logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Sia2137

1 rok temu

Najlepsze gry na Androida

 

1 Brawl Stars

Brawl Stars jest grą przeznaczoną głównie do rozgrywek wieloosobowych. Rozgrywka jest bardzo różnorodna , ponieważ w grze jest wiele trybów , które możesz przetestować. Jednak podstawową zasadą gry jest wybranie zadymiarza i wykonanie celu misji np. zdobycie odpowiedniej liczby klejnotów. Jeśli wykonasz zadanie zwyciężysz konkurencję Gra została wydana przez firme Supercell i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

2 Among Us

W Among Us gracze wcielają się w astronautów , członków załogi  (Crewmate) , którzy na jednej z trzech map muszązrealizować szereg zadań by przygotowac swój statek kosmiczny do odlotu. Problem w tym że część z osób w grupie stanowią sabotażyści (Impostor) , którzy muszą pokrzyżować  plany pozostałych. Pozostali muszą szybko odkryć kim są sabotażyści , zanim wszystkich zabiją. W pojedynczej rozgrywce może brać udział maksymalnie 10 graczy. Od 1 do 3 z nich mogą stanowić sabotażyśći ale zwykle mowa o 2.

 

3 Clash Royal

Celem gry Clash Royal jest zniszczenie zamku wroga i obrona własnego. Podczas walk można korzystać z talii ośmiu kart wybieranych przed pojedynkiem. Użycie karty skutkuje stworzeniem nowych jednostek , budowli lub rzucaniem czaru. Istnieje możliwość tworzenia klanów, których członkowie mogą wymieniać się swoimi kartami. Gra tak jak Brawl Stars została wyprodukowana przez firmę Supercell  i cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

4 Pokemon Go

Omawiająć najlepsze gry na telefon , nie można nie wspomnieć o dziele firmy Niantic - Pokemon Go, która z miejsca stała się światowym hitem. Rozgrywka wciągneła przede wszystkim osoby młode  ale wielu nieco starszych ludzi również zafascynowała możliwość łapania pokemonów. Gra korzysta z technologi  rzecziwistości rozszerzonej oraz GPS o dzięki urządzeniom przenośnym z wbudowanym żyroskopem oraz kamerom mamy możliwość polowania na pokemony , które pojawią się na ekranie. 

5 League of Legends 

W League of Legends gracze tworzą pięcioosobową drużynę i wcielają się w jednego z bohaterów o unikalnych zdolnościach , zazwyczaj różniących się typem klasy. Zadaniem gracza jest wygraćz dróżyną przeciwną. W głównym trybie gry celem jest zniszczenie Nexusa drużyny przeciwnej , struktury która leży w sercu ich bazy i jest chroniona przez struktury obronne takie jak wieże. Oczywiście nie jest to łatwe , ponieważ w międzyczasie musimy toczyć walki z bohaterami dróżyny przeciwnej i zbierać złoto.

 

6 Genshin Impact

Genshin Impact - darmowa fabularna gra akcji  w konwencji fantasy z możliwością eksploracji otwartego świata , wyprodukowana i wydana przez chińskie studia miHoYo. Gra jest oparta na systemie walki z wykorzystaniem magii żywiołów i możliwością przełączania postaci. Genshin Impact dostępna jest tylko w trybie online i zawiera ograniczony tryb wieloosobowy , umożliwiający wspólną zabawy jedynie 4 graczom. Gra została wydana 28 września 2020 na platformy Microsoft Windows , PlayStation 4 , Android i Ios oraz 28 kwietnia 2021 na PlayStation 5.

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022