grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

galaxyy8

10 miesięcy temu

Najlepsze sposoby na zarobek i najabrdziej opłacalne nagrody na grynaplus.pl!!!

 

Hejka! Witam was w tym artykule,  (który swoją drogą jest moim pierwszym) chciałabym poruszyć temat zarabiania na tej stronie oraz nagród. Hejka! W dzisiejszym artykule. Zacznijmy od pytania jak zarobić żeby się nie namęczyć? 

CODZIENNE NAGRODY -To jest totalny klucz do zarabiania. Wystarczy że codziennie będziecie się logować na tę stronę i kręcić kołem fortuny a zanim spostrzecie zarobicie kilkastet punktów. Ten sposób zarabiania odznacza się tym że mało od nas wymaga, ale też mało zarabiały. Kwoty na kole to zwykle parę punktów. Największą możliwą sumą punktów di zdobycia jest 20. Sami możecie stwierdzić czy to dużo czy mało. Ale jest to mimo wszystko sposób bardzo prosty. Dla przykładu jedna z nagród to 5zł w sklepie żabka za 999 punktów. Przyjmijmy że codziennie na kole losuje się około 10 punktów. Tak więc po około 100 dniach codziennego losowania (około 3 miesięcy) dostajecie 5zł. Wydaje się to bardzo mało, jednak jeśli do codziennego losowania dojdą inne sposoby zarabiania jesteście w stanie odebrać te 5zł w znacznie szybszym czasie. 
ANKIETY-  Jest to mój totalnie ulubiony sposób zarabiania. Na stronie grynaplus znajdziecie kilka stron które dają wam kilka odnośników do wykonywania ankiet. Zajmuje to naprawdę mało czasu, a kwoty które się z tego zarabia to od kilkudziesięciu do kilkuset punktów. Pytania w ankietach są na przeróżne tematy, ale myślę że znane nam. Tak więc sposób szybki, prosty i przynoszący zadowalające kwoty.
KODY BONUSOWE Zachęcam do śledzenia social mediów grynaplus na których co jakiś czas pojawiają się kody bonusowe z fajnymi nagrodami. Kody wpisujemy w specjalnie do tego wyznaczonym polu na stronie a nagroda sama się pojawia na naszym koncie. Minusem jednak kest to że kody te nie pojawiają się zbyt często, ale jeśli już są to bardzo opłacalne. 

I takim oto sposobem przechodzimy do upragnionych nagród! Czyli opiszę wam jakie nagrody moim zdaniem najbardziej się opłacają. 

         1. Blik - Do wybrania jest 20,25 bądź 30zł za określoną ilość punktów. Jest to bardzo uniwersalna nagroda, przyda się do większości zakupów. Kiedy zamówicie nagrodę na stronie m, prosicie o kod blik i przy zakupach go wpisujecie a strona za nie płaci. Mogą być to zakupy online w jakiejś sieciówce,czy choćby w sąsiedzkim abc.

        2. Bony do sklepów- Do wyboru jest żabka, biedronka, allegro, Empik i kilka innych sklepów. Po zapłaceniu punktami dostajecie bon do wykorzystania w danym sklepie. Kwoty wąchają się od 5zł w żabce do nawet kilkuset. Ja osobiście wykupiłam już allegro i jestem bardzo zadowolona. 

 

Tak więc były to już moje wszystkie propozycje na zarabianie oraz nagrody na tej oto stronce. Mam nadzieję że artykuł wam się spodobał i pomógł. Dziękuję jeszcze raz za przeczytanie go i do zobaczenia w następnym!

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy