grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Marzenka99

7 miesięcy temu

Jak zdobyć pierwszą nagrodę na GrynaPlus

Witaj! Zapewne jesteś stałym bądź nowym użytkownikiem serwisu GrynaPlus.pl i zastanawiasz się jak odebrać pierwszą nagrodę? W tym artykule opiszę jak zdobyć 20 zł Paysafecard za darmo!

 

Metody

 

Istnieje wiele metod używanych przez naszych użytkowników, niektóre prostsze, a niektóre trudniejsze. Poniżej zamieszczam najlepszą z nich.

 

Nasz cel - Paysafecard 20 zł - aby przejść do oferty kliknij tutaj

 

1. Rejestracja

 

Za poprawną rejestrację oraz ukończenie poradnika otrzymasz + 20 pkt

 

 

Kolejnym prostym działaniem jest potwierdzenie adresu email, które też jest nagradzane + 30 pkt

 

 

Użyj kodu promocyjnego "GrynaPlus", aby otrzymać 100 pkt. Możesz to zrobić w formularzu podczas tworzenia konta, lub przechodząc do zakładki "Polecaj serwis", aby tam przejść kilknij tutaj (jeśli zarejestrowałeś/aś się poprzez link polecający - reflink, to punkty bonusowe zostały dodane automatycznie do Twojego konta)

 

 

2. Gry na komputer (PC)

 

Na początek zachęcamy do wykonania zadań dostępnych dla gry World of Warships, aby tam przejść kliknij tutaj

 

 

Pamiętaj aby przed rozpoczęciem zadania zapoznać się dokładnie z jego opisem. Za pierwsze zadanie w tej grze otrzymasz aż + 500 pkt! Pierwsze zadanie w tej grze jest akceptowane automatycznie, natomiast do kolejnych należy przesłać zrzut ekranu potwierdzający jego wykonanie. 

 

 

Za następne zadania w tej grze otrzymasz kolejno 300, 350 i 350 pkt

 

 

 

 

Na tę chwilę posiadasz na swoim koncie 1650 pkt - taka ilość pozwala na odebranie pierwszej nagrody, aby sprawdzić listę dostępnych nagród - kliknij tutaj

 

Kolejnym zadaniem które polecam nie tylko ja, ale też większość naszych użytkowników to Caliber,aby przejść do zadań - kliknij tutaj. Łącznie z zadania wykonane w tej grze otrzymasz 1050 pkt. 

 

Tak samo jak w przypadku zadań z World of Warships tutaj również należy dokładnie zapoznać się z opisem zanim je rozpoczniesz. 

 

 

Za pierwsze zadanie otrzymujesz + 250 pkt

 

 

Kolejne wykonane zadania w tej grze dadzą Ci po 200 pkt za każde z nich 

 

 

 

 

 

Przygotowaliśmy też specjalne zadania na naszym serwerze Minecraft, za wykonanie budowli zgarniesz dwa razy po + 60 pkt. Aby przejść do zadania - klilknij tutaj 

 

Co dalej? 

 

Po wykonaniu wyżej przedstawionych zadań będziemy mieli dwie sytuacje, + 3320 Punktów, jeśli zadania wykonamy w ciągu jednego dnia i otrzymamy automatyczny dzienny bonus w wysokości + 500 pkt. 

 

 

 

W tej sytuacji prawie masz wystarczającą ilość punktów do odebrania nagrody! 

 

 

 

Aby jak najszybciej zdobyć punkty brakujące do odebrania nagrody należy wykonać kilka najprostszych zadań. 

 

- Przejdź do zakładki "Blog", aby to zrobić - kliknij tutaj, następnie przejdź do dowolnego artykułu i przewiń stronę na dół aby ocenić artykuł i otrzymać + 5 pkt, możesz ocenić 3 artykuły w ciągu dnia, więc obecnie zdobywasz + 15 pkt

 

 

- Z menu po lewej stronie wybierz "Bonus za logowanie"

 

 

Kliknij "Zakręć kołem" i zgarnij darmowe punkty - możesz zrobić to raz dziennie. Otrzymasz od 1 do 20 pkt. 

 

 

- Wykonaj kilka zadań z kategorii "Zadania"

 

 

Aby zdobyć punkty kliknij "Wykonaj", następnie zapoznaj się opisem zadania.

 

 

Po zapoznaniu się z opisem zadania kliknij "Rozpocznij zadanie", wykonaj je i zrób screen potwierdzający jego wykonanie. Gdy to zrobisz przejdź ponownie do tego samego zadania, aby przesłać do sprawdzenia zrzut ekranu. Weryfikacja zadania przez moderatora potrwa od 5 minut do kilku godzin. 

