grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

1

eivor

2 lata temu

Najlepsze gry walk na miecze

1.Sekiro: Shadows Die Twice:

Sekiro: Shadows Die Twice to przygodowa gra wideo opracowana przez FromSoftware i opublikowana przez Activision. Gra ma zostać wydana na Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One na początku 2019 roku. Gra podąża za shinobi o imieniu Sekiro, który próbuje zemścić się na samuraju, który schwytał jego pana i zostawił go na śmierć. Chociaż w porównaniu do serii Souls FromSoftware, gra nie zawiera elementów RPG, takich jak tworzenie postaci, klasy i wyposażenie.

2.The Witcher 3: Wild Hunt:

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG akcji z 2015 roku opracowana i wydana przez CD Projekt, oparta na serii powieści fantasy Wiedźmin autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Jest to kontynuacja wydanej w 2011 roku gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. W otwartym świecie z perspektywy trzeciej osoby gracze kontrolują głównego bohatera Geralta z Rivii, łowcę potworów znanego jako wiedźmin, który szuka swojej zaginionej adoptowanej córki, uciekającej z Dzikiego Gonu: nieziemskiej siły zdeterminowanej do schwytania....

3.Ghost of Tsushima:

Ghost of Tsushima to przygodowa gra akcji opracowana przez firmę Sucker Punch Productions i wydana przez Sony Computer Entertainment na system PlayStation 4. Gra zawiera otwarty świat, który gracze mogą eksplorować, a gra obraca się wokół ostatniego samuraja na wyspie Tsushima podczas pierwszego okresu mongolskiej inwazji na Japonię. 

4.Dark Souls III:

Dark Souls III to gra RPG akcji opracowana przez FromSoftware i opublikowana przez Bandai Namco Entertainment na PlayStation 4, Xbox One i Microsoft Windows. Czwarta część serii Souls, Dark Souls III, została wydana w Japonii w marcu 2016 r., a na całym świecie w kwietniu 2016 r. Dark Souls III odniosła krytyczny i komercyjny sukces, a krytycy uznali ją za godne i odpowiednie zakończenie serii.

5.Devil May Cry 5:

Devil May Cry 5 to przygodowa gra akcji typu hack and slash opracowana i wydana przez Capcom, która ma zostać wydana w 2019 roku. Jest to szósta część serii Devil May Cry i pierwsza główna część od czasu wydania Devil May Cry 4 w 2008 roku. W grze pojawi się Dante i Nero jako grywalne postacie, a także nieokreślona trzecia postać. Rozgrywka jest podobna do innych tytułów z serii Devil May Cry, skupiając się na dynamicznej „stylowej akcji”. 

6.Bloodborne:

Bloodborne to gra RPG akcji opracowana przez FromSoftware i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 4. Gra została oficjalnie ogłoszona na konferencji Sony Electronic Entertainment Expo 2014, a światowa premiera miała miejsce w marcu 2015 roku. Bloodborne podąża za postacią gracza, Hunterem, poprzez rozpadające się gotyckie, inspirowane epoką wiktoriańską miasto Yharnam, którego mieszkańcy zostali dotknięci nienormalną chorobą przenoszoną przez krew. 

7.Metal Gear Rising: Revengeance:

Metal Gear Rising: Revengeance to gra akcji typu hack and slash opracowana przez Platinum Games i wyprodukowana przez Kojima Productions na PlayStation 3, Xbox 360 i Microsoft Windows. Chociaż planowano wydanie japońskiej wersji na platformę Xbox 360, ta wersja została anulowana. Jest to spin-off serii Metal Gear, osadzonej cztery lata po wydarzeniach z Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, w której gracze kontrolują Raidena, cyborga, który konfrontuje się z prywatną wojskową firmą Desperado.
 
 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy