logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

5

Userr78

12 miesięcy temu

Najlepsze decki w Clash Royale

   Clash Royale jest to gra mobilna dostępna na android oraz na ios która cieszy się popularnością od 5 lat, dlatego dzisiaj mam zamiar wam pokazać najlepsze decki właśnie w tej grze. WIele osób zastanawia się nad najlepszą talią kart od dłuższego czasu. Od razu powiem że nie ma czegoś takiego jak najlepszy deck. Każdy deck ma swoje plusy i minusy. Jednak jest kilka takich które szczególnie się wyróżniają na tle innych.

   Deck przede wszystkim powinien się składać z kilku elementów żeby działał tak jak chcemy.

1. Powinien mieć przynajmniej jeden spell ( spell to karta typu log, fireball, lightning), ale lepiej żeby miał dwa spelle.

2. Powinien posiadać win condition czyli po polsku warunek wygranej. Jest to karta która pozwoli nam zadać obrażenia na wieży przeciwnika. Podam kilka przykładów takich kart. Jest to np. Hog rider, Baloon czy Goblin barrel. Jest oczywiście jeszcze więcej takich kart. I od razu mówię że megaknight albo elitarni barbarzyńcy to nie są karty win condition.

3. W decku również powinna się znajdować (minimum jedna) karta która będzie pokonywać karty powietrzne. Możecie do tego celu w swoim decku umieścić na przykład magic archera czy inferno dragona.

4. Umieście też tank killera. Jest to karta która będzie dużo zadawać obrażeń. Głównie taka karta przyda nam się w obronie. Będzie nim na przykład mini pekka, inferno dragon czy hunter.

5. Można (ale nie trzeba lecz ja wam polecam) umieścić jakąś tanią kartę za 1 elixir typu ice spirit, szkielety i tak dalej.

To były rady dla osób które chcą same sobie stworzyć dobrze działający deck. Teraz przechodzę do przedstawiania decków które polecam wam sobie skopiować i zacząć używać.

Nowe szaty króla, czyli o przeszłości i przyszłości Clash Royale

Pierwszy deck to logbait. Składa się on z następujących kart: Princess, Knight, Ice spirit, Goblin barrel, Goblin Gang, Inferno tower, Log, Rocket. Tym deckiem trzeba nauczyć się dobrze grać. Obejrzyjcie sobie na Youtubie kilka jakiś poradników jak tym deckiem grać. Dalej mamy inny równie ciekawy deck którym lubie często grać, a składa się on z takich kart jak lumberjack, balloon, musketer, barbarian barrel, snowball, ice golem, skeletons oraz inferno tower. Jest to niezwykle tani a jednocześnie bardzo dobry deck. Ma zarówno wspaniałą obrone jak i wyśmienity atak. Możecie używając tego decku grać połączeniem lumberjack plus balloon. Według mnie jest to najlepsze połączenie w grze. Niszczy to praktycznie każdą wieżę w tej grze jaką jest clash royale. Jeżeli chcecie znaleźć jeszcze jakieś inne równie dobre decki, to polecam wam stronę internetową deckshop albo poprostu można sobie wyszukać na youtube jakieś najlepsze decki w clash royale. Najlepiej po angielsku, iż po polsku nie ma zbyt dużo filmów nagranych na owej platformie na temat tej gry mobilnej. Pamiętajcie że dobry deck zazwyczaj powinien kosztować od 2.5 do 4.2 elixiru. Ale czasami można się napotkać na inne dobre decki które są droższe niż wcześniej podana już liczba.

   To już na tyle w dzisiejszym blogu. Mam nadzieje że wam pomogłem w tej cudownej grze. Dziękuje za uwagę, do zobaczenia.

Clash Royale – Aplikacje w Google Play

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022