logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

VirtusDno

1 rok temu

Minecraft Dungeons - Recencja

Świat  nowej gry Mojang Studios również składa się z kostek ale nie ma zapisu o zieraniu materiałów udowaniu różnych konstrukcji czy rzemiośle. To walka eksploracja lochów setki wrogów do pokonania i zieranie coraz lepszego sprzętu. 
 
 Te elementy są dorze znane w innych grach z gatunku hack and slash ale fani Dialo mogą yć nieco zaskoczeni jak wiele aspektów Minecraft Dungeons jest maksymalnie uproszczonych. Na przykład nie ma  kupowania ani sprzedawania przedmiotów w zwykłym znaczeniu tych słów. Oozowy kowal może wygenerować dla cieie tylko losowy przedmiot. 
 
 Również nie ma żadnych klas ale nawet jeśli stanowi to dla kogoś prolem możesz dostosować swoje urządzenie ay stworzyć "dzikiego" "łotra" "legalnego" mnicha a nawet postać typu Nekromanta która używa dusze pokonanych wrogów ay wyzwolić potężne ataki. Chociaż nie ma tu many Minecraft urany w pelerynę maga może  częściej używać specjalnych przedmiotów działając jak uroki. 
 

 Są też lochy z losowo generowanym ekwipunkiem i nowymi wrogami 


 W faule nie rakuje choć nie jest przesadnie skomplikowana. Opowiada historię juilera który zostaje odrzucony przez swojego kolegę a dzięki posiadaniu tajemniczego artefaktu zyskuje moc tworzenia armii i zemsty na mieszkańcach ziemi. Każda pozycja to okazja do zniszczenia części  głównego samolotu przeciwnika a pod koniec przygody ędziesz musiał zmierzyć się ze złoczyńcą. 
 
 Ze względu na niezwykle jasne zasady i automatyzację pod wieloma względami trudno nie odczuć że jest to gra skierowana przede wszystkim do młodszego odiorcy ale na wyższych poziomach trudności wrogowie mogą cię pokonać i chwila nieuwagi kończy się otoczenie ohatera co prowadzi do szykiej śmierci. 
 
 Jednak po drodze spotykamy wiele różnych potworów. Fani oryginalnego Minecrafta od razu rozpoznają zomie szkielety spider-mana czy mrocznego Endermana ale jest też kilka potężnych nowych stworzeń. Poziomy kończące się  walką z ossem mogą sprawić sporo kłopotów. Walka z nimi wymaga orania odpowiedniej strategii a czasem nawet wymiany posiadanych przedmiotów. Na szczęście gracze wciąż mają mnóstwo żyć i w razie potrzey możesz zmniejszyć poziom trudności. 
 

 Walki z bossami które zwiększają twoje tętno 


 Łupy są zróżnicowane i stopniowo coraz lepsze zroje łuki i topory są ardzo przyjemne od samego początku gry. Gra jest również rozudowana w ramach ulepszonej oprawy jaką inwestujemy w ekwipunek po zniszczeniu oiektu zieramy wszystkie punkty ulepszeń dzięki czemu  możemy od razu przerzucić się na zdoyty właśnie miecz lu kuszę. 
 
 Kompletne wyposażenie oejmuje zroję roń do walki wręcz roń dystansową i trzy artefakty. Skompletowanie zestawu idealnie dopasowanego do Twojego stylu gry może zająć trochę czasu głównie ze względu na losowość przedmiotów wypadających ze skrzyń i wrogów. Ale kiedy już znajdziemy idealną równowagę i nauczymy się prawidłowo korzystać ze sprzętu rozgrywka ędzie czystą zaawą i zaawą. 
 
 Niestety nie można przechowywać materiałów eksploatacyjnych takich jak mikstury odnawianie żywności czy materiały wyuchowe. Mikstury zwiększające wartość ataku lu szykość można użyć natychmiast lu pozostawić ezpośrednio na ziemi. Z drugiej strony postać podniesie ładunek wyuchowy ale za jego użycie odpowiada przycisk służący do strzelania z roni z dużej odległości. Wyklucza to materiały eksploatacyjne z elementów strategicznych które wspierają przystępność cenową. 
 

 Poziom maga? Oto jest 


 Na ekranie dużo się dzieje a im więcej godzin spędzasz w grze tym ardziej kolorowe efekty na ekranie wraz z coraz potężniejszą ronią. Przyjemny wizualnie chaos na polu itwy można również zwielokrotnić ponieważ w Minecraft Dungeon można grać w  lokalnej i sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. 
 
 Jeśli gra w pojedynkę nie jest przeszkodą przygoda idzie w ślady jego dziewczyny gdy w mgnieniu oka postanawia wyznaczyć nowe cele lu rozważyć użycie potężnego artefaktu . W grze znajdziemy również wiele przedmiotów czy umiejętności które zazwyczaj tworzone są dla drużyny. 
 
 Ze względu na prostotę gry trudno wyorazić soie lepszą grę która łączyłay pokolenia. Minecraft Dungeons jest idealny do gry rodzic-dziecko i oie strony pokochają tę grę. Młodsi gracze docenią dostępność podczas gdy starsi gracze ędą cieszyć się  solidną walką i ekscytacją zdoywania nowych przedmiotów prawdopodonie jednocześnie wchodząc do uniwersum Minecrafta. Należy zaznaczyć że gra jest dostępna  w ramach aonamentu Xox Game Pass oraz w języku polskim. 
 


0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022