grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

1

Zefir

1 rok temu

New world

 W dzisiejszym artykule opiszę wam grę jaką jest New World. Zaciekawiony, a więc zaczynajmy!

 

 

   New World to bardzo ciekawa gra MMORPG z otwartym światem. W tym artykule opiszę wam early game, mid game i oczywiście late game. Opowiem też o różnych broniach oraz zbieractwie. Powiem też ile kosztuje gra, jakie ma opinie oraz przedstawię wam moją opinię. Zaczynajmy! 

Na samym początku płyniesz statkiem jako majtek lecz twój statek rozbija się na tajemniczej wyspie Aeternum, gdy budzisz się widzisz umierającego kapitana który trzyma tajemnicze wręcz mroczne pudełko...


1. Early game 

   Na samym początku gry musimy stawić czoło umarłemu piratowi, po wygranej budzimy się na plaży obok wraku statku. Na start dostajemy zadanie aby upolować kilka dzików, kiedy wykonamy już to zadanie dostaniemy nagrody. Na początku zbieramy loot z rozbitych statków oraz pobliskich plaży. 
Zapewne pierwszym przeciwnikiem z jakim przyjdzie ci się zmierzyć będzie to nieumarły korsarz który przybył tym samym statkiem co ty. Kilka zdjęć z tego jak wygląda taki tutorial: 

c7iZjCsTB41Z7SGhA5mHe0d7iG99Fx.jfif

D6ML7b9p0EosjfAji1MUwdUQg5YLgv.jfif

Po skończeniu tutorialu twoim oczom ukazuje się piękny widok na całą krainę (zdjęcie powyżej)

2. Mid game


   Mid game to dla wielu najlepsza i najciekawsza część gry. Zaczynasz w niej odkrywać najgłębsze oraz naj mroczniejsze zakątki tajemniczej wyspy. Odkrywasz też wiele, wiele ale to naprawdę wiele różnych i przeróżni stych broni, jedne zabójcze a inne trochę mniej.  W mid gamie nie ma też typowego dla tego typu gier grindu, z jakim możemy spotkać się w wielu inny produkcjach. Oto kilka zdjęć z mid gamu: 

E5MRCewZHxdz10Kpjmx2oqxpi7RUeo.jfif

6q1lv6oi59yJsyKVqiDTnPUTkiKCI1.jfif

8SZfKchpuN50NaxwlWq2EzpoZreoQ6.jfif

3. Late game 


   Late game jest to już najpóźniejszy i jednocześnie najnudniejszy etap gry. Najprawdopodobniej jeżeli jesteś już w late gamie masz już maksymalny czyli 60 poziom postaci oraz należysz do potężnej gildii władającej serwerem. W Late gamie pojawia się już typowy dla tego typu produkcji grind aby zdobyć jak najlepszy poziom oraz jak najlepsze przedmioty. Oto kilka zdjęć wspaniałych wojowników którzy wręcz ulepszyli swoją postać do maksimum: 

c6eKrRscYHz4qkcQjM2bQZwd0S5ly2.jfif 

Rrsh5NqldlIQiGJnmqeQwRV8S2nvXF.jfif

QVQsUMEyRycHKjNQIofJOWO4nk6Ny3.jfif

4. Bronie 


   W grze jest naprawdę spora gama broni, od zwykłych mieczy i zbroi do naprawdę potężnych strzelb lub potężnej magii. W grze każda z broni jest dobra do czego innego, dla przykładu jedna z nich bije obszarowa a inna tylko pojedyncze jednostki. W grze są Topory, miecze, luki, strzelby, lodowa rękawica, tarcza oraz kostur maga. 

xHB0Gu15kXRjcUEAYNa5PacHPIuqTF.jfif
Tabelka ta przedstawia na jakiego typu jest broń oraz do czego nadaje się najlepiej. 

5. Użytkownicy Steam


   Kiedy gra miała swój największy skok popularności w jednym momencie grało prawie milion graczy na raz! Jest to gra która odniosła naprawdę duży sukces. Opinie na platformie Stema są mieszane ponieważ jedni gracze są zachwyceni grą a natomiast drudzy narzekają na nudę, małą liczbę updatów oraz monotonność. 

6. Moja opinia 


   Gra jest naprawdę ciekawa lecz jej cena bo jest to aż 142 zł, jest nie co za duża. Gra sama w z=sobie jest ciekawa i posiada bardzo ładną grafikę, lecz można znaleźć glitche oraz bugi.

Było by to na tyle z mojej strony. Miłego grania i czytania poszukiwacze przygód. Pozdrawiam was.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy