grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

10

BigiMonkey

2 lata temu

Która mapa w CS:GO jest najlepsza?

Witam cię w artykule na temat CS:GO

CS:GO to jedna z najczęściej, wybieranych gier na rynku steam. Sensem tej gry jest walka pomiędzy drużynami kto wysadzi bądz obroni said przed inną drużyną.Gra ma w sobie różne tryby takie jak:

Turniejowy-Mecz w którym walczą dwie dróżyny po pięciu zawodników, drużyny dzielą się na Treorystów i Antyterorystów.Na start rundy każda z drużyn otrzymuje 800$ na uzprojenie się co wygraną bądz przegraną rundę obie  drużyny dostają inną kwotę pieniędzy dzięki czemu potem gra nie jest równa i słabsza drużyna musi grać bezpieczniej i zdobywać bronie przeciwników, mecz może być maksymalnie, w krótkim meczu do 16 rozegranych rund a w długim aż do 30 co sprawia że mecz może się odwrócić w każdej chwili przez,co warto walczyć do końca bez znaczenia czy przegrywasz 0:14 bądz 14:0 ponieważ w każdej chwili mecz może wyjść z pod waszej kontroli 

 

Uproszczony turniejowy-Mecz w którym kra wygląda podobnie jak w, meczu turniejowym lecz drużyny są po dziesięciu graczy. Po wygranym bądz przegranym meczu w tym trybie nie otrzymamy awansu rangi bądz spadku ponieważ, ten tryb nie może na nią wpływać.


Skrzydłowy-Mecz polegający w dalszym ciągu na tym samym lecz drużyny są zmienione na dwóch graczy,mecz odbywa się na zmiejszonej mapie co powoduje, że szybciej upatrzymy nasz cel do zabicia, ten mecz może trwać maksymalnie 16 rund> Ten tryb wpływa na rangę, która jest oddzielna dla tego trybu.


Dedmatch-Mecz w którym nie mamy nic do stracenia, tryb w którym możemy brac drużynowo lub każdy na każdego, w tym trybie chodzi o to aby zabić jak najwięcej osób a przy okazji poświczyć swoje umiejętności gry co wpłynie potem na gre na innych trybach.

Jest to gra niesamowita ponieważ potrafi  łączyć  w sobie wiele narodownośći prez co każdy z graczy jest inny co powoduje rozbierzność w tematyce wyboru map i trybów gry, przez dużą ilość , trybów każdy znajdzie coś dla siebie.

CS GO wymagania 2022. Minimalne i rekomendowane. Na jakim komputerze  zagrasz w Counter Strike Global Offensive? - Ekspert Ceneo

ALe która mapa w CS:GO jest najczęściej grana?

Jakie tryby są najczęściej grane?

Ostatnią mapą braną pod uwagę jest Vertigo, mapa na którą zagłosowało 3,57% ankietowanych. Mapa jest w tematyce wierzowca na którym gracze muszą wysadzić piętra, gra odbywa się na wysokim wierzowcu co powoduje, że gracze mogą wypadać poza mapę i umierac nie tylko z ręki innych. Na mapie możemy znalezć wiele miejsc w których można się ukryć bądz zaplantować bombe co spowoduje, że twoja drużyna wygra rundę bądz cały mecz.

Mapa jest zlokalizowana w  Nowy Jork, Stany Zjednoczone, omwaiana mapa jest zaliczna do grupy map sigma, można na niej rozegrać wiele mieczów w różnych trybach takich jak:

  • Zamach bombowy
  • Deathmatch
  • Odbijanie 

Changes to Vertigo, Train in CS:GO update | HLTV.org


Omawiana mapa zajmuje usmę miejsce z ośmiu a odemnie otrzymuje ocenę sześć na dziesięć (6/10) 

Kolejną mapą wybraną przez anklietowanych została Train, mapa która otrzymała ocenę o wysokości 4,17%. Lokalizacją mapy jest Rosja, Omawiana propozycja jest ładną i przyjemną mapą ponieważ pociągi na środku mapy umożliwiają patrzenie na said z góry dzięki, czemu można zdobyć przewagę nad innymi. Na omawianej mapie można zagrać w różne tryby:

  • Zamach bombowy
  • Deathmatch
  • Odbijanie 

CS:GO - Reintroducing TrainOmawiana mapa zajmuje siódmę miejsce z ośmiu a odemnie otrzymuje ocenę pięć na dziesięć (5/10) 

Kolejną mapą na liście jest Overpass z ilością 6,45% głosów ankietowanych co ustawia go na szustym miejscu z ośmiu. Mapa swojim wyglądem i rozwiązaniami technicznymi przyciągneła wiele osób które zakochały się w niej od pierwszego wejrzenia. Lokalizacją mapy sa Niemcy a dokładnie Berlin.  Tryby w które możemy zagrać na mapię są takie same jak w powyżej omawianych, mapach więc nie będę ich wypisywał.

 Odnowiony Overpass jest kwestią czasu? - IzakTV  

Mapa Overpass otrzymuje odemnie ocenę siedem na dziesięć (7/10) 

Miejsce piąte zajmuje mapa Nuke z ilością 6,71% ankietowanych, to tylko pare procent więcej niż mapa Overpass ale co jest niezwykłego w mapię Nuke? Możliwe że wiele poziomów i miesc przez które możemy się transportować w inne, miejsca mapy nową rzeczą których nie mamy w innych mapach są kanały wentyalcyjne przez któte możemy przechodzić w inne miejsca mapy, a na dodatek  saidy są pod sobą przez co ciężej się gra na omawianej mapie. Mapa znajduje się w Elektrowni jądrowej w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych.

 

Aktualizacja CS:GO beta – Valve wprowadza zmiany na Nuke'u

Mapa otrzymuje odemnię ocenę osiem na dziesięć (8/10)

Mapą która zajeła czwarte miejsce jest Cache. Wyprzedziła Nuka o 0,01% głosów ankietowanych dzięki temu otrzymała łączną ilość 6,72% przez co mogła wyprzedzić o nie wielką ilość poprzednią mapę, jest to mapa w tematyce opuszczonego magazynu bądz elektrowni. Omawiana mapa znajduje się w Ukrainie a dokładnie mówiąc w Prypeci mieście obok Czarnobyla w którym pare dziesiąt lat temu wybuchł reaktor co przyczyniło się do zakarzenia pobliskich terenów  tym samym naszą mapę Cache.

Wiemy jak wygląda nowy Cache! Gigantyczna przebudowa mapy! - IzakTV 

Mapa otrzymuje odemnie ocenę pięć na dziesięć (5/10)

Miejsce na podium z ilością 18.8% otrzymuje mapa Inferno. Moim zdaniem trzecie miejsce jest zasłużone ponieważ prostota jak i różnorodność od innych map i mnie przekonała do grania wielu meczy na omawianej mapie. Gre urozmaica nam wiele czyników których nie możemy spotkać na innych mapach są to takie smaczki dzięki którym gra nie jest taka sama np.dzwięki drzwi, okien, zwierząt ale niem tylko są to rzeczy lecz możemy usłyszeć muzykę w niektórych miejscach mapy. Omawiana mapa znajduje się na Hiszpańskiej wsi.

Jak zacząć skutecznie grać na Inferno w CSGO? Wystarczy pamiętać o kilku  zasadach - BOOP.PL

Mapa otrzymuje odemnie ocenę osiem na dziesięc (8/10)

Kolejną mapą jest Dust2 mapa która swoje poczatki miała już w CS:GO 1.6 być może to przyciąga graczy aby powspominać stare czasy bądz poprostu grać na dopasowanej do siebie mapie. Omawiana mapa otrzymała 19.4% głosów ankietowanych dzięki temu możer cieszyć się drugim miejscem.Mapa znajduje się w El Sahrij, Maroko.

Nowa wersja Dust 2 - aktualizacja mapy

Mapa otrzymuje odemnie ocenę siedem na dziesięć (7/10)

Pierwsze miejsce z ilością 31,4% głosów otrzymuje mapa która i mnie przekonała do grania na niej najczęśniej jest to Mirage który swoją lokalizację posiada w Pałac w Maroku. Nie ma co mówić o tej mapie za dużo ponieważ jest to tak kultowa mapa, że mażdy zna ją na wylot.

Everything you need to know about CS:GO Mirage map in 2020 - Skinwallet | CS :GO

Mapa otrztmuje odemnie ocenę dziesięć na dziesięć (10/10) 

Tym samym wygraną mapą zostaje Mirage, całkiem szczerze nie dziwią mnie głosy internałtów ponieważ i ja  zagłosował bym na Mirage ponieważ jest to i moja ulubiona mapa.

Dziękuje za uwagę, miłej gry :)

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy