grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

AdrianPLUS

1 rok temu

Jak wbijać punkty na stronie GrynaPlus

Gry na plus to strona która jest moim zdaniem jedna z lepszych stron do zarabiania. W tym artykule poznacie lepiej ta stronę, będziecie wiedzieć jak zarabiać na to co chcecie, więc zapraszam was do przeczytania mojego artykuł .

Gry na plus to strona gdzie możesz zbierać i zdobywać punkty które następnie można wymieniać na nagrody takie jak : paysafecard, PayPal, v dolce, skiny do fortnite, skin do counter strike, Waluta do Fify, jurasic world,  waluta do allegro, Amazon, RTV euro AGD i tym podobne, LEGO starwars, google Play i wiele, wiele, wiele innych nagród.

Żeby cokolwiek zarobić na coś, trzeba trochę poświęcić czasu. Jak chcecie zarobić punkty to nie polecam fiksować się na to, żeby zdobywać odznaki.

Zdobywanie dodatkowych punktów poprzez bycie na wysokim miejscu w rankingu, przez zbieranie punktów w różych przyznaczoncyh sposobach osiągasz miesjce w rankignu w danym miesiącu.  Im więcej zdobędziesz punktów w danym miesiącu tym większa liczba punktów.Punktacja wygląda następująco.
Punktacja: Miejsce pierwsze nagroda: 2500 p
Miejsce drugie nagroda: 1500  p,
Miejsce trzecie nagroda: 1000 p,
Miejsce 4-Nagroda: 800  p,
Miejsce 5-Nagroda: 600  p,
Miejsce 6-Nagroda: 500  p,
Miejsce 7-Nagroda: 400  p,
Miejsce 8-Nagroda: 300  p,
Miejsce 9-Nagroda: 200  p,
Od miesjca 10 do miesjca 25 Nagroda: 100  p. Moim zdaniem jest to fajny sposób żeby zwrócić, jednak żeby osiągnąć jakikolwiek wynik to trzeba sobie na niego zarobić przez co jest to takie słuszne wynagrodzenie.

Nie opłaca się robić zadań, za którą otrzymujecie mała ilość punktów, no chyba że już zupełnie nie macie nic innego sposobu na wbijanie punktów na tej stronie to możecie zrobić zadania z zakładki "zadania" i cieszyć się pięcioma  czy ewentualnie dwudziestoma punktami.

Pisanie artykułów, czyli to co teraz robię nie jest słabym pomysłem i jeżeli pisanie artykułów nie sprawia wam problemu to jak najbardziej polecam wam ten sposób. Oczywiście musicie liczyć się z tym, że pod żadnym pozorem nie możecie spisywać i ściągać tekstu innej osoby lub przekopiować artykuł od innej osoby.
Piszecie na temat tej na której jesteście,  na temat ulubionej gry i tym podobne.

Polecam grać w gry twórców Brain test, ponieważ jest dużo poradników, które pokazują jak wykonać te wszystkie zadania i nawet "Gry na plus" na swoim kanale YouTube ma filmik dzięki któremu zrobisz całe zadania z Brain test. Jest sporo tego typu gier, za które dostaniemy duża sumę punktów. Zadanie są dostępne zarówno w zakładce z zadaniami jak i w zakładce "ściana ofert".


Mam nadzieję że mój artykuł wam się spodobał i wyniesiecie coś z niego. Trzeba pamiętać o tym, że artykuł jest na podstawie mojej opinii, która na pewno jest dobra i uczciwa, dziękuję za przeczytanie i liczę na naj.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia:) 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy