logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

Lubiekroliki

3 tygodnie temu

Jak zdobyć kartę podarunkową do sklepu adidas o wartości 100 zł za darmo?

Jak zdobyć kartę podarunkową do sklepu adidas o wartości 100 zł za darmo?

Zanim zacznę to chciałabym życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku 2023! Mam nadzieję, że będzie on jeszcze lepszy od poprzednich lat i że uda Wam się spełnić marzenia. Zawsze pamiętajcie że warto dążyć do celu i nie należy się przejmować hejatmi ze strony rówieśników. Oczywiście klasycznie życzę też zdrowia, szczęścia i pomyślności. No dobra, tyle miałam Wam do przekazania a teraz już zapraszam na artykuł!

Siema, w tym artykule opiszę krok po kroku, jak zdobyć kartę podarunkową do sklepu adidas bez wydawania żadnych pieniędzy! Może się to wydawać abstrakcyjne, jednak nic bardziej mylnego - każdy może łatwo taki bon zdobyć. Jeśli więc kiedykolwiek chcieliście posiadać markowe buty, jednak ich cena Wam przerażała, ten sposób będzie dla Was idealny! Także już nie przedłużając opiszę Wam krok po kroku, co macie zrobić, żeby taki bon dostać. Mam nadzieję, że artykuł się Wam spodoba. Jeśli tak, będę wdzięczna, gdy wystawicie mi pod nim pozytywną opinię (to bardzo mobilizuje do częstszego pisania). Jeżeli jednak nie, to wystawcie mi negatywną opinię i będę wdzięczna jeśli uzasadnicie, dlaczego artykuł nie przypadł Wam do gustu. No bo wiecie, człowiek uczy się na błędach i dzięki Waszej pomocy w przyszłości mogłabym popełniać ich coraz mniej :)

Na czym polega strona grynaplus.pl?

Kartę podarunkową między innymi do adidasa możecie odebrać za darmo właśnie za pomocą tej strony. Tutaj za granie w gry, pisanie artykułów czy wypełnianie ankiet dostajecie punkty, które następnie możecie wymieniać na nagrody! Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy chcą połączyć zarobek z rozrywką :) W przeciwieństwie do wielu podobnych stron, ta jest w 100% bezpieczna i wypłacalna. Strona ta daje nam więc naprawdę ogromne możliwości i warto z tego korzystać, bo możecie tutaj zarobić poprzez rozrywkę, to jest niesamowite i oczywiście jak najbardziej opłacalne! Jeśli chodzi o bony do adidasa - za 12009 punktów dostajemy kartę na zakupy o wartości 100 złotych, natomiast za 24009 punktów - o wartości 200 złotych. Jest to spora suma punktów, jednak kwota też nie jest niska, więc jeśli chcielibyście udać się do adidasa, to ten sposób jest bardzo opłacalny na zdobycie darmowych butów! W tym artykule opiszę jak zdobyć bon o kwocie 100 złotych.

Jak zdobyć 12009 punktów na grynaplus?

Żeby odebrać darmowy bon do adidasa o wartości 100 złotych, potrzebujecie 12009 punktów. Na początku zagrajcie w grę World of Warships. Gra ta ma praktycznie same dobre opinie i według innych użytkowników są to poprostu łatwe punkty. A punktów tych jest naprawdę sporo, bo aż 1500! Teraz potrzebujemy jeszcze 10509 punktów. Po zagraniu w grę War Thunder (1200 pkt) oraz Crossout (1100 pkt). Za te dwie gry dostaniecie łącznie 2300 punktów. Zagrajcie również w grę przeglądarkową World of Chaos - coprawda dostaniecie za nią tylko 200 punktów, jednak według opinii zadania w grze robi się bardzo szybko i są one banalne. Teraz napiszcie dwa artykuły na minimum 10 000 znaków. Za każdy taki artykuł dostaniecie 400 punktów, czyli za 2 aż 800 :) Pamiętajcie jednak o tym, żeby zastosować się do rekomendacji administratorów, czyli:

-Wasz artykuł musi być faktycznie Wasz, nie może być to plagiat! Jest to ważne, bo w przeciwnym razie mogą Wam nie tylko nie zaakceptować artykułu, ale również usunąć Wasze konto na stałe bez możliwości założenia drugiego! Oczywiście punktów, które mieliście na koncie, nie odzyskacie, gdy konto nie będzie istnieć.

-Musicie zastosować trójdzielną grafikę, czyli podział na wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Radzę jednak nie pisać przed wstępem wstęp itd. Ja na przykład przed wstępem czyli na samym początku artykułu przepisuję tytuł, w rozwinięciu używam jakiś ważnych określeń związanych z danym tematem, natomiast na końcu nie piszę zakończenie tylko podsumowanie. Niby na to samo wychodzi, ale tak jest poprostu estetyczniej.

-Do swoich artykułów koniecznie dodawajcie jakieś tematyczne grafiki! Ja najczęściej dodaję 3 grafiki, czasem mi się zdarza dawać 4 lub 5, ale to rzadko. W każdym razie dodajcie ile uważacie tylko najlepiej więcej niż jedną.

To tyle i jeśli zastosujecie się do powyższych rekomendacji, to powinni Wam zaakceptować artykuł. Jeśli myślicie, że nie dacie rady napisać tekstu na 10 000 znaków to poprostu spróbujcie! Jest to trochę czasochłonne, bo trzeba wymyślić o czym pisać, szukać w internecie grafik bez praw autorskich i ogólnie jakoś napisać te 10 000 znaków, a to przecież nie jest mało. Ale mimo wszystko artykuły się bardzo opłacają, a gdy będziecie je pisać regularnie to dojdziecie do wprawy i taki artykuł napiszecie w 15-20 minut! Uwierzcie mi, że wiem co mówię, bo kiedyś jeden artykuł pisałam około godziny, a teraz nawet w kwadrans! Oczywiście w ten czas nie wliczam szukania odpowiednich grafik i samego wymyślania pomysłu na artykuł. No ale dobrze, napisaliście 2 artykuły, i teraz łącznie mamy aż 4800 punktów! Teraz nagrajcie tikoka o stronie grynaplus i opublikujcie go - za to dostaniecie 100 punktów! Drugie 100 punktów dostaniecie za nagranie podobnego filmiku na yt shorts. Może być to ten sam filmik co na tiktoku. Teraz zagrajcie w grę NosTale oraz Enlisted. Za NosTale dostaniecie 950 punktów, natomiast za Enlisted - 900. Następnie zróbcie odpowiednie zadania w grze Raid Shadow Legends i dostaniecie za nie 700 punktów! Teraz dla odmiany zagrajcie w grę na telefon. Gra ta nazywa się Bingo Blitz i waszym zadaniem jest wbić w niej 50 level w ciągu 14 (lub mniej) dni od instalacji gry. Za tą grę dostaniecie mega dużo punktów, bo aż 1850! Zróbcie zadanie ,,MyDailyCash'' gdzie za samo pobranie aplikacji dostaniecie 25 punktów! To samo z aplikacją Douglas (tylko że za nią dostaniecie 30 pkt) oraz Alibaba.com (za nią z kolei dostaniesz aż 40 punktów). Teraz zagraj w Gem Block Puzzle, czyli wbij w tej grze level 25 i za to dostaniesz 70 punktów. Za wykonanie zadań we wszystkich trzech częściach zagadek logicznych brain test dostaniecie w zaokrągleniu 400 punktów. Teraz w zaokrągleniu mamy 10 000 punktów, czyli jeszcze dwa tysiące. Proponuję tysiąc z tego zdobyć na ścianie ofert, a drugi tysiąc na ankietach. Tutaj nie będę Wam za bardzo doradzać - poprostu w ścianie ofert wybierzcie coś związanego z waszymi zainteresowaniami i te punkty zdobędziecie w mgnieniu oka! A co do ankiet to poprostu udzielajcie odpowiedzi zgodnie z prawdą i nie odpowiadajcie bezmyślnie. Dobra, no to teraz macie 12000 punktów, brakuje nam już tylko 9, czyli prawie nic! Za ocenienie dwóch artykułów dostaniecie 10 punktów, więc będziecie mieć swój cel nawet z nadwyżką :) Teraz wejdźcie w zakładkę nagrody i wpiszcie w wyszukiwarce nagród adidas. Wejdźcie w odpowiednią ofertę i kliknijcie ,,odbierz nagrodę''. Ostatnim krokiem jest poczekanie na nagrodę, pójście do sklepu i kupienie sobie czegoś fajnego ze sklepu adidas!

Podsumowanie

Podsumowując można zdobyć za darmo różne super rzeczy właśnie za pomocą strony grynaplus.pl :) Według mnie jest to najlepsza strona do zarabiania w internecie i nie ma sensu szukać niewiadomo czego, skoro tutaj macie bezpieczną i legitną stronę, na której punkty wbija się całkiem łatwo i co najważniejsze przyjemnie! Dlatego też polecam Wam korzystać z tej strony. A tymczasem jeśli artykuł się Wam spodobał to oceńcie do pozytywnie, a jeśli nie to negatywnie. Ogólnie oceńcie tak jak uważacie, tylko w przypadku negatywnych opinii prosiłabym o wytłumaczenie, dlaczego artykuł nie okazał się Wam pomocny. Pamiętajcie, że za wystawienie opinii pod artykułem dostaniecie 5 punktów, oczywiście niezależnie od tego, ilugwiazdkowa ona będzie. Jak dla mnie to najważniejsze jest poprostu, żeby była szczera. Ja na przykład cieszę się ze wszystkich opinii, nawet z tych negatywnych, bo poprostu dają mi one do myślenia. Jak wiadomo człowiek uczy się na błędach, także jeśli coś źle napisałam to proszę mnie poprawić w opiniach a tymczasem ja się już z Wami żegnam.

Do zobaczenia w następnym artykule!

Miłego zarabiania!

Artykuł został napisany 8 stycznia 2023 przez @lubiekroliki

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022