logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

2 miesięce temu

Jak zarabiać w Internecie

W dzisiejszych czasach wiele osób poszukuje dodatkowych źródeł dochodu i coraz więcej z nich odnajduje swoje miejsce w Intrenecie. Przeczytaj artykuł do końca, bo przygotowałem kilka ciekawych propozycji, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i zacząć zarabiać online!  

 

Zarabianie na ankietach

 

Pierwszym, proponowanym przeze mnie sposobem na zarabianie pieniędzy online jest wypełnianie ankiet. Działa to w ten sposób, że firmy zlecają przeprowadzenie badań na temat swoich produktów lub usług, a ich partnerzy oferują pieniądze za ich wypełnianie. W sieci znajdziecie masę stron, które zapłacą Wam za ich wypełnienie, ale bądźcie ostrożni, bo większość z nich to scam - oszustwo, czyli tylko stracicie swój czas, dlatego najważniejsze jest znalezienie zaufanej strony z dobrymi opiniami, które z łatwością możecie sprawdzić w Google. Następnym krokiem jest rejestracja w serwisie, po której otrzymacie dostęp do ankiet jakie można wypełnić i zgarnąć za to pierwsze wynagrodzenie. Im większe miasto, w którym się znajdujemy, tym większa ilość dostępnych kwestionariuszy, a ponadto typ urządzenia, oraz rodzaj połączenia z siecią ma wpływ na ich dostępność - zazwyczaj jest ich najwięcej, gdy korzystamy z Internetu mobilnego w swoim smartfonie. Polecamy IMAS OnLine, ePanel oraz GrynaPlus. 

 

 

Granie w Gry

 

Kolejnym sposobem na zarabianie online jest granie w gry na komputerze oraz smartfonie. Tego typu serwisy pojawiają się tak szybko jak grzyby po deszczu, więc również musimy być ostrożni w ich wyborze ;) Od razu uprzedzam, że będzie ciężko znaleźć w ich propozycjach konkretne gry, ponieważ oferta jest zależna od partnerów i w większości nie są to tytuły które ogrywamy na co dzień, ale w pewne z nich naprawdę można się wciągnąć, szczególnie w gry mobilne. Do każdej gry są przygotowane zadania, np. za osiągnięcie 10 poziomu bohatera otrzymujemy nagrodę w postaci punktów. Po zdobyciu określonej ilości punktów można wymienić je na pieniądze, karty podarunkowe, klucze do gier i wiele innych. W tym przypadku również polecamy nasz serwis GrynaPlus, ponieważ wypłacamy regularnie od 2018 roku więc możecie być spokojni, że naprawdę na tym zarobicie. Konkurencyjne strony działają na rynku globalnym, zatem ich nie trzeba jeszcze bardziej reklamować. 

 

 

Wykonywanie zadań partnerów

 

Inną, dosyć ciekawą metodą na zarabianie pieniędzy online jest wykonywanie określonych przez partnerów zadań którzy chcą, np. pozyskać nowych użytkowników swoich aplikacji. Firmy poszukują również osób, które pomogą im w sprzedaży produktów lub usług, ale często płacą też za podanie swoich danych karty bankowej w celu aktywacji bezpłatnego okresu próbnego. Zadania mogą polegać również na klikaniu w linki, reklamy, wystawianiu recenzji i wiele innych. Oczywiście za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymujemy wynagrodzenie. Tak jak w przypadku poprzednich propozycji zarobku trzeba być uważnym przy wyborze serwisu zarobkowego. To już ostatni raz, gdy w tym artykule polecam naszą stronę GrynaPlus.

 

Obraz zawierający Strona internetowa

Opis wygenerowany automatycznie
 

Programy partnerskie

 

Według mnie to jedna z lepszych opcji na zarabianie online, ponieważ gdy zbudujemy dobre źródło ruchu to nie ma górnych granic naszych zarobków, więc im bardziej się zaangażujemy w działania tym większy będzie stan naszego konta! Nie jest potrzebny własny produkt ani usługa, aby zarabiać w ten sposób, nie musisz mieć nawet własnej strony internetowej! Zarobisz na promowaniu ofert nawet przez Facebook’a. 

 

Na początek zastanów się co chciałbyś promować i tutaj protip ode mnie - najlepiej wybrać to co nas interesuje, więc jeśli lubisz technologię to wybierasz oferty z tym związane, aby ich promowanie było dla Ciebie łatwiejsze i bardziej skuteczne. Przed rejestracją w sieci afiliacyjnej zrób research aby przygotować sobie źródło ruchu które należy podać podczas darmowej rejestracji, lub później w ustawieniach konta. Istnieje wiele rodzajów źródeł ruchu, np.:

 

- kanał YouTube

- grupy w mediach społecznościowych

- fora internetowe

- blogi

- TikTok

- własna strona internetowa i wiele innych

 

Teraz kolej na wybranie sieci partnerskiej, jest ich stosunkowo dużo więc możesz zarejestrować się w wielu, ponieważ mają różne oferty i stawki.

