grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

kreathor5

rok temu

Opis broni do Left 4 Dead 2

Bronie w Left 4 Dead 2 można podzielić na 3 kategorie:
-Bronie 1 tieru
-Bronie 2 tieru
-Bronie 3 tieru


Zazwyczaj w pierwszych etapach danej kampanii w safehousach pojawiają się bronie tieru pierwszego i są nimi często:

-Pump Shotgun/Chrome Shotgun

-Submachine gun/Silented submachine  gun
Radziej pojawia się MP5, czyli zamiennik za Submachine gunyMP5 oraz Submachine guny strzelają prawie identycznie i zadają takie same obrażenia, można z nich strzelać na całkiem dalekie dystanse i na wszystkich mapach są dosyć uniwersalne. Shotguny mają bardzo duży rozrzut, ale zadają większe obrażenia i bez problemu jednym strzałem można pokonać grupę zombie, natomiast są bardzo niecelne na dalekie dystanse. Polecam unikać grania shotgunami na mapach z otwartą przestrzenią i do szybszego przeładowania shotguna krótko po wystrzale kliknąć prawy przycisk myszy do uderzenia, wtedy shotgun automatycznie się przeładuje a my zyskamy kilka sekund na kolejny strzał.


W późniejszych etapach kampanii w safehousach pojawiają się bronie 2 tieru, lecz często w różnych ukrytych miejscach we wcześniejszych etapach również się znajdują takie bronie.

-Tactical Shotgun/Combat Shotgun


-Hunting Rifle/Sniper Rifle

 

-Combat Rifle/M-16/AK-47Czasami, lecz dużo rzadziej zamiast Combat Rifle/M-16/AK47 pojawia się SG 552Również raz na jakiś czas zamiast Hunting Rifle/Sniper Rifle pojawia się Scout/AWPShotguny tieru 2 są również jak ich 1 tierowi bracia niecelne na dalsze dystanse
, ale są idealne do rushowania Combat i Tactical Shotgun są bardzo do siebie zbliżone. Karabiny snajperskie 2 tieru czyli Hunting Rifle lub Sniper Rifle są najbardziej uniwersalnymi karabinami w tym tierze. Mogą strzelać bardzo celnie na dalekie dystanse, ale jest problem się nimi bronić podczas ataku zombie z bliska. Ich zamienniki czyli Scout i AWP dosyć bezużetycznymi karabinami, strzelają tylko jeden pocisk po czym trwa kilka sekund zanim się przeładują, więc dobrze, że rzadko się pojawiają. Combat Rifle/M-16/AK-47 to też uniwersalne bronie dosyć dobre do rushowania i całkiem celne na dalekich dystansach, posiadają dużo amunicji co ułatwia pokonanie nimi tanka.


Bronie 3 tieru, które są bardzo rzadkie i pojawiają się tylko w określonych lokacjach to:

-Grenade Launcher-M60 Machine GunJak już wcześniej napisałem bronie 3 tieru są ultra rzadkie i pojawiają się tylko w niektórych lokacjach. Największym minusem tych broni jest niewątpliwie mały zapas amunicji. Strzelając z nich należy bardzo oszczędzać amunicję, ponieważ M60 wystarcza zaledwie na stłumienie kilku dużych hord, a Granade Launchera powinno się używać tylko na tanka i na bardziej zwarte grupki zombie.

Mam nadzieję, że tym artykułem oznajmiłem komuś bronie w Left 4 Dead 2 i wyciągnął ktoś z tego jakieś informacje.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy