grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

3

mineczek

1 rok temu

Jak zarabiać prawdziwe pieniądze w Minecraft?

Zarabianie w Minecraft

Minecraft to znana gra, która jest szanowana przez wielu graczy. Uczy ona kreatywności, umiejętności rywalizacji i mamy z nią dobrą zabawę. Można grać dużo ze znajomymi. Lecz czy można zamienić tą grę w jakiś zarobek? Czy się opłaca?

Czy można zamienić Minecrafta w zarobek?

Odpowiedź brzmi: Tak! Jest na to dużo sposobów. Najlepsze wymienię i omówię większość z nich.

Sposoby do zarabiania:

  1. Tworzenie własnego serwera minecraft
  2. Sprzedawanie rang taniej niż na stronach internetowych serwerów
  3. Sprzedawanie budowli
  4. Bycie technikiem/budowniczym na serwerach
  5. Granie na serwerach CashBlock

Własny serwer

Pierwszym sposobem na zarobek jest zrobienie serwera minecraft. Na Youtubie znajdziesz tysiące poradników dotyczących konfiguracji pluginów, hostingu itp. Pamiętaj że najpierw musisz kupić serwer. Znajdź jak najlepszy hosting. Niektóre hostingi mają już w części skonfigurowany serwer. Kiedy nauczysz się jak robić serwery, zacznij go upubliczniać, kup domenę oraz zrób itemshop. Dzięki itemshopowi możesz zarabiać, ponieważ Ludzie kupują rangi i przydatne przedmioty do gry, ponieważ chcą być lepsi na serwerze. Spróbuj dodać jak najwięcej zarąbistych rzeczy na serwer. Możesz również zatrudnić technika aby robił wszystko za ciebie za solidną cenę. Pamiętaj! Musisz wyreklamować swój serwer inaczej nikt nie będzie na nim grał!

Budowanie i sprzedawanie własnych budowli

Masz zdolność kreatywności i umiesz myśleć artystycznie? Zacznij budować na swoich światach w minecrafcie! Sprzedawaj swoje budowle innym, aby dostawać dużo pieniędzy! Pamiętaj, że robisz to głównie z pasji nie dla pieniędzy! Staraj się nad swoimi budowlami. Przykładowe budowle to np. Wioska, młyn, most, świątynia. Pamiętaj o zrobieniu dekoracji!

Serwery CashBlock

Zacznijmy od tego czym one są? Są to serwery, na których znajdziesz poukrywane bloki z pieniędzmi. Znajdź je, a wykopiesz naprawde dużo kasy! Oczywiście grając bez inwestycji masz małe sznase na zdobycie jak największej sumy. Przygotuj sobie trochę pieniędzy, wejdź na stronę sklepu serwera i zakup takie itemy jak: Brush, Ranga. Idealnym przykładem takiego serwera jest CashMC.eu. Jest to narazie najpopularniejszy serwer CashBlock. Jest to taki sam typ serwera, który ma dodatkowe przedmioty, które pomogą ci w znajdowaniu bloków. Niestety, bez brusha wykopie się tam niewystarczająco na jakąś wypłatę. Wypłąty są od 10 zł, więc możesz spróbować!

Podsumowanie

A więc takie są sposoby na zarobienie w grze Minecraft. Najwydajniejszym z tych wszystkich sposobów jest Budowanie budowli i ich sprzedawanie. Nie musisz reklamować swojego biznesu, a masz z tego naprawdę dużo! Pamiętaj, że musisz poświęcić swój cenny czas na wszystkie te metody. Bez pracy nie ma kołaczy!

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy