logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

McEverhard

11 miesięcy temu

Nowa fajna gra na Roblox Mining Simulator 2 i Upadek Pet simulator x

Dziś chciałem przedstawić wam gre o nazwie Mining Simulator 2 na Roblox

Jest ona coraz popularniejsza i może stać się prawdziwymym hegemonem na Roblox i zająć może zająć miejsce pet simulator x

Jak już mówiłem pet simulator x to był hegemon teraz już nie jest bo jego miejsce może zająć nowa gra. Która to gra za niedługo się dowiemy, ale teraz tą grą może zostać mining simulator 2.

Ta gra jest według mnie bardzo fajna chodzi wniej o kopanie głównie warto kopać larimar ale także chromit, przez częste updaty gra robi się coraz ciekawsza a rozgrywka fajniejsza. W mining simulator trzeba także robić rebirth i zdobywać coiny. W ostatnim updacie zostało dodana nowa mapa space a także nowe coiny i rudy takie jak uran i lit a także rudy nie istniejące w prawdziwym życiu takie jak glithum i starium. 

Chciałbym jeszcze powiedzieć o Pet simulator X który coraz bardziej upada ale przez ogrom popularności tej gry nie dotkinie ona całkiem dna bo nadal gra w nią 30 tysięcy osób online. Jest to skutek tego że czasami na updatach gra miała milion graczy online co dawało jej pierwsze miejsce popularności na Robloxie. Jednak to był rekord świata który należy do adopt me i wynosi 1,92 miliona graczy online na updacie. To nie zmienia faktu że Pet simulator X było bardzo popularną grą.

Wiele lat temu powstała gra Pet simulator 1 która choć była słaba zrobiła wielką furorę i zgromadziła przy sobie wielu graczy. Preston zarobił na niej dużo robuxów i dzięki niej powstała idea Pet Simulator X która powoli zrobiła jeszcze wielką furorę niż Pet Simulator 1 ale była też lepszą wersją niewypału jakim był Pet Simulator 2 

Przechodząc jeszcze do Mining Simulator 2 chciałbym wspomnieć o Ming Simulator 1 który zarobił też sporo robuxów. Jeżeli chodzi o updaty Mining Simulator 2, gierka ta podobno ma być aktualizowana jeszcze przez 3 lata i zgromadzi wiele milionów graczy. Updaty są co tydzień i wprowadzają wiele zmian do gierki, oczywiście pozytywnych zmian co już w piku na trzecim updacie zgromadziło ponad 70 tysięcy graczy online i dzięki niemu gierka zarobiła wiele robuxów.

Tak jak niegdyś, powoli rozwijająca się gierka Pet Simulator, Mining Simulator 2 staje się coraz mocniejsza i umacnia Rumble Studios w przekonaniu że warto aktualizować tą gre co zatłacza błędne koło które jest oczywiście pozytywne bo przyciąga nowych i coraz więcej nowych graczy co jeszcze bardziej zatacza błędne koło. Dzięki temu można sobie fajnie grać nie i wydawać swoje robuxy, gorąco polecam tą gre i zachęcam aby w nią grać bo gdy, Preston przestał aktualizować Pet Simulator X, warto grać w coś co ma czeste i fajne updaty a także wiele graczy.

EverhardYT

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022