 

 

Po wykonaniu tych zadań z pewnością stan Twojego konta będzie pozwalał na odebranie nagrody, aby przejść do listy nagród - kliknij tutaj Ja przedstawię odbieranie nagród na podstawie Paysafecard 20 zł - kliknij tutaj 

 

 

Teraz wystarczy kliknąć "Odbierz nagrodę", a następnie potwierdzić odebranie nagrody - klikamy "Tak".

 

 

Gotowe, zamówienie zostało przyjęte do realizacji.

 

 

Kliknij w "Dzwoneczek" aby sprawdzić powiadomienia 

 

 

 

Przy każdej nagrodzie jest podany czas realizacji, ale zazwyczaj jest on o wiele krótszy. Gdy zamówienie zostanie zrealizowane otrzymasz kolejne powiadomienie. 

 

 

 

Teraz przejdź do zakładki "Odebrane nagrody", aby to zrobić - kliknij tutaj 

 

 

Kliknij "Sprawdź" aby wyświetlić Pin Paysafecard lub inną odebraną nagrodę.

 

 

Gratulacje - odebrałeś 20 zł Paysafecard za darmo

 

Jeśli jednak nie udało Ci się wykonać tych zadań w ciągu jednego dnia to nic straconego! 

 

Mam wiele innych możliwości zdobywania punktów!

 

- Dosyć często pojawiają się kody bonusowe na naszym Discordzie, jeśli chcesz dołączyć to - kliknij tutaj Aby aktywować kod przejdź do zakładki "Kody bonusowe" lub - kliknij tutaj 

 

 

 

 

 

- Przechodząc do zakładki "Dodaj artykuł" możesz zdobywać punkty poprzez pisanie artykułów, aby przejść - kliknij tutaj

 

- Bardzo dużo zadań na urządzenia mobilne znajdziesz w kategorii "Ściany ofert"

 

 

Przejdź, np. ściany ofert AyeT Studios 

 

 

Wybierz z listy interesującą Cię ofertę i zapoznaj się z jej opisem przed rozpoczęciem wykonania. Pamiętaj, że jeśli wcześniej miałeś/aś daną grę/aplikację na swoim telefonie to nie wykonuj tego zadania ponieważ punkty są dodawane tylko wtedy gdy po raz pierwszy instalujesz ją na swoim smartfonie. Kliknij na ilość punktów aby przejść do zadania.

 

 

 

Zeskanuj kod QR swoim telefonem lub skorzystaj z innej dostępnej tutaj opcji. Możesz również przejść do ściany ofert za pośrednictwem smartfona aby łatwiej rozpocząć zadanie. Pamiętaj, że musisz zainstalować grę/aplikację za pośrednictwem naszej strony, nie możesz wyszukać jej w Google Play, lub App Store i ją pobrać - wtedy pkt za zadanie nie będą dodane. 

 

- Możesz również wypełniać ankiety aby zdobywać punkty, w tym celu przejdź na stronie głównej do kategorii "Ankiety" i wybierz, np. CPX Research

 

 

Teraz kliknij w interesującą Cię ankietę aby do niej przejść 

 

 

Ciężko jest się zakwalifikować do ankiety, ale jeśli to się uda wtedy będą najszybciej zdobyte punkty. Jeśli nie znajdziesz nic ciekawego w ankietach od CPX Research, kliknij w innej dostępne na naszej stronie, np. Bit Labs, Rapido Reach lub Wannads.

 

- Jeśli lubisz ryzyko to przejdź do zakładki "Konkursy", aby to zrobić - kliknij tutaj

 

 

Następnie kliknij "Sprawdź" aby przejść do konkursu i do niego dołączyć. Pamiętaj, że możesz stracić punkty albo wygrać ;)

 

- Kolejna opcja na zdobywanie punktów to polecanie naszej strony znajomym. Aby przejść do zakładki "Polecaj serwis" - kliknij tutaj

 

 

Ustaw swój kod promocyjny. Możesz wysłać "Twój link" do znajomego i gdy zarejestruje się przez niego to otrzymać 100 pkt na start, a Ty otrzymasz 1000 pkt, gdy On zdobędzie 1000 pkt za wykonywanie zadań. Myślę, że to również dobra metoda na zdobywanie punktów!

 

- Jeśli będziesz aktywnym użytkownikiem i zdobędziesz dużo punktów w ciągu miesiąca to zajmiesz miejsce w naszym rankingu, aby przejść - kliknij tutaj Za pierwsze miejsce otrzymasz aż 7000 pkt! 

 

 

Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże Wam w zdobyciu punktów na wymarzoną nagrodę! ;)

 0 Komentarzy

Ostatnie wpisy