 

- Na pierwszy ogień idzie Admitad ponieważ mają produkty i usługi w każdej kategorii oraz wypłaty na PayPal, konto bankowe, czy też portfel kryptowalut.  

- MyLead to kolejna godna uwagi sieć, gdzie również znajdziesz wiele ofert oraz wypłaty na różne sposoby.

- Jeśli chcesz polecać konta bankowe z bonusami to odpowiednim rozwiązaniem będzie Money2Money

- Jeśli posiadasz własną stronę internetową lub kanał YouTube i lubisz gry to na Adtogame znajdziesz coś dla siebie. 

 

Gdy utworzysz konto oraz dodasz źródło ruchu wtedy wybierz z listy ofert te, które Cię interesują i aplikujesz na nie. Zapewne w ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź czy reklamodawca jest zainteresowany współpracą, jeśli tak to uzyskasz link do oferty, którą możesz zacząć promować i zarabiać wtedy, gdy zostaną spełnione warunki podane w opisie kampanii. Bardzo ważne jest, aby robić to w sposób naturalny, bez wysyłania linków, gdzie popadnie, bo dostęp do promocji ofert może zostać odebrany a zarobione środki anulowane. 

 

Podsumowując, programy partnerskie to naprawdę świetna opcja na zarabianie online bez posiadania własnego produktu lub usługi. Dostęp do kampanii jest darmowy i przy dobrym zaplanowaniu strategii marketingowej, oraz odrobinie wysiłku na początek jesteśmy w stanie dorobić kilkaset złotych miesięcznie.

 

 

Blogowanie

 

Lubisz pisać, czy też nie, ale mimo to warto zainteresować się blogiem, bo daje on spore możliwości zarobku na wyświetlanych tam reklamach oraz afiliacji, o której pisałem powyżej. To właśnie na blogu możesz przygotować, np. ranking najlepszych klawiatur do 200 zł, wybrać najkorzystniejsze oferty banków z dodatkowym bonusem czy też napisać recenzję gry i zarabiać za każdym razem, gdy ktoś poprzez Twój reflink lub kod polecający kupi klawiaturę, otworzy konto w banku czy dołączy do gry.

 

Całkowicie za darmo możesz prowadzić bloga na wix, blogger i innych więc startujesz z biznesem online bez wydawania ani złotówki, dlatego nie masz nic do stracenia. Niestety nie działa w sposób, że dodajesz artykuły i od razu na tym zarabiasz :( Można powiedzieć, że po dodaniu wpisu będzie on praktycznie niewidoczny w sieci, nie znajdzie go też nikt poprzez wpisanie w wyszukiwarce, np. “ranking najlepszych klawiatur do 200 zł”. Szkoda, że tak to nie działa. 

 

Skorzystaj z Google Trends aby zobaczyć jakie frazy są wyszukiwane i jak często. Zadbaj o odpowiednie słowa kluczowe oraz grafiki i zawrzyj je w tekście. Fundamentalnym elementem jest tworzenie wartościowych treści, które rzetelnie opisują produkt lub usługę z możliwie jak największą ilością informacji. 

 

Stwórz profile dla swojego bloga na różnych portalach społecznościowych, aby wykorzystać je do udostępniania wpisów. Możesz wykorzystać do tego nawet YouTube Shorts, czy też TikTok aby przyciągnąć nowe osoby na swój blog. Gdy zarobisz pierwsze pieniądze to dobry znak, aby pójść o krok dalej i wykorzystać je na jego rozwój. 

 

W sieci jest bardzo dużo informacji na ten temat więc przy odrobinie zaangażowania nawet godzina dziennie poświęcona na Twój blog może przynieść Ci dodatkowe źródło dochodu. Najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość w działaniach, aby odnieść na początku ten mały sukces, czyli pierwsze zarobione pieniądze online! 

 

 

Wszystkie przedstawione powyżej metody na zarabianie w Internecie zostały przeze mnie przetestowane, a z niektórych korzystam do dziś, aby budować pasywne źródło dochodu. Co prawda na początku nie było to łatwe, ale dzięki wytrwałości w działaniu udało mi się dojść do momentu, w którym czytacie ten artykuł, więc jeśli mi się to udało to znaczy, że każdy z Was może zacząć zarabiać online w młodym wieku! 

 

Dziękuję, że wytrwałeś do końca i jeśli masz pytania to zapraszam w wiadomości prywatnej na mój Telegram! 

 

 
 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022