logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

5

Mateusz123654

1 rok temu

Moje ulubione gry

Moje ulubione gry

 

W tym artykule chciałbym przedstawić wam moje ulubione gry. Nie we wszystkie gry grałem, więc będę się odnosił jedynie do tych, w które grałem. Gry nie są pisane w kolejności od najlepszej albo od najgorszej. Zatem zapraszam do artykułu. 

 

Brawl Stars 

 

Mimo, że w mojej opinii gra już od roku upada, to grałem w nią przez 4 lata i przez te lata grało mi się bardzo fajnie. Niestety przez nieudane aktualizacje (kaaaaasa), firma Superclell, zniechęciła dużą część osób do gry. Mimo wszystko gra jest bardzo dobrze dopracowana, ma super grafikę i po prostu fajnie się w nią gra. Grałem w Brawls Stars przez 4 lata więc wiem jak to wyglądało od początku. Czy polecam? Dla nowych graczy myślę że tak. Tym co grali i przestali bo im się znudziło, to stanowczo odradzam. Gra jest mocno nastawiona na zysk. 

 

Lords Mobile 

 

Jest to gra, w którą gram do teraz, od około 2 lat. Lords Mobile zapewne widzieliście wiele razy w różnych reklamach. Niestety reklamy nie przedstawiają prawdziwej rozgrywki. Uważam że gdyby firma IGG (właściciele Lords Mobile) stworzyli reklamę opartą na prawdzie, to mieliby  więcej fanów. Gra jest wojskowa. Rozbudowujemy w niej swoje królestwo, zdobywając potęgę ( całkowita siła gracza, im większa tym gracz jest lepszy). Potęgę można zdobywać na różne sposoby. Poprzez budowanie budynków, prowadzenie badań w akademii, szkolenie nowych jednostek ( żołnierzy) czy za wykonywanie misji. Celem jest palenie innych zamków. Sprawia to wielką radość, gdy uda się spalić bardzo dobry zamek. Niestety, gra podobnie jak Brawl Stars oparta jest na pieniądzach. Nie masz kasy, nie będziesz kozakiem. Proste. Mimo to bardzo polecam pobrać. 

 

Clash Royale

 

Jest to gra stworzona przez firmę Supercell, więc przez tą samą firmę co Brawl Stars. Mimo to, gry nie są do siebie wogule podobne. W clash royale gra się w trybie pionowym. Celem gry jest zniszczenie baz ( wież) przeciwnika. Możemy do tego używać różnych kart, które po połączaniu w decki ( 8 kart w jednym decku) tworzą drużynę. Karty możemy zdobywać na różne sposoby. Na przykład ze skrzyń, z prezentów z klubu, z clan warsów czy ze sklepu. W grę gram od 4 lat z przerwami. Uważam że trochę się zmieniała. W porównania z Brawl Stars, tu uważam że na dobre. Żeby wygrywać nie potrzeba mieć "grubego portfela". Wystarczy umieć stworzyć dobry deck i go wykorzystać w bitwach. To wystarczy aby osiągnąć sukces. Naprawdę polecam pobrać i spróbować. 

 

Farming Simulator 16 

 

Farming Simulator 16, jest to gra, w której rozbudowujemy swoją farmę, mając na początku zaledwie kilka maszyn, ciągnika i kombajna. Do użytku są dwa małe pola oraz jeszcze mniejsza łąka. Na początku rozwijanie się nie należy do najłatwiejszych rzeczy, ale z czasem jak zdobędziemy nowe maszyny, ciągniki czy kupimy nowego, lepszego kombajna, gra stanie się o wiele prostsza. Gra wydana jest przez firmę Giants Sostware. Gram w nią z przerwami od 2 lat. Bardzo polecam pobrać i spróbować.

 

Farming Simulator 18

 

Gra niewiele różni się od Farming Simulator 16. Wydana jest również przez firmę Giants Software. Jest to po prostu nowa, lepsza wersja tej gry. Można w nią grać na telefonie ( android, IOS), tablecie, konsoli czy komputerze.

 

Top Eleven

 

Ta gra jest grą sportową, w której tworzymy swoją drużynę. Na początku zaczynamy mając słaby skład ale z czasem przeprowadzać transfery czy licytując się z innymi graczami, drużynę ulepszamy. W każdym sezonie gra 16 drużyn, a jeden pełny sezon trwa miesiąc. 16 drużyn, a więc 16 osób, które ze swoimi zespołami chcą awansować do wyższej ligi. Zaczynając grę, jesteśmy na poziomie 1 ligi i z każdym kolejnym awansem ta liga idzie do góry. 1,2,3,.... W grze dostępne są także takie funkcje jak na przykład szkółka czy rozbudowa stadionu i jego infrastruktury. Najpierw omówię ten drugi temat. Stadion możemy ulepszać za wirtualne pieniądze zdobyte w grze. Prócz stadiony, ulepszać możny także szpital, obóz treningowy czy parking. Oczywiście opcji jest więcej, ale wymieniłem tylko te podstawowe. Ulepszenie stadiony daje nam możliwość wpuszczenia większej ilości kibiców na mecze. Dzięki szpitalowi nasi piłkarze szybciej wrócą do zdrowia po kontuzji w trakcie meczu. Natomiast parking pozwala kibicom na przyjeżdżanie na mecze autami. Drugim aspektem jaki chciałbym omówić jest szkółka. W niej mamy młodych, nierzadko zdolnych piłkarzy. Przez ich stopniowe trenowanie możemy mieć z nich ogromny porzytek w następnych sezonach. Jak zatem odbywają się mecze? Mecze odbywają się o różnych godzinach. Ogromnym plusem jest to, że w trakcie męczy możemy oglądać naszą drużynę  i jej kibicować. Zwiększa to morale piłkarzy. Jeżeli na końcu danego sezonu uplasujemy się na miejscach 1-8, to otrzymujemy awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Jeśli zajmiemy miejsca 1-4 to w następnym sezonie, nie zagramy tylko w lidze, ale także w lidze mistrzów. Jeżeli zajmiemy miejsca 5-8 to zagramy w Superlidze. Dodatkowo niezależnie od miejsca w tabeli, każda drużyna będzie występować w Pucharze. Za wszystskie te rozgrywki ( liga mistrzów, superliga, puchar) otrzymujemy nagrodę pieniężną. Te wirtulane pieniądze możemy zainwestować w szkółkę, budowę stadionu, szpitali czy na przykład kupno nowych zawodników. Oprócz pieniędzy w grze są też takie zasoby jak tokeny. Dostajemy je codzinnie za logowanie czy od sponsorów. Są one najważniejszą walutą w grze. Za nie możemy licytować zawodników (a za pieniądze ich kupować), czy przyspieszać ronefo rodzaju budowy. Opcji w brze jest o wiele więcej. Ja przedstawiłem tylko te podstawowe. W mojej opinii gra jest bardzo dobra i serdecznie zachęcam do jej pobrania. 

 

To są  moje ulubione gry. Oczywiście jest to moja subiektuwna opinia.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022