logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

kriq95

11 miesięcy temu

Opis całej strony GryNaPlus- Co dokładnie na niej się znajduję?

Witajcie, kolejny artykuł który czytacie, miejmy nadzieję, że będzie dla Was równie interesujący jak każdy inny. Główny tematem tego artykułu szczególnie będzie GryNaPlus. Opowiem Wam szczegółowo o tym, co znajduję sie na GryNaPlus, jakie mamy korzyści używając tej strony, oraz czy jest ona rzetelna i wiarygodna. 

1. Na wstępie warto zauważyć, i wspomnieć czym tak na prawdę zajmuje się ta strona. Zdobywamy punkty, im więcej mamy punktów tym lepsze nagrody możemy wypłacić. Punkty zbiera się na różne sposoby, chociażby takie jak:

-Granie w gry. Można grać w gry mobilne, można również grać w gry na komputerze, natomiast wszystkie są zazwyczaj bardzo ciekawe, wciągajace oraz znaczące wiele, nie tylko dla naszej punktacji, ale również zaangażowania w daną grę.

-Pisanie artykułów. Na pisaniu artykułów również można zdobywać punkty, ale również i EXP. Możemy wbijać level, gdy piszemy artykuły. Warto wspomnieć, że trzeba byc dobrym z Polskiego, bo byle jaki artykuł nie zostanie zaakceptowany. Są one najpierw weryfikowane przez zaufane dla strony osoby, następnie publikowane i przyznawane punkty. Każdy artykuł powinien być ciekawy, zawierać takię informacje, jakie są wymagane, oraz powininen być przejrzysty i ciekawy. Wiele osób bardzo chwali artykuły, lubi je czytać i dzięki nim może wiele wyciągnać cennych porad, lekcji czy ciekawych opinii. Z tego miejsca polecam zajrzeć w zakladkę "BLOG",  i przejrzeć dostepne tam artykuły, gdyż są na prawde wciągające i ciekawe!

- Dzięki polecaniu serwisa, możemy dostawać punkty za aktywnych użytkowników. Wystarczy, że z naszego kodu z strony skorzysta osoba, następnie wbije 1000pkt, a my mamy z tego aż 300pkt. Reasumując- Gdy ktoś nabije daną ilość, dostajemy % z tej nagrody, a mianowicie w postaci punktów (300 Punktów). - Ranking- Kolejnym szczegółowym elementem jest ranking. Im wyżej w rangu jesteś, tym większą nagrodę jesteś w stanie uzyskać. Dla przykładu ranking jest aktywny przez określoną ilość czasu, wbijanie w rankingu może między innymi składać sie na wbijaniu punktów, ścianie ofert czy zaproszonych osób. Można powiedzieć, że sa trzy formy. Ranking jest automatycznie odświeżany co miesiąc, a nagrody z niego również sa przyznawane. Myślę, że to fajny element rywalizacji, oraz warto dodac- że warto powalczyć o dobre miejsce, gdyż pierwsze miejsce zyskuję już aż 2500pkt za D A R M O ! 

- Konkursy. Kolejną metodą sa konkursy, natomiast można brać udział w konkursie. Polega to na tym, że wchodzisz za dana ilośc punktow do konkursu w którym jest określona ilośc ludzi, i jedna osoba wygrywa. Zaużmy, że wchodzisz do konkursu na dwie osoby, stawiasz 1000 punktów, i jedna osoba z dwóch wygrywa 1000 pkt przeciwnika, czyli zgarnia teorytycznie cały wkład w dany konkurs. Jest to na pewno ciekawe rozwiązanie, gdyż potrafi za równo zarobić nam duże ilości punktów, jak i wiadomo istnieje opcja stracenia na tym danych ilości dorobku w postaci punktów. Z doświadczenia powiem, że Ja najwięcej ile wygralem punktów w konkursie to 750,  i ta wygrana była na pewno zadowalająca.

- Codzienny bonus. Codziennie po godzinie dwudziestej czwartej mamy opcję aby odebrać codzienny bonus. Polega to na tym, że kręci sie koło na którym możemy dostać przykładowo bonus za free, w postaci codziennego losowania. Można wylosować różnie, np dajmy przykład, że raż mozemy zyskać 10 punktów, raz sześć, a raz dwadzieścia cztery. Dajmy, że codziennie przez rok otwieramy bonus, i dostajemy dziesięć punktów. Zbierając cały rok, dzień w  dzień mamy już aż 3600 punktów. Wszystko przypominam za samo kręcenie, które zajmuje mniej niż minutę. Jest to na pewno ciekawa opcja która warto rozwazyć, bo dodam, że często wypada ponad dwadzieścia punktów!

-Kody bonusowe. Warto wspomnieć o tym, że można wpisywać bonusowe kody w zakładce "Kody bonusowe", co powoduje, że za free dostajemy punkty do naszej kolekcji. Spytacie Mnie "Gdzie mógłbym takie kody uzyskać?". Sprawa jest oczywista, takie kody są do znalezienia na socialach GryNaPlus. Chociażby na Facebooku czy Instagramie, przez  co chciałbym Wam powiedzieć, że warto być aktywnym i mieć przewage nad tymi, którzy nie śledzą. W końcu "punkty piechotą nie chodzą!"

 

2. Okej, było i nabijaniu punktów! Wszystko jasne... tylko teraz kolejny mętlik, co zrobić z zdobytymi punktami! Rzecz jest jasna, pomijając korzystanie z konkursu, mianowicie mamy wiele form zamienienia punktow w bardzo ciekawe nagrody, mianowicie wspomnę Wam o tych nagrodach, i powiem jakie macie z tego korzyści!

*Dane na dzień tworzenia artykułu. 01-02-2022r *

- Karty Podarunkowe.  Wystepują takie karty jak:

Google play, Zalando, Karta podarunkowa smyk, Ikea czy paysafecard. Łącznie kart mamy na stronie (31) 

 

-Doładowania do gier. Występuja takie doładowania jak:

Roblox Card, fifa points, Valorants points, V-dolce czy dublany. Łacznie kart mamy na stronie (20)

 

-Klucze do gier. Występują takie klucze jak:

ClusterTruck, Farming Simulator, StarWars, FarCry6 czy fifa22. Łącznie kart mamy na stronie (119)

 

-Skiny do CS:GO. występuje takie skiny do Cs:go jak:

AWP| Neo-noir, Awp|stat-trak (Hiperbeast), M4A4|żywe kolory, kosa i wiele innych skinów! Łącznie kart mamy na stronie (262)

 

-Paypal. Występują takie wypłaty w formie PayPal jak:

Można wypłacić 20zł, 25zł, 30zł, 40zł, 50zł oraz 100zł. Łącznie kart mamy na stronie (6)

 

-Doładowania telefonu. Występują doładowania telefonu takie jak:

Różne kwoty, na różne rodzaje, t-mobile, plus, orange czy nju mobile. Możliwości mamy bardzo wiele. Lącznie kart mamy na stronie (16)

 

-Doładowania konsol. Wystepują takie doładowania konsol jak:

Xbox, Playstation oraz Playstation PLUS. Łącznie kart mamy na stronie (10) 

 

-Konta na steam. Występują takie konta do steam jak:

Garry's mode,  FOR HONOR, Popers please i wiele innych. Łącznie kart mamy na stronie (5)

 

 

-Gra gifty. Występują takie jak:

Zombie Driver HD, Deadlight, Endless Space oraz wiele więcej. Łącznie kart mamy na stronie (9)

 

WARTO WSPOMNIEĆ! na końcu znajduję sie zakładka "promocja". Na co możemy tam liczyć? Mianowicie znajdują sie tam promocję takie zmieszane. Wszystkie produkty dostępne do wypłaty na stronie, są zawarte w jednej zakładce. Przechodzimy tam i możemy zauwazyc jakie obecne oferty w promocji są na stronie. Ja np. na ten moment mam takie oferty jak: Need For Sped, który jest za 999pkt. Jest na niego przecena aż -87%! Warto wspomnieć, że oferty są ograniczone, dlatego warto jest śledzić tą zakładkę, bo jest zasada "kto pierwszy, ten lepszy!". Mianowicie te oferty nie są stałe, zmieniają się. Ja ostatnio wypłaciłem fajną, drogą awp na przecenie, także wszystko działa sprawnie i nic nie jest inne. Warto wspomnieć, że obecnie jest promocja na taką grę jaką jest fifa, i wystarczy mieć 17k punktów żeby móc wypłacić grę, która chciałby mieć każdy! Jest to bardzo fajna opcja, a nie wspomne już, że to nie jedyna fajna promocja, oraz okazja na które na pewno nie jedna osoba już bardzo chętnie skorzystała!

 

 

3. Ponadto warto wspomnieć, że na stronie znajduję się  możliwość dokupowania punktów. Zaużmy sytuację, że brakuje Wam niewiele do danego przedmiotu który byście chcieli wypłacić. Mianowicie wystarczy, że kupicie dodatkowe punkty w zakładce "konkursy". Aby mieć 1k punktów, musimy zainwestować 10zł, co oznacze, że jesteśmy w stanie nabyć 100 punktów już za JEDNĄ ZŁOTÓWKĘ!

 

 

 

4. Odznaki. Następnym podpunktem będa odznaki, czyli mianowicie wykonywanie zadań na stronie, za ktore do naszego levelu idzie EXP. Wiadomo, że im większy level, tym większy prestiż. Przykładowo można mieć takie odznaki jak: Kofeina, Zweryfikowany YouTuber, Diament czy  znajomy znajomych. Poszczególne informacje o tym jak wykonać zadanie znajdują sie w przekierunkowaniu podczas klikniecia w zakładkę "Odznaki". Warto wspomnieć i zauważyć, ze na pewno jest to kreatywne oraz ciekawe. Nazwy poszczególnych odznak są interesujące, wiele znaczą i są po prostu zachęcające do tego, aby korzystać z usług serwisu w chociażby sposób logowania dziesięć razy w godzinach piąta-siódma, przez co dostaniemy EXP za wykonanie odznaki o nazwie "Kofeina". Zostanie nam ona przypięta w zakładce, i będziemy mogli dumnie chwalić się, że taką zdobyliśmy. Gdyby nie to, że są odznaki, nie wiem czy bym miał motywację do tego, aby wbić dany level, który posiadam, Obecnie mam dziewiąty level, i jestem w połowie do dziesiątego. Dumnie prę z świadomoscią, że zbliżam się coraz bliżej dwucyfrowego levelu, i jest to wspaniałe uczucię! polecam za równo Wam, jak i waszym znajomym spróbować osiągnać ten stopień bo on już coś oznacza! 

5. Ostatnim, kulminacyjnym punktem tego artykułu będzie kontakt. Jest to zakładka dzięki której możemy porozumieć się z moderatorem i uzyskać informację na nurtujący nas problem. Warto wspomnieć, że poprzedzając tą zakładkę można skorzystać z forum, gdzie są porady oraz ważne sugestię innych ludzi, gdzie tam automatycznie znajdziemy informację oraz odpowiedz na pytanie, które nas wyjątkowo interesuje. Natomiast zakładając, że wynikneła sytuacja w której musimy sie skontaktować z GryNaPlus, to robimy to w sposób taki: 

 

Kontakt-Utwórz nowy wątek-Treść (możemy zamieścić zdjęcie, aby udowodnić lub pokazać nasz problem)

 

-Wyślij Nie jest to skomplikowane, zaledwie kilka kroków. Równie szybko jesteśmy w stanie to zrobić, jak i szybka odpowiedz jest moderatora. Nie raz korzystałem z tej funkcji, i jest ona niezwykle skuteczna. Nigdy nie napotkała Mnie sytuacja, w której  zostałem olany, lub czegoś się nie dowiedziałęm. Zawsze moderator pomagał jak tylko mógł, wypełniał swoje obowiązki rzekłbym wzorcowo.

 

 

Był to ostatni podpunkt, o ktory Wam opowiem. Było ich pięć, aczkolwiek wiele wiele innych ciekawych opcji jesteśmy w stanie zobaczyć na stronce. Jest to między innymi dodawanie do znajomych, lista znajomych, blog, czy zakładka "darmowa gra" gdzie w prosty sposób możemy uzyskać fajną grę! Ponadto chciałbym dodać, że ten artykuł był bardzo obszerny, co oznacza, że po przeczytaniu jego przy porannej kawce, badz wieczornej herbatce, jesteśmy w stanie powiedