logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Lukki285

11 miesięcy temu

Kilka gier w ktore warto zagrac

 Cześć! Dzisiaj przedstawie kilka gier, w które warto zagrać. Są to dość znane gry, lecz wiele osób ciągle się zastanawia nad zagraniem. Będzie to 6 tytułów, ze Steama, Epic Gamesa, i innych dość mocno znanych launcherów. Każdemu Czytelnikowi życze miłego dnia!!!

   6.The Binding Of Isaac / Wersja Rebirth

 


The Binding Of Isaac (TBoI) jest połączeniem gry typu Roguelike i Strzelanki. Została stworzona, i wydana dwudziestegoósmego września dwatysiącejedynastego roku przez Edmunda McMillena na platformy Windows Linux i Mac. Została nominowana do nagrody VGX, czyli najlepszej gry niezależnej. W grze jest kilka postaci do wyboru. Różnią się one wytrzymałością, siłą ataku itp, oraz umiejętnościami. Jesteśmy w piwnicy, a naszym celem jest przejście pięciu jej poziomów. Podczas ucieczki spotykamy wiele potworów, których celem jest nas zabić. Możemy zdobywać złoto, za które można kupywać przedmioty (złoto z danej gry jest tylko na jedną gre), ulepszenia postaci, takie jak szybkość, szybkość ataku, szybkość poruszania, ilość punktów zdrowia itp. Mimo, że gra jest dość powtarzalna, można przy niej spędzić dużo czasu.

5.Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout to platformowa gra typu battle royale. Została opracowana przez Media Tonic, i wydana przez Developer Digidal na platformy Windows, oraz Playstation. Została nagrodzona nagrodą "The Game Award For Best Community Support". W grze jesteśmy fasolką, której wygląd możemy edytować. Możemy zmienić dolne ubranie, górne ubranie, kolor, ślaczki na ciele itp. Gra polega na parkourze, składa się z kilku rund, spośród każdej odpadają osoby, dopuki nie zostanie ostatnia. Znajduje się tam dość dużo map o róznych tematykach. Niektóre są bardzo powtarzalne, a niektóre jedyne w swoim rodzaju.  Dwudziestegopierwszego czerwca gra przechodzi na model free to play, a osoby które kupiły grę za prawdziwe pieniądze dostaną pewnie jakąś darmową nagrodę.

4.Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Jest grą symulacyjną wydaną  dziewietnastego października dwatysiącedziewietnastego roku przez SCS Software. Wydana na Windowsa, Mac, oraz Linux. Jest to zwykły symulator jeżdżenia ciężarówką. W samej grze można znaleźć mapę prawie całej Europy (za niedługo za pewne będzie już cała), oraz wiele modeli ciężarówek marek takich jak Scania, Volvo, Man, Mercedes, itp.  W grze musimy jeździć ciężarówką od celu, do celu (np. od Poznania do Drezda i nawet wiele dalej) Niektóre trasy zajmują nawet 2Godziny w prawdziwym życiu. W grze możemy dodać rózne radia, takie jak RMF FM, Eska Wrocław itd., oraz własne pobrane piosenki. Również znajduje się w niej wiele modów na różne rzeczy.

3.Hearts Of Iron IV


Hearts of Iron IV to gra komputerowa wydana przez szwedzkie studio Paradox Interactive. Należy do rodzaju gier strategicznych. Można wybrać albo 1936 albo 1939 rok, oraz każdy kraj znajdujący się na świecie. Również występuje wybór poziomu trudności gry, oraz czy chcemy grać na celach historycznych czy nie. Według mnie ciężko jest ogarnąć grę, lecz gdy nam się to uda, wszystko jest o wiele ciekawsze. Możemy zmieniać rodzaje dywizji, cele narodowe, kupywać surowce od innych krajów, budować samoloty, karabiny itp. Gdy gracz przejmie dany kraj, to na 80% jego historia się zmienii.

2.Terraria


Terraria zostałą wydana szesnastego maja dwatysiącejedynastego roku przez Re-Logic. Została wydana na Androidy, Ios, Komputery, Nintendo Switch, oraz konsole.  Należy do rodzaju gier SandBox, Survival, oraz przygodowej akcji. W grze musimy się uzbrajać zbierając drewno, oraz mineraly. Występuje wiele rodzaji broni, oraz mobów. Głownym celem jest zabic bossy ( Jeden jest wymagany do przejscia na cięższy tryb gry) Podczas rozgrywki mozemy zbudować domki dla NPC, dzięki którym możemy kupywać unikatowe przedmioty. Tutaj mega polecam, ponieważ za 20zł możemy dostać wiele świetnych godzin rozgrywki.

1.Fortnite


Fortnite to gra Battle Royale, z dodatkiem trybu Kreatywnego, w którym gracze sami budują wszystko. Gra jest Free to Play na Epic Games Store. Wydana w 2017 roku, dzieli się na rozdziały, oraz sezony (Rozdziały do teraz są 3, a sezonów 31), oraz posiada swoją własną fabułę. Co każdy sezon (czasem w środku sezonu mapa ulega zmianą. Zostają dodane (a niektóre usunięte) przedmioty. Od karabinów, do strzelb i snajperek. Występuje wiele skinów do postaci, a wiele z nich zostaje dodanych z biegiem czasu, więc każdy może mieć swój własny styl. W grze w każdym sezonie jest przepustka bojowa za 950 v dolcow (około 27zł) W której znajduje się wiele skinów, kilofów, malowań, grafiti, itp. oraz 1500 v dolców (dlatego zakup tej jest bardzo opłacalny).

   Są już to wszystkie gry, które chciałem opisać. Litery od 1 do 6 nie mają znaczenia w sensie jakośći gry. Miłego dnia.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022