logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

5 miesięcy temu

Jurassic World Evolution

 Ciekawe gry w które warto zagrać na steamie(większośc jest płatna)

To będzie seria artykułów każdym artykule będzie jedna lub dwie gry.  Top jest już trzecia część w poprzedniej odniosłem się do Cyberpunka 2077, a w jeszcze wcześniejszym do red dead redemption 2. W tym artykule opiszę wam grę Jurassic World Evolution.

Seria ta będzie składała się z 10 lub więcej artykułów.. Zaczynając steam jest to platforma na której można kupować gry oraz odbierać za darmo.. Na stronie Gry Na Plus można odbierać klucze do różnych gier które są na między innymi steamie.. Robię ten artykuł po to abyście mogli poznać więcej gier i może w którąś z wymienionych poniżej zagrasz kiedyś.

Czas na rozpoczęcie: 

Jurassic World Evolution:

Jurassic World Evolution jest to gra oparta na serii filmów jurassic park i jurassic world(czyli filmy o dinozaurach).  Dostępna jest również druga część tej gry którą opiszę kiedyś. Zaczynając Jurassic World Evolution jest grą, w której budujemy swój własny park z dinozaurami. W parku mogą znajdować się też hotele gastronomia różnego typu i jakieś sklepiki typu na przykład sklep z zabawkami, ubraniami. Gra składa się z trybu kampani i trybu piaskownicy (można dokupić dodatkowe rozgrywki). W trakcie rozgrywania kampani możemy odblokować pięć map, a mianowicie Isla Matanceros(początkowa mapa), Isla Tacano, Isla Nublar(wraz z odblokowaniem tej mapy odblokowujesz też tryb piaskownicy na tej mapie), Isla Sorna oraz Isla Pena. W grze są dostępne dinozaury takie jak na przykład Gallimimus, a można odblokować nawet Tyrannosaurusa Rexa albo indo raptora. Oczywiście w grze jest dostępne o wiele więcej dinozaurów bo, aż ponad 70. Aby mógł mieć dinozaury w swoim parku musisz najpierw zbudować dla niego wybieg, a następnie centrum badawcze hammonda aby móc w nim inkubować jaja gadów. Gdy z jaja wykluwa się dinozaur możesz wypuścić go na wybieg. Musisz też dbać o swoje dinozaury i zapewnić im wodę oraz jedzenie(dinozaury mają też specjalne wymagania co do wielkości wybiegu, ilości gadów na nim i wiele podobnych funkcji). Aby odblokować zwierzęta musisz wysyłać ekspedycje archeologów aby znajdowali i wykopywali komary z krwią dinozaurów. Zwierzęta (tylko te wyjątkowe) możesz nabyć tylko za pomocą badań nad nimi.

Aby twój park się rozwijał musisz zapewnić gościom dobrą zabawę i poczucie bezpieczeństwa. Goście potrzebują też takich miejsc jak na przykład toaleta czy hotel(hotel warto postawić blisko wybiegu). Budując gastronomię poszerzasz swój majątek. W prawym dolnym rogu masz gwiazdki dzięki. którym wiesz jak goście oceniają twój park. Aby wejść w szczegółowe informacje dotyczące atrakcyjności parku oraz jego zarobkom musisz wejść w panel zarządzania i tam będziesz mógł sprawdzić także ilość gości aktualnie przebywających w parku dinozaurów. Gdy zrobisz dane polecenie na przykład osiągniesz 3 gwiazdki na jakiejś wyspie odblokowuje się kolejna. Każda kolejna wyspa stawia przed tobą nowe trudności i wyzwania, z którymi musisz się uporać. Taka porada nie wstawiaj mięsożernych gadów do tej samej klatki co roślinożernych, ponieważ mięsożerny gdy tylko zgłodnieje rzuci się na roślinożercę. W grze różne postacie znane z filmów mogą z nami porozmawiać albo dać nam jakieś porady. Możemy też przyjmować różne zadania za, które dostaniemy dodatkowe pieniądze do dyspozycji dla nas. Aby cały park działał potrzebujemy prądu, aby mieć prąd potrzeba elektrownie. Prąd się bardzo szybko kończy więc warto zostawić trochę pieniędzy na ewentualne wybudowanie elektrowni. 

Wymagania (ze steama):

 1. Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 2. System operacyjny: Windows 7 (SP1+) / 8.1/10 64bit
 3. Procesor: Intel i7-4770/AMD FX-8350
 4. Pamięć: 12 GB RAM
 5. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480
 6. DirectX: Wersja 11
 7. Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni

 

W grze jest dostępne 12 języków, lecz niestety polski nie jest obsługiwany, ale za to są języki takie jak angielski, niemiecki czy francuski.

 

Gra ta na steamie kosztuje 159,99 złotych i jest dostępna na gry na plus za 5869....

Gra ma też bujne zasoby dodatków i DLC, opiszę parę z nich:

 1.  Jurassic World Evolution: Return To Jurassic Park
  1. jest to dodatek, który zawiera mapę i inne pasujące do klimatu przedmiotu, budynki z pierwszego filmu serii jurassic park.
  2. dodatek kosztuje 80,00 złotych
 2. Jurassic World Evolution: Claire’s Sanctuary
  1. jest to dodatek, w którym musisz pomóc Claire w ocaleniu dinozaurów z Isla Nublar przed wybuchem wulkanu, celem jest zabranie dinozaurów do wyspy Azyl. Kupując dodatek odkrywasz 3 nowe dinozaury, a mianowicie 
 1. Euoplocefal
 2. Uranozaur
 3. Albertozaur

Więcej dodatków już nie będę zapisywał i w tym artykule to by było na tyle piszcie w komentarzach jaki artykuł ma być następny. Siema.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022