logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

kriq95

1 rok temu

Jakie trzy gry są godne polecenia?

Na wstępie warto zaznaczyć, że każdy ma inne gusta. Za równo są to inne gusta co do gier, jak i poziomów itp. Niektórzy wolą gry multiplayer, niektórzy zaś raczej są zapatrzeni w gry tylko dla jednej osoby, gdzie gra z kolegą na odległość nie jest ważna.

 Mam nadzieję, że zachęciłem Was do tego, abyście zostali w tym artykule na dłużej, i przeżyli te same emocję co Ja!gr

Bez zbędnego przedłużania, będe starał się udzielić Wam szczegółowych odpowiedzi na nurtujące pytania!

1. Jakie gry są dla nas dopasowane? Na pewno warto powiedzieć, że nie każdy ma taki  sam typ gier! jedni lubią gry które opierają się na strzelance, niektórzy po prostu budowanie różnych budowli, inni zaś lubią tworzyć rodziny itp. W tych czasach mamy bardzo wiele możliwości, także każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno warto wyszczególnić to, aby czytać recenzję. Dzięki takowym recenzjom jesteśmy w stanie stwierdzić "czy dana gra nam sie spodoba?". Zaużmy, że chcemy nabić punkty na GryNaPlus, dzieki czemu możemy znalezc coś fajnego dla siebie! nie tylko wbijemy punkty na tej stronie, ale również spędzimy miło czas grając w tę fajną gre!

 

2. Top 20 gier za równo internetowych, jak i tych do pobrania! Multiplayer oraz singleplaye!- Warto wspomnieć, że nie będzie to w kolejności chronologicznej, gdyż każda gra ma to coś w sobię! Po prostu wymienie dwadzieścia gier które mogą poruszyć nasze emocję oraz wciągnać nas w emocjonujące rozgrywki!  A więc, jak w końcu wygląda te dwadzieścia gier?! 1. Pierwszą grą będzie fifa! Jest to gra każdemu dobrze znana! Można kupić Ją w najnowszej wersji juz na GryNaPlus za określoną liczbę punktów! Sama gra opiera się na rozgrywkach piłkarskich. 2. Drugim wyborem będzie tu counter-strike global offensive. Jest to strzelanka, mianowicie opiera się ona na grze w które terroryści muszą zaplantować bombę, a rolą anty-terrorystów jest to, aby temu zapobiec! Muszą rozbroić bombę, przed czasem w którym zostanie ona zdetonowana. Jest wiele możliwości, gdyż mamy kilka rodzajów map, kilka trybów oraz wiele różnych upodobań jak chociażby płatne skiny.

3. Trzecia gra która Wam przedstawie, będzie to gra o nazwie "Outlast". Jest to gra która na pewno jest starszej generacji, potrafi na pewno zostawić wiele do rzeczenia gdyż jest ona grą typu horror. Wywołuje ona wielkie emocje, aczkolwiek jest równie ciekawa. Jest ona grą dla jednej osoby, także nie można grać w nią ze znajomi przez internet. Czy uważam to za minus? na pewno byłoby ciekawiej z kimś, aczkolwiek dalej uważa, że jest ona wyjątkowa i nie mam zbytnio powodów aby jej coś zarzucić. Na pewno warto spróbować.

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022