacie dzienny bonus. Wtedy zamiast 1000 punktów zgarniecie aż 1500, także warto brać tą opcję pod uwagę jeśli chcecie szybko zgarnąć dodatkowe punkty.

Zadania

W zakładce ,,zadania'' musicie na przykład zasubskrybowac jakiś kanał na yt albo polubić czyjegoś tiktoka. Generalnie są to proste i niewymagające większego wysiłku zadanka, za które macie okazję dostac 5 lub czasem 10 punktów. Pamietajcie żeby nie oszukiwać, bo nawet jeśli nie trzeba wysyłać screena z potwierdzeniem wykonania zadania (chociaż najczęściej trzeba), to administratorzy to weryfikują i za oszustwo wasze konto może zostać zablokowane na stałe, a tego byście chyba nie chcieli! Czasem są tam też zadania za więcej punktów, na przykład od niedawna są takie zadania żeby nagrać wstawić shortsa na yt o stronie grynaplus, albo opublikować reklame ich strony na tiktoka. Za oba te zadania macie okazję dostac aż 200 punktów (100 za jedno zadanie) także naprawdę polecam! Możecie nawet wstawic ten sam filmi na youtuba co na tiktoka, liczy się poprostu to, żebyście zapromowali grynaplus. Potem musicie wysłać im screena potwierdzającego nagranie tego. Najlepiej wysłac im poprostu zrzut ekranu waszego kanału z widoczną reklamą ich strony i żeby było widac, że jest to poprostu wasze konto.

Gry

Oczywiście jak sama nazwa grynaplus wskazuje, na stronie mamy też szansę zdobywać punkty grając w gry. Są tutaj różnego rodzaju gry i jest ich poprostu mnóstwo, także z pewnością każdy znajdzie tu cos dla siebie! Mi na przykład bardzo podoba się gra ,,brain test'' ale niestety nie mogę dostać za nią punktów. No właśnie, bo nie zawsze możesz dostac punkty z danej gry. jeśli miałeś tą gre już wcześniej pobrana lub miałeś w niej założone konto, to nawet jeśli z niej nie korzystałeś, to nie możesz zdobyc za nią punktów. W większości gier zadania są weryfikowane automatycznie, także system poprostu ci tego nie zaliczy, nawet jeśli odinstalujesz tą aplikacje albo założysz nowe konto i zrobisz wszystko od nowa. Niektóre gry sa do zainstalowania na telefonie, inne do pobrania na komputerze, natomiast jeszcze inne są przeglądarkowe. Oznacza to, że nie musicie niczego pobierać i poprostu gracie sobie w jakąś gre na przeglądarce. Te gry sa moimi ulubionymi, jednak za nie dostajemy zdecydowanie mniej punktów, niż z tych do pobrania. Najwyżej punktowaną grą jest gra ,,bingo blitz'' na androida. Możecie dostac za nią aż 1850 punktów! także serdecznie polecam, a jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe to ja uwielbiam World of Chaos. Ta gra jest niezwykle prosta i ciekawa, a dostaniecie z niej aż 200 punktów. Oczywiście w porównaniu do 1850 punktów to jest nic, ale właśnie dlatego nie zalezy takich rzeczy o siebie porównywać. Tutaj granie zajmuje wam około godzinki i nie musicie niczego pobierać.

Ankiety

Ankiety sa dość problematyczne, ponieważ nie zawsze się do nich zakwalifikujecie. Często szukaja bardzo konkretnych ludzi i mało kto się kwalifikuje. Na przykład jak szukają blondynki z Warszawy, to brunetka z tego miast ajuż się nie zakwalifikuje dopóki nie przefarbuje włosów :) Oczywiście pisze to pół żartem, pół serio, bo nie pytają o rzeczy takie jak kolor włosów. Interesuje ich za to wiek, miejsce zamieszkania, miejsce pracy, płeć oraz czy macie dzieci. Najczęściej pytają właśnie o takie rzeczy. Pamiętajcie, żeby zawsze odpowiadać zgodnie z prawdą, bo oni to weryfikują. Musicie też ostrożnie i uważnie odpowiadać na pytania, bo czasem pytają o jakieś głupoty żeby sprawdzić wasza koncentrację. Jeżli źle odpowiecie na pytanie ile to 5-3 lub generalnie tego typu proste zadanie, najczęściej matematyczne, zostaniecie automatycznie wyrzuceni z ankiety (nawet jesli jestescie na ostatnim pytaniu).

Podsumowanie

Podsumowując zarabiać na tej stronie można na wiele różnych sposobów. W tym artykule podałam jedynie kilka z nich, a w nastepnych częściach opisze jeszcze konkursy, ścianę ofert, ranking, artykuły, kody bonusowe i tak dalej. Mam nadzieje że artykuł się wam spodobał. Jeśli tak to oceńcie go pozytywnie, a jeśli nie to oczywiście negatywnie, tylko najlepiej z uzasadnieniem. Pamiętajcie tez, że jest to mój pierwszy artykuł i dopiero się uczę jak je pisać, także miejcie to na uwadze! Koniecznie dajcie znać w opinii, który sposób na zarabianie na tej stronie najbardziej lubicie. Ja najbardziej lubię pisanie artykułów i wykonywanie ankiet, bo idzie mi to całkiem sprawnie i mam z tego wysokie dochody :) A tymczasem ja sie z Wami żegnam, postaram się jak najszybciej wstawić kolejną część co do zarabiania na stronie grynaplus.pl ;)

Pozdrawiam i życze wszystkim miłego zarabiania!

Artyuł został napisany 3 stycznia 2023 roku przez @grzmoto2niebe

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy