grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

NightRedFox

1 rok temu

jakie są najlepsze gry anime na steam

Najlepsze gry anime na Steamie!

 

Photo by 27707 on Pixabay

Świat anime jest wielki, i nie bez powodu. Od strasznych po słodkie, każdy fan franczyzy znajdzie w tym uniwersum coś dla siebie. Kiedy więc myślisz o grze anime, możesz sobie wyobrazić, że będzie to jakaś powłóczysta przygoda w stylu science-fiction z lat 70. Cóż, nie tak bardzo! Wiele z tych ostatnich gier to tak naprawdę świetne tutoriale wprowadzające w świat japońskiej animacji i kultury. Nauczą cię wszystkiego, od robienia kostiumu do noise Effect po to, jak najlepiej zagrać głosem swoją postać w odcinku . Najlepsze gry anime na Steam!

 

 

Jakie są najlepsze gry anime na Steamie?

Przede wszystkim jest to edukacyjna platformówka, a nie szkolna powieść. Jako taka, większość czasu spędzisz na eksploracji miasta Youha, poznając fakty i liczby dotyczące wybranej przez ciebie profesji. Z drugiej strony, niektóre z bardziej skomplikowanych franczyz, takich jak Cowboy Bebop, Hunter X Hunter czy Code Lyoko, każą ci zwiedzać medynę bez względu na twoje samopoczucie. Te gry nauczą cię słownictwa, gramatyki i analizy twojego zawodu, jednocześnie oferując ciekawe eksploracje innych kultur. Jeśli więc chcesz w wolnym czasie uczyć się o polityce, historii i kulturze popularnej, to jest to świetny sposób. # # .hack//SIGN: Online -the best hack and slas To jest właśnie definicja klasycznej gry hack and slash. Podstawowa konfiguracja to gracz otrzymuje zakodowane zaproszenie do odwiedzenia Japonii w celu poznania historii japońskiego hakowania. Korzystając z informacji, które otrzymujesz, możesz tworzyć wszelkiego rodzaju niesamowite przedmioty, a nawet zmienić swoje małe miasto w Fantasy World. Kiedy zaczniesz grać w .hack, zostaniesz zabrany na różne misje, które zostaną podjęte w dalszej części gry. W miarę postępów w każdym rozdziale, będziesz mógł kupić różne przedmioty, aby wzmocnić swoją postać lub pomóc w ucieczce. Możesz nawet handlować z innymi graczami i otrzymywać prezenty w grze.

 

.Hack//Maniac Island -największy platformowy hack of nslas

Jest to jeden z najbardziej konsekwentnych faworytów w menu platformówek. Sterowanie jest podobne do tego z .hack//Gundam, przy czym kolejność przycisków zmienia się przy każdym kolejnym kroku. Oznacza to, że poruszanie się między platformami jest łatwe, a także bardzo łatwo jest utknąć, jeśli nie wiesz, od czego zacząć. Ponadto, tutejsi bossowie są jednymi z najtrudniejszych, z jakimi miałem do czynienia. Jeśli uwielbiasz wyzwania i potrafisz pokonać własne ograniczenia, to jest to gra dla Ciebie.

 

.Watashi no Ceres - zupełnie nowy spin-off z Watashi no Ceres

Watashi no Ceres to w zasadzie platformówka z formatem point and click. Będziesz prowadził swój wskaźnik po świecie fantasy i rozwiązywał zagadki środowiskowe, aby ukończyć różne zadania. Jednym z najbardziej unikalnych aspektów tej gry jest to, że odbywa się w roku 2043, kiedy rząd japoński zakazał wszelkiego dostępu do Internetu i zamknął cały kraj. W tym świecie każda wioska ma swój własny komputer, a inżynierowie są wysyłani do zbudowania nowej maszyny, która może być podłączona do Internetu, aby umożliwić wszystkim uczestnictwo.

 

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D - wciąż jedna z najlepszych gier Zeldy na androida

Ta gra może być zbyt stara dla nowego pokolenia, ale jej dziedzictwo żyje w Treasaurs, kolekcjonerskiej grze karcianej z pokoleniową atmosferą. Jest to zarówno błogosławieństwo i przekleństwo, ponieważ oznacza to, że nie ma wielu nowych gier jak to tam. Twórcy Ocarina of Time 3D stworzyli jednak świat, który jest bardzo podobny do naszego, z magią, potworami i zagadkami. Możesz odwiedzić Świat Ocariny, który zawiera unikalną możliwość oglądania i bycia częścią wcześniej nagranej muzyki w starym stylu. Pomaga to jeszcze bardziej docenić nostalgię serii.

 

Crystal Climber -a must have dla każdego fana wspinaczki

To jest must-have dla wszystkich typów wspinaczy. Podczas gdy inne gry wymagają, abyś kupował sprzęt do postępu, możesz wybrać użycie mocy swojej postaci, aby przetrwać. Może to być wszystko, od wykorzystania ich równowagi i zmysłów do wykorzystania ich zdolności wspinania się, aby przetrwać w ciasnych miejscach. Gra posiada nawet funkcję, w której możesz wybrać, jak często będziesz spadał z klifów. Oznacza to, że nie utkniesz na trudnych schodach przez wiele godzin. Ponadto możesz zbierać inne przedmioty związane ze wspinaczką, takie jak poręcze i kołyski, aby ułatwić sobie dostęp.

 

Final Fantasy Type-0 HD Collection - zupełnie nowe doświadczenie życiowe w wysokiej rozdzielczości

Ta kolekcja gier jest niepodobna do żadnej innej, jaką kiedykolwiek widziałem. Charakteryzuje się autentycznie wyglądającym światem, wspaniałymi projektami postaci i najwyższej klasy ścieżką dźwiękową. Jest to również jedno z najbardziej realistycznych doświadczeń, jakie kiedykolwiek przeżyjesz, a środowisko staje się coraz bardziej złożone z każdym kolejnym przejściem. Twórcy tej gry zdołali również wprowadzić do niej nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak sterowanie dotykowe i komunikacja głosowa, dzięki czemu seria ta jest jedną z najbardziej wciągających gier.

 

Devil May Cry 4: Legends of Doubleity - gra, która przeniesie Cię do czasów dzieciństwa

Jest to moja ulubiona gra Devil May Cry wszech czasów i naprawdę polecam sprawdzić wszystkie aktualizacje DTX i aktualizacje zawartości do pobrania, które deweloperzy wydali. Gra została ponownie wydana na smartfony pod tytułem Devil May Cry: Special Edition i zawiera tonę zawartości niedostępnej w grach na PC lub XBox. Możesz wybrać spośród wielu preinstalowanych gier lub kupić grę cyfrowo, a następnie zabrać ją do chmury i grać w tyle gier, ile chcesz.

 

.hack//SIGN: Online -najlepszy hack and slas

To jest właśnie definicja klasycznej gry hack and slash. Podstawowa konfiguracja polega na tym, że gracz otrzymuje zakodowane zaproszenie do odwiedzenia Japonii w celu poznania historii japońskiego hakowania. Korzystając z informacji, które otrzymasz, możesz tworzyć wszelkiego rodzaju niesamowite przedmioty, a nawet zmienić swoje małe miasto w Fantasy World. Kiedy zaczniesz grać w .hack, zostaniesz zabrany na różne misje, które zostaną podjęte w dalszej części gry. W miarę postępów w każdym rozdziale, będziesz mógł kupić różne przedmioty, które wzmocnią twoją postać lub pomogą ci w ucieczce.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy