grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

2 lata temu

Lords Mobile - Jak szybko wykonać zadania?

Lords Mobile 

Lords Mobile jest darmową grą mobilną wydaną przez chińskie studio IGG i dostępną na Androida oraz iOS. Twórcy aplikacji mają na swoim koncie takie produkcje jak Castle Clash czy Wonderland Online. Tytuł w 2016 roku zdobył nagrodę Google Play w kategorii „Najlepsza gra konkurencyjna”. Kolejną nagrodą dla twórców gry była „Android Excellence” otrzymana w 2017. Do tej pory w rozgrywce wzięło udział ponad 200 milionów graczy z całego świata.

Rozgrywka w Lords Mobile łączy w sobie elementy gry strategicznej z elementami rozgrywek typu RPG. Głównym celem w grze jest rozwijanie własnego królestwa. Aby było to możliwe, musimy zdobywać surowce, które umożliwiają stawianie różnego rodzaju budynków. W następnej kolejności głównym celem będzie stworzenie akademii szkolącej armię oraz budowanie zabezpieczeńprzed jazdą przeciwników.

Zadanie ze ściany ofert dostępne w tym tytule jest podzielone na 5 etapów. 2 z nich wymagają dokonania dowolnej mikro-płatności w grze. Pozostałe trzy dotyczą zaatakowania potwora 2 poziomu oraz ulepszenia zamku odpowiednio na 7 i 13 poziom. Aby móc zaatakować potwora na 2 poziomie należy przeprowadzić badania „Polowanie na potwory II” w zakładce "Polowanie na potwory"

 

 

 

Na początku rozgrywki wykonaj zadania związane z mediami społecznościowymi, aby zdobyć diamenty, które możesz wykorzystać do przyspieszania ulepszeń budynków. Gdy będzie to możliwe, dołącz do sojuszu. Obecność w sojuszu pozwala skrócić czas budowy bądź ulepszenia budowli o kilkanaście minut. Pomagając sojusznikom, po pewnym czasie możesz zakupić przyspieszenia.

 

 

 

Ukończenie rozdziału „Najazd bohaterów” pozwala na wielokrotną symulację walki, która nagradzana jest przyspieszeniami oraz posiłkami, które po użyciu zwiększają moc bohaterów.

 

 

 

 

Po osiągnięciu 10 poziomu Zamku, zacznij walczyć w Koloseum, aby co 3 godziny otrzymywać pewną ilość diamentów.

 

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy