grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

14

KoxDC

2 lata temu

KoxDC i kamień przy podkopie

                                                                      ,,KoxDC  i  Kamień przy podkopie”

                 
      To był zwykły dzień, KoxDC właśnie został wysłany do głównego sądu najwyższego niedaleko więzienia Jungle Compound. Miała się odbyć rozprawa sądowa, która przydzielała skazańców do poszczególnych więzień. 
Przed rozprawą KoxDC poznał nowych znajomych, Shlaufa, Adameśka, Tęczę, Matixa oraz spotkał swojego dawno niewidzianego brata, Bramkarza. Rozprawa się rozpoczęła. Sąd rozpoczął skazywanie.
- Skazuję Shlaufa na dożywocie w Jungle Compound. – powiedział sąd najwyższy.


- Podobno to jedno z najgorszych więzień. – szepnął Shlauf do przyjaciół. 
- Tam jeszcze jest luz, w Iron Gate jest najgorzej – powiedział KoxDC – Tam policjanci zamiast pałek mają paralizatory, wszędzie są kamery, a cele otwierają o 9 a zamykają o 20
- Nie chciałbym tam trafić. – Powiedział Adamesiek
- Chyba nikt by nie chciał. – wtrącił się Clashuu, nielubiany wszędzie więzień. 
Kolejną osobą skazywaną był Adamesiek. Został on skazany na dożywocie w Jungle Compound. Razem ze Shlaufem mieli nadzieję, że reszta ich znajomych również zostanie przydzielona do ich więzienia, by nie musieli się rozdzielać. Kolejną osobą był największy wróg KoxaDC oraz jego przyjaciół – Paweł.

- Skazuję Pawła na dożywocie w więzieniu HMP Iron Gate. – Powiedział sąd. Następne osoby były skazywane na Center Perks, czy San Pancho. Tęcza, KoxDC, Matix oraz Bramkarz zostali na koniec.
- Reszta osób spędzi resztę swojego życia w Jungle Compound. Powiedział sąd najwyższy. Wszyscy cieszyli się, że będą razem w jednym więzieniu. Skazani zostali przetransportowani do aresztu.

Następnego dnia rozpoczęło się przewożenie więźniów do ich więzień. W pierwszej turze przewożono osoby skazane na Iron Gate lub San Pancho. Przyjaciele zostali przewiezieni w ostatniej turze. Swoje cele mieli bardzo blisko siebie, więc często się spotykali. Adamesiek miał celę z KoxemDC, Tęcza z Matixem, a Bramkarz ze Shalufem. 
Dzień zaczyna się o 8:00 porannym apelem.
- Ciekawe kogo dzisiaj będą przeszukiwali. – powiedział Esiek
- Dzisiaj będziemy przeszukiwać cele tych lumpów – powiedział strażnik Komin – Kasia i Quenish. 
Kasia po ogłoszeniu, że będzie przeszukiwana pobiegła do swojej celi i zaczęła chować wszystkie rzeczy do celi Clasha. Quenish rozkojarzony rozmawiał z współwięźniem – w0jkamem, przez co nie usłyszał swojego imienia na apelu. 
O 9:00 odbywa się śniadanie, podczas którego zostały przeszukane cele Kasi oraz Quenisha. Po przeszukaniu Quenish został zabrany do kanceru na 3 dni.
O 10:00 wszyscy rozpoczynają pracę. 
Po 3 godzinach przychodzi czas na ćwiczenia. Podczas ćwiczeń, w0jkam oraz Kasia pobili się o to, kto ma ćwiczyć na bieżni. Po interwencji strażników zostali oni odesłani do pielęgniarki. 
O 14:00 każdy ma 3 godziny czasu wolnego. KoxDC dostaje od Shlaufa zadanie, by dołożyć Clashoowi pod małą opłatą. Zgodził się. Następnie od Adameśka dostał zadanie, by skombinować mu pastę do zębów. Tęcza zaś poprosił go, o odebranie gry „Worms” z biurka Yesnt’a – jednego ze starszych więźniów z Jungle Compound. Bramkarz miał prośbę, by KoxDC znalazł dla niego grzebień. 

O godzinie 17:00 więźniowie zostali zwołani na kolację. 
Po kolacji, o 18:00 nadeszła kolejna w tym dniu Praca.
Po pracy, o 21:00 naszedł czas na Prysznice. W0jkam wymknął się wtedy, by w swoim klozecie schować mocną łopatę. Zdążył ją schować, jednak został dorwany i pobity przez klawiszy. 

O 22:00 nadszedł wieczorny apel. W0jkam oraz Clashuu mieli mieć przeszukiwane cele. 
O 23:00 wszyscy poszli spać, a około godziny 1:00 strażnicy zaczęli przeszukiwać cele wyznaczonych osób.
 
Minęło kilka dni, nie zdarzyło się nic szczególnego, oprócz wypuszczenia Quenisha z kanceru. KoxDC miał już dość tego więzienia, i rozpoczął obmyślanie planu „Podkop”. Podczas każdej wolnej chwili szukał miejsca, oraz przedmiotów potrzebnych, by uciec. Po kilku dniach był gotowy w 50% do ucieczki.

Przed wieczornym apelem KoxDC zabrał ze sobą Rydel, oraz Lichą łopatę, by móc się podkopać. Następnie wyszedł z więzienia i czekał na zejście strażników z wież. Rozpoczął podkop. Przez następne kilka minut kopał się pod siebie. Strażnicy szukali go po całym więzieniu. W końcu, KoxDC zaczął kopać tunel. Strażnicy, zaniepokojeni, zaczęli szukać w krzakach KoxaDC. Po odnalezieniu podkopu, w końcu go złapali, oraz wsadzili do kanceru na 3 dni.

Dzień później, odwiedził go Adamesiek, któremu udało się odzyskać Rydel oraz Łopatę KoxaDC. Również ulepszył łopatę, by kopała szybciej, oraz miała większą wytrwałość. Następnie, po wizycie Adamesiek poszedł rozwalić ścianę w celi KoxaDC, by schować tam potrzebne rzeczy. Samą ścianę zabił atrapą.

KoxDC po wyjściu z kanceru zabrał rzeczy, i  ponownie podjął próbę ucieczki. Wszystko szło dobrze, lecz gdy już miał się wykopywać na powierzchnię, na drodze napotkał kamień. Próbował go rozłupać, jednak się nie udało. Postanowił podkopać się pod swoją celę. Udało mu się. Schował rzeczy w ścianie, a na następny dzień miał spróbować podkopu w innym miejscu. 

Zaczął podkop, lecz ponownie napotkał w swoim tunelu kamień. Złapali go klawisze. Dyrektor więzienia postanowił, że gdy KoxDC po raz trzeci klawisze nakryją go podczas próby ucieczki, postara się, by ten został przeniesiony do San Pancho – więzienia gorzego niż Jungle Compound. 

Jednak on się nie poddawał. Trzy dni później, po ponownym wyjściu z kanceru, postanowił zaryzykować, być może ostatni raz, by uciec. Wszystko szło dokładnie jak wcześniej. KoxDC postanowił wykopać się kilka metrów w bok. Jednak po raz kolejny na drodze stanął mu kamień. 
Strażnicy odkryli kolejny podkop KoxaDC, zgłosili to do dyrektora, a tydzień później miała rozpocząć się rozprawa dot. Przeniesienia KoxaDC do więzienia San Pancho. 

Zjawili się tam wszyscy jego współwięźniowie, mając nadzieję, że ten nie zostanie przeniesiony. W końcu nadszedł proces. 
- Decyzja została podjęta. – Powiedział sąd najwyższy.
- Obyś został u nas – powiedział Tęcza. 
- Mam nadzieję, że zostanę. – Powiedział KoxDC. 
- Decyzja brzmi: - Mówi sąd najwyższy – KoxDC zostanie przeniesiony do San Pancho. 
Zapadła cisza. Wszyscy byli załamani, mieli tydzień, by spędzić resztę czasu z KoxemDC. Przyjaciele nie chceli go zostawiać, więc postanowili bić innych, próbować uciekać z więzienia, czy próbować zabijać klawiszy. 
W dniu przeniesienia KoxaDC rozpoczął się proces przyjaciół. Sąd postanowił, że wszyscy zostaną przeniesieni do San Pancho. 

KoxDC, gdy zobaczył swoich przyjaciół od razu zaczął ich oprowadzać po więzieniu. Jednak oni się nie poddawali, i chcieli próbować uciec razem. 

                        Koniec.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy