grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

2 lata temu

LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów

W tym poradniku opowiem troszkę o nowej grze wytwórni LEGO, a mianowicie LEGO Star Wars Skywalker Saga. A więc, gra ta miała premierę 5 kwietnia 2022 r. i wyszła na następujące platformy:

 • Nintendo Switch
 • PlayStation 4
 • PlayStation 5
 • Windows
 • Xbox One
 • Xbox Series X oraz Xbox Series S

Na ten moment na żadne inne platformy gra nie wyszła. Na moim kanale YT za niedługo seria z tej gry wbijajcie: Link: https://www.youtube.com/channel/UCPqjJvPf0UDqi36ikKoUoqg

 

W tym poradniku opiszemy sobie troszkę grę oraz pierwsze wrażenia i misję.

 

ZACZYNAJMY !!!!!

A więc gra jest najbardziej rozbudowaną grą LEGO wszechczasów. Gra ma bardzo rozwiniętą fabułę (ja przechodziłem fabułę 10h- dla porównania przechodziłem LEGO Piraci z Karaibów 5h 30min) oraz wiele misji pobocznych, łamigłówek, postaci do odblokowania, umiejętności dla postaci oraz wiele wiele innych. W grze są dostępne aż 24 planety, oraz ich przestrzeń kosmiczna. Dostępne są planety:

 1. Ahch-To
 2. Ajan Kloss
 3. Bespin
 4. Kantonika
 5. Coruscant
 6. Crait
 7. D’Qar
 8. Dagobah
 9. Endor
 10. Egzegetycznie
 11. Geonosis
 12. Hot
 13. Jakku
 14. Kominek
 15. Kashyyk
 16. Kef Jeden
 17. Kijimi
 18. Mustafar
 19. Naboo
 20. Pasana
 21. Takodana
 22. Tatooine
 23. Utapau
 24. Jawin 4

Jeszcze motywacyjna gadka do tej gry:

Rozegraj wszystkie dziewięć filmów sagi Gwiezdnych Wojen w zupełnie nowej grze wideo LEGO, jakiej jeszcze nie było. Przeżyj pełne zabawy przygody, wymyślny humor i możliwość pełnego zanurzenia się w galaktyce LEGO Gwiezdnych Wojen.

Chcesz grać jako jedi? Sith? Rebeliant, łowca nagród, a może droid? LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów zawiera setki grywalnych postaci z całej galaktyki. 

Czy to na lądzie czy w kosmosie, masz do dyspozycji różne pojazdy. Osiągnij prędkość świetlną w Sokole Millennium, śmigaj na T-47 i walcz z myśliwcami TIE w X-Wingach rebelii. Oto ostateczne wrażenia LEGO Gwiezdnych Wojen.

 

Gra jest grą:

PEGI : 7

Zastrzeżenia: Strach, Płatności w grze, Przemoc

Język:

Angielski, Polski(dubbing oraz napisy),mamrotanie tak jak w poprzednich grach LEGO, wiele innych mniej ważnych języków.

 

Jeszcze obiecany opis przejścia:

Gra ma kilka opcji przejścia, ja informuję o jednej z nich.

 

MROCZNE WIDMO

Po napisach zaczniesz samouczek, w którym nauczysz się sterować statkiem kosmicznym. Następnie gdy dostaniesz się na Pancernik Federacji Handlowej musisz podążać za droidem TC-14. Podążaj za droidem przez chwilę, dopóki nie dojdziesz do pomieszczenia z długim stołem. Gdy już dojdziesz na miejsce twoim zadaniem będzie ustawić krzesła przy stole(dostaniesz samouczek jak to zrobić). Gdy stół sobie potańczy to zacznie się walka, podczas której pokonaj wszystkich wrogów i udaj się do końca korytarza wychodzącego z pomieszczenia ze stołem. Następnie znajdziesz zablokowanie drzwi, w drzwiach musisz zrobić dziurę, która ma zrobić Ci miejsce na przejście dalej. Gdy dostaniesz się do hangaru, będziesz musiał dostać się na Naboo. Aby wejść na pokład podejdź do niebieskiego okręgu i zaakceptuj zadanie wyświetlane na ekranie. I gdy akceptujesz zadanie wyruszysz statkiem separatystów na Naboo, następnie po krótkiej scence przerywnikowej podążaj za gunganem o imieniu Jar Jar(czyt.Dżar Dżar). Jar Jar Binks sprowadzi Cię do miasta Gungan.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Podam informacje dotyczące zdobycia trzech klocków kyber(nie jest to część fabularna).

 

Zaczynajmy… pierwszy klocek można znaleźć z tyłu w przeciwnym kierunku do Jar Jar Binksa, gdy dostrzeżesz klocek użyj mocy do ustawienia pudeł z klocków. Ustaw pudła na sobie z możliwością wejścia, następnie wejdź po nich i odbierz klocek skacząc po niego.

 

Drugi klocek będzie znajdował się bliżej Jar Jar Binksa, a dokładniej idź w stronę jeziora, następnie zejdź w lewo i wespnij się na górę gdzie zobaczysz smoka. Traf mieczem świetlnym w smoka a następnie przejdź, a właściwie przeskocz, do klocka po drążkach.

 

Ostatni klocek znajduje się na jeziorze, aby go zdobyć musisz udać się w stronę klocka.

Gdy będziesz już wystarczająco blisko klocka użyj mocy aby przenieść pudło znajdujące się w pobliżu bliżej klocka. Gdy wykonasz poprzednie czynności skocz na pudło a następnie po klocek. I trzy klocki w garści !!!!!!

 

Ciąg dalszy fabuły:

Następnie udaj się do Jar Jar Binksa i pojawi się scenka przerywnikowa, po której dalej podążaj za Jar Jarem. Gdy dojdziesz do zamkniętej banki będziesz musiał otworzyć drzwi. Aby to zrobić musisz użyć mocy by dać klocki na miejsce nad wejściem (układaj według kolorów). Gdy to zrobisz naciśnij czerwony przycisk w prawym dolnym rogu drzwi. Jak uda Ci się to podążaj w stronę zebrania Gungan. Wejdź na niebieski krąg i zaakceptuj misję. Po zaakceptowaniu misji pojawi się przerywnik filmowy, po którym dostaniesz dostęp do sterowania Jar Jar Binksem.

 

W następnym poradniku opiszę więcej.

Dzięki że czytacie.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy