logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

BigiMonkey

12 miesięcy temu

Najlepsze darmowe strzelanki wszech czasów...

Gracze mogą teraz wybierać spośród wielu wartościowych tytułów free-to-play z szeroką gamą stylów i mechanik. Jest tak wiele rzeczy, że śledzenie ich wszystkich może być trudne. Dlatego pomyślałem, że sporządzenie listy najlepszych darmowych strzelanek będzie dobrym pomysłem. Zaprojektowałem listę tak, aby była jak najbardziej zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć coś, co mu się spodoba.

Najlepszymi  darmowymi strzelankami  online są:

Deceit – shooter dla fanów gry w mafię i Among Us

Unturned – strzelanka i survival w oprawie przypominającej Minecrafta

Warface – gra free 2 play od Cryteka

PlanetSide 2 – ogromne bitwy na wielką skalę to serce tej produkcji

Splitgate – arena shooter czerpiący z Dooma i Quake’a

Wolfenstein: Enemy Territory – dobra opcja na słabsze komputery

Paladins – nietypowy FPS z masą postaci i klas

Halo: Infinite – darmowy tryb multiplayer najnowszej części kultowej serii strzelanek

Apex Legends – świetne, darmowe battle-royal

Valorant –hit twórców LoL-a

Team Fortress 2 – stale rozwijana strzelanka od Valve

Warzone – Call of Duty za darmo, tym razem w formie battle royale

Warframe – gra ze świetnym trybem coop

CS:GO – jedna z czołowych gier esportowych

Fortnite – wciąż bardzo popularna strzelanka battle royale.

 

Deceit

Zaczniemy od deceita. Gra została wprowadzona w 2017 roku i nigdy nie była wielkim hitem, ale ma namiętny fandom, który zapełnia dostępne serwery do tego stopnia, że ​​nie brakuje osób gotowych do gry.

Ta produkcja utrzymuje przerażający klimat. Gramy w pejzażach obejmujących szpital psychiatryczny, ciemny las, złowieszczy dwór i arktyczną instytucję. Niektórzy uczestnicy każdej gry są zarażeni wirusem, który przekształca ich w potwory. 

Problem polega na tym, że zdrowi ludzie nie mają pojęcia, kto jest dotknięty chorobą. Gracze muszą to oszacować, badając innych graczy w grze, na przykład, czy połykają worki z krwią.Kiedy światło na mapach zgaśnie, zarażeni mogą przybrać swoją prawdziwą postać i rozpocząć rzeź.


DECEIT Preview for PC - Gaming Cypher


Takie rozwiązania sugerują, że paranoja jest kluczowym elementem gry. Gracze zawsze podejrzewają się nawzajem, a niewinni ludzie są często mordowani. Jeśli to wszystko wydaje się znajome, to dlatego, że tak jest: tego typu mechanizmy triumfują teraz nad sukcesem Among Us. Oszustwo natomiast zostało wydane na ponad rok przed premierą tego przeboju.

Nie była to jedyna tego typu manufaktura. Unfortunate Spacemen, oparta na podobnej koncepcji, wypuszczona w 2016 roku. Chcielibyśmy zasugerować tę grę, ponieważ jest świetna, ale nie możemy, ponieważ populacja graczy spadła do niemożliwego do zagrania poziomu - obecnie dane z dnia pokazują mniej niż 100 osoby cieszące się dobrą zabawą w tym samym czasie. Dlatego proponujemy Deceitę, bo wciąż jest popularna i nie będziesz miał problemu ze znalezieniem osób gotowych na nią zagrać.CS:GO

Wszyscy znają Counter-Strike – ta gra, która zaczęła się jako amatorski mod do pierwszego Half-Life, wciąż cieszy się niezwykłą popularnością, służąc jako jedna z najważniejszych dyscyplin w e-sporcie, a teraz jest w pełni darmowa.

Rozgrywka nie zmieniła się zbytnio przez prawie dwie dekady od premiery oryginału. Terroryści i antyterroryści walczą w różnych scenariuszach, z turniejowymi bombardowaniami na czele, używając tej samej legendarnej broni palnej.

 Nawet mapy, które były popularne na początku 2000 roku, wciąż są popularne na serwerach – jeśli spędziłeś lata gimnazjum na niekończących się bitwach na de dust2 i de aztec, poczujesz się jak w domu.

Jaki komputer do CS:GO? Wymagania sprzętowe i polecane zestawy

 

Valve dodało tryb battle royale do walki w 2018 roku, znany jako strefa zagrożenia, a ten tryb jako strefa zagrożenia, gra wyzwanie rozwija farmę free-to-play, która stworzyła CS drogę do naszego domu. 

Co teraz zarabiają twórcy? Znajduje się również na liście ulepszeń dostępu do operacji, gatunków i zmieniających się stylów. Counter-Strike: Global Offensive radzi sobie obecnie całkiem dobrze.

 Gra jest prawie identyczna jak początkowa witryna produkcyjna na Steam. Nowe lokacje i misje, a także obecne tryby gry okazały się ogromnym sukcesem w tej prywatnej kontroli zabawy ze znajomymi.Fortnite

Battle Royale w odniesieniu sukcesu mocno pomogło wykorzystanie darmowego modelu z mikropłatnościami. Jednak to by nie wystarczyło, aby wygrać. Autorzy dodatkowo podkreślili kreskówkowy styl z niezapomnianymi widokami i zabawnymi animacjami. Obejmowały również mechanizmy budowania przedmiotów na mapie. 

Przede wszystkim triumfowali ze względu na tempo rozwoju. Produkcja ta na bieżąco dokonuje napraw, które wprowadzają, rozpoczynają i usuwają problemy. Gra rozwija się coraz częściej na kolejnych, budząc się, przemieniając i przerabiając.

Fortnite | Pobierz i zagraj za darmo — Epic Games Store

Co więcej, istotną zaletą Fortnite: Battle Royale jest to, że jest to naprawdę globalna produkcja. Jest dostępny na PC, konsolach i platformach mobilnych, a prawie wszystkie te wersje są kompatybilne wstecz. W praktyce, niezależnie od platformy, wszyscy gracze mogą grać razem. 

W rezultacie Fortnite to jedyny w swoim rodzaju produkt, który może na zawsze zmienić całą branżę.Halo infinite

Microsoft zrobił coś bezprecedensowego w Halo Infinite: tryb multiplayer został opublikowany jako pozycja free-to-play i zadebiutował przed główną grą ze względu na otwarte testy. Tylko kampania fabularna kosztuje, a gry wieloosobowe są całkowicie bezpłatne, bez konieczności wykupienia subskrypcji Xbox Live Gold na konsolach.

Fani popularnych graczy pamiętają, że seria Halo zawsze zapewniała jedne z najlepszych gier wieloosobowych w tym gatunku. Działanie żywiołów z kilku faz cyklu reprezentuje Halo Inite. Z jednej strony atmosfera przypomina Halo 3 w najlepszym wydaniu, ale celowanie sprintem lub celowaniem z celownika szybko oferuje nowy ruch, aby wprowadzić nowe. 

Halo Infinite - Recenzja. Halo Nieskończone | Pograne

 

Powracają także spartańskie specjały, które dzielą wśród współczesnych fanów; jednak potrzebujesz tylko jednej słabej umiejętności, aby odblokować nowe umiejętności Halo 5.

Całe to combo sprawdza się w akcji, zwłaszcza, że ​​został do niego dodany i system radzenia sobie z takimi gadżetami jak np. linka z hakiem, która otwiera 29.95ch bez możliwości. Wszystko to pomogło Halo Infinite szybko stać się jedną z najlepszych strzelanek FPS. Nie wszystko jeszcze działa.

 Ta produkcja ma pewne wady, takie jak czas potrzebny na uzyskanie korzyści Battle Pass. Kwestie te nie umniejszają jednak ogólnego wizerunku, o czym w płacach zapewnia Opportta.

 

Planetside 2

Większość popularnych gier F2P opiera się na podstawowej zasadzie: czerpie pomysły z produkcji premium i udostępnia je w darmowej wersji z mikropłatnościami. 

PlanetSide 2 jest wyjątkowy. Mamy tu do czynienia z czymś bardzo rzadkim: naprawdę wyjątkowym obiektem oferującym rzeczy, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

PlanetSide 2 – Centrum aktualności Steam

Wiele strzelanek jest utrzymywanych w wojowniczym środowisku, ale w rzeczywistości oferują sztuczki i nie ma małej gry. Nawet seria Battlefield ma limit 128 graczy. To nie jest problem z PlanetSide 2. Tysiące ludzi grają na serwerach, więc będziesz mógł robić dla mnie bity w zamian za przyjaźń z witrynami, na których frakcje realizują cele gry, próbując rządzić kontynentem. Jednocześnie nie każdy musi za wszelką cenę chodzić na spacer, a start wyścigu jest emocjonujący, przynoszący wiele przyjemności.

Akcja gry toczy się w odległej przyszłości i możemy spodziewać się zróżnicowanej gamy broni, a także różnorodnej gamy pojazdów i maszyn latających.

Ze względu na ogrom mapy ma to kluczowe znaczenie. Pokonywanie długich dystansów pieszo to strata czasu. Gra zawiera komponenty MMO w postaci rozbudowanego systemu rozwoju, który skutecznie napędza Cię do zabawy.Warface

Firma Crytek była wielką siłą na rynku strzelanek pierwszoosobowych, gdy Warface został wydany na PC, dzięki uprzejmości serii Crysis. Dziś, dziewięć lat później, reputacja zespołu ucierpiała w wyniku szeregu nieudanych przedsięwzięć i przedsięwzięć. Warface wykazał dość stabilną postawę, patrząc na osiągnięcia i nieszczęścia firmy. Gra była dobra w dniu premiery, ale z roku na rok poprawia się dzięki świeżemu materiałowi i możliwościom.

W momencie premiery duże wrażenie zrobiła grafika, która wykorzystywała technologię CryEngine. Już nie zachwyca, ale dzięki licznym ulepszeniom mimo wszystko cieszy oko i nie odstaje od konkurencji.

Podstawowe zasady rozgrywki zestarzały się jeszcze gorzej. Crytek wie, jak produkować satysfakcjonujące strzelanki i dobrze tę wiedzę wykorzystał na tym stanowisku. Konflikty toczą się w szybkim tempie, broń jest liczna, a każda wymiana ognia jest ekscytująca.

Warface | Pobierz i zagraj za darmo — Epic Games Store

Dużym atutem gry jest obszerny materiał. Niewiele strzelanek F2P na rynku zapewnia taką wartość. Oprócz mnogości opcji PvP warto zainteresować się znakomitą rozgrywką w trybie kooperacji, która dla wielu osób jest główną atrakcją Warface, w postaci misji survivalowych, w których walczymy z żywymi trupami, i tryb Battle Royale. Każdy będzie mógł się bawić na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Co więcej, ta produkcja ciągle się rozwija. W ostatnich latach produkcja została przeniesiona na konsole Xbox One i PlayStation 4, w tym wspomniany już tryb battle royale, którego akcja toczy się w Strefie Wykluczenia wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu.

Warface jest obecnie w doskonałej kondycji i nic nie dołączyło, by wprowadzić zmiany. W 2021 r. tempo rozwoju było wyraźnie szybsze niż w 2020 r. Regularnie dodawane są nowe postacie i sezony, a także uzupełnianie wydarzeń. Oprócz śmiertelności niedawno wprowadzono system uzbrojenia.Dziękuję za przeczytanie artykułu. Moim zdaniem gra CS:GO jest najlepszą propozycją z podanych…

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022