grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

2 lata temu

Konstruktywna DeStrukcja

Tutaj dowiesz się jak przejść pierwszą misję w grze Lego Marvel’s Avengers.

W następnych poradnikach będą kolejne misje.

Miłego grania życzę.

Misje w tym poradniku:

-Konstruktywna DeStrukcja

 

Konstruktywna Destrukcja

Akcja zaczyna się od krótkiego wprowadzenia, po czym pokonaj wszystkich wrogów dowolną postacią. Następnie zniszcz wszystkie skrzynie znajdujące się w pobliżu reflektora za pomocą wybuchowych strzał Hawkeye’a. Z rozsypanych klocków ułóż generator. Jak już ułożysz generator to zmień postać na Czarną Wdowę i użyj na generatorze specjalnego ataku Czarnej Wdowy. Jak już naładujesz generator to wieża powinna się przechylić. 

0.1

Przejdź na miejsce pokazane na obrazku (0.1) jako Czarna Wdowa i zhakuj urządzenie klikając odpowiednie miejsca ukazane na ekranie. Po udanym zhakowaniu, zmień postać na Hawkeye’a i wyceluj w zwisający  zaczep na środku wieży (celuj przytrzymując klawisz).

Po zaczepieniu liny wskocz na nią i rozhuśtaj się aby przeskoczyć nad rzeką. Gdy już dostaniesz się na drugą stronę wyeliminuj wszystkich wrogów za pomocą działka używanego przez Czarną Wdowę. Po pokonaniu nieprzyjaciół traf z działka w złoty bak ciężarówki. Powinieneś zobaczyć znaczek taki jak na obrazku (0.2).

0.2

 

Następnie podejdź do tego znaczka Czarną Wdową i postaw platformę. Zmień postać na Hawkeye’a i wejdź nim na platformę. Później wykonaj tą samą czynność Czarną Wdową.

Powinna pojawić się kolejna kadr-scenka. Po tej scence dostaniesz dwie nowe postacie Hulka i Iron Man’a. Gdy skończy się kadr-scenka pokonaj wszystkich wrogów następnie zmień postać na Iron Man’a i wykorzystaj laser aby zniszczyć łańcuchy do utrzymywania kłód tak jak zostało to pokazane na poniższym obrazku(0.3)Następnie zmień postać na Hulka i przejdź po zrzuconych kłodach. Gdy to zrobisz pokonaj przeciwników i podejdź do laserów na końcu. Po prawej stronie laserów jest blokada. Uważaj na przeciwników w trakcie wykonywania zadań. Podejdź do niej i zdejmij ją. Później przełącz się na Iron Man’a i za pomocą jego laserów wytnij elementy zabezpieczające przejście dalej, tak jak na obrazku(0.4)

Teraz po przedostaniu się dalej pojawią się kolejne postacie Thor oraz Kapitan Ameryka.

Wyeliminuj wszystkich przeciwników. Jeden z nich powinien uderzyć w zamarznięty wodospad. Zmień postać na Thora i wyceluj w żółtą poświatę(celuj  przytrzymując klawisz) tak jak na rysunku(0.5)

Gdy już się uda przejść na drugą stronę przepaści, zmień postać na Kapitana Amerykę i zgaś ogień w pobliżu. Następnie zniszcz wszystkie przedmioty i wybuduj z nich wielkie wiertło. Jak to się uda podejdź Thorem do wiertła i zniszcz torujące drogę przeszkody. Przechodząc dalej ugaś pożar za pomocą Kapitana Ameryki oraz zniszcz dowolną postacią samochód leżący w dole. Gdy już to zrobisz zbuduj z rozsypanych w okolicy klocków mechanizm dla Kapitana Ameryki. Teraz zmień postać na Kapitana Ameryki i traf w mechanizm tarczą.Tak jak na obrazku(0.6)

Następnie dostań się na górę i wejdź Kapitanem Ameryką na specjalną platformę. Teraz zmień postać na Thora i użyj kombinacji w celu zniszczenia wrogiego pojazdu. Gdy dostaniesz się do fortecy zmień postać na Iron-Mana i pokonaj dziesięciu latających przeciwników. Jak już to zrobisz to zmień postać na Kapitana Amerykę i wybuduj z rozsypanych klocków działo. Aby aktywować działo musisz pchać zielony klocek. Następnie podejdź do prawej strony działka i przeciągnij dźwignię, tak jak jest to pokazane na obrazku (0.7).

Jak działko już wystrzeli to przejdź do schodów z tyłu, wejdź na samą górę pójdź w lewo i podchodząc do działka zniszcz je. Następnie wejdź w dziurę, która pojawi się na miejscu pierwszego działka. Gdy już wejdziesz do dziury idź w lewą stronę do końca, po drodze zgaś ogień. Jak wydostaniesz się z korytarza powinieneś zobaczyć drugie działko. Podejdź do niego i zniszcz je. Teraz wejdź do korytarza i na jego końcu zbuduj drabinę, i wykorzystaj ją do wydostania się z dołu. Jak Ci się to uda to przejdź na drugą stronę i zniszcz podświetlające się skrzynie pokazane na obrazku (0.8)

Wybuduj z klocków drążki, po których przejdź nad ogniem. Jak to zrobisz przejdź w stronę ostatniego trzeciego działka i zniszcz je. Iron Man powinien wystrzelić rakietę, która otworzy przejście dalej.Wejdź tam.

 

I na tym misja się kończy. Jeżeli ci się podobało to mnie to bardzo cieszy.

W tym artykule to już koniec ale pojawią się kolejne.

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy