grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Lubiekroliki

1 rok temu

Jak zdobyć dużo punktów na grynaplus?

Witam, w tym artykule przedstawię ci moje sposoby na zdobycie wielu punktów na stronie Gry na plus.

Granie w gry, czyli zarobek poprzez rozrywkę nie tylko dla graczy

Granie w gry to najpopularniejszy sposób na zdobywanie punktów. Dzielą sie one na gry mobilne, gry przeglądarkowe oraz gry do pobrania. Każdy ze sposobów zarabiania na tej stronie jest skierowany do konkretnego grona odbiorców, gry są przeznaczone głównie dla graczy, jednak nawet jeśli nie przepadasz za graniem w gry, spośród tylu kuszących propozycji napewno znajdziesz coś dla siebie. Dla typowych graczy są tutaj gry takie jak

- king of Avalon: Dominion

- War and Magic: kingdom reborn

- Rise of kingdoms

Za gry tego typu możecie zdobyć od tysiąca nawet do czterech tysięcy punktów!

Jeśli interesujesz się grami na logiczne myślenie, również znajdziesz tutaj coś dla siebie. W takim razie polecam ci:

- Brain test (ta gra ma aż 3 części)

- Who is? (w tej grze zgadujesz kto kłamie)

- Connect master 

To tylko pojedyncze przykłady, jednak za pomocą tego chciałam wam pokazać, że gier jest tutaj naprawdę mnóstwo i każda z nich jest inna.

Bonus za logowanie, czyli codzienne łatwe punkty

Codziennie możesz odebrać tak zwany bonus za logowanie. Polega on na kręceniu kołem fortuny. Możesz w nim wylosować od 1 aż do 20 punktów! Niby mało i wiadomo że wielu pieniędzy z tego nie uzyskasz, jednak czasem może ci się poszczęścić i dostaniesz 20 punktów, a to zawsze coś! Zresztą załóżmy że codziennie się logujesz i z samego zakręcenia kołem otrzymujesz 10 punktów. Po roku jest to już ponad 3000 punktów za codzienne przyciskanie jednego przycisku ,,zakręć kołem''.

Ankiety, czyli łatwy zarobek... jeśli się zakwalifikujesz

Ankiety są bardzo fajnym sposobem na szybki zarobek, pod warunkiem, że się do  nich zakwalifikujesz. Niestety do tego potrzeba bardzo dużo szczęścia i ja osobiście tego sposobu nie polecam na dłuższą metę bo trzeba poświęcić dużo czasu i mieć naprawdę anielską cierpliwość. Jednak jak się zakwalifikujesz to sama ankieta jest bardzo przyjemna, dotyczy najczęściej jakiś zakupów, konkretnych produktów konkretnej marki itp. Gdy zrobiłam pierwszą ankietę, byłam naprawdę pod wielkim wrażeniem, nie przywykłam do tego, że zarobek może stać się przyjemnością! A ja autentycznie miałam zabawę z rozwiązywania tej ankiety. Nie wiem, dlaczego takie coś mi się podoba, ale te ankiety mają coś  w sobie i szczerze mówiąc mogłabym robić sobie takie ankiety nawet gdybym nie dostawała za nie żadnych punktów - poprostu dla przyjemności.

I tutaj właśnie mówię o tej bardzo ważnej zasadzie - na tej stronie jest mnóstwo możliwości zarobku, a twoim zadaniem jest odszukanie spośród nich co autentycznie ciebie zainteresuje i zdobywanie punktów to będzie dla ciebie przyjemność. W moim przypadku są to ankiety (jeśli się zakwalifikuję) oraz artykuły. A mówiąc o artykułach...

Artykuły, czyli coś pięknego dla przyszłych pisarzy

Jeśli w przyszłości zamierzacie zostać pisarzami, blogerami lub dziennikarzami (albo już nimi jesteście) to ten sposób jest dla was IDEALNY! Naprawdę, zamiast zakładać bloga, możecie pisać artykuły tutaj - nic za to nie płacicie i przy okazji możecie zarobić naprawdę bardzo dużo punktów!!!

No dobrze, ale... o czym możecie pisać? 

Niestety nie do końca, o czym chcecie, bo autorzy strony już wielokrotnie nie zakwalifikowali mi artykułu o aparatach fotograficznych, książkach itd. 

Stawka za artykuły:

2500 - 3000 znaków - 100 punktów

4500 - 5000 znaków - 200 punktów

6500 - 7000 znaków - 300 punktów

10 000 i więcej znaków - 400 punktów

Za początku może się to wam wydawać chore i nieopłacalne, tym bardziej jak pod koniec artykułu obaczycie na licznik słów w prawym dolnym rogu... Ale spokojnie, nie wiem z jakiego powodu jest to licznik słów a nie znaków, ale najlepiej znaleźć w internecie jakąś stronę, która liczy znaki i wkleić tam wasz tekst. Wbrew pozorom 2 500 znaków to wcale nie tak dużo, a nawet 10 000 znaków to mniej więcej godzina pisania, za którą zdobędziecie aż 400 punktów!!! 

Jak mieć dużo znaków?

Wydłużaj wyrazy czyli nie pisz np. tyko na przykład, nie pisz itd. tylko i tak dalej.

Gdy pod koniec artykułu będziesz mieć za mało znaków, możesz napisać coś w tym stylu:

,,Mam nadzieję, że ten artykuł Wam się spodobał. Jeśli tak, będę bardzo wdzięczna, jeśli wystawicie mi pozytywną opinię, najlepiej pięć gwiadek.''

 

Zakończenie

To tylko kilka sposobów na zarabianie na tej stronie. Mam nadzieję że artykuł wam się spodobał. Zachęcam do wystawienia opinii, którą uważacie za słuszną. Jeśli macie do mnie jakieś uwagi to proszę, napiszcie, bo ja dopiero się uczę. 

ps: jak wystawicie opinię to dostaniecie dodatkowe 5 punktów! 

Miłego zarabiania

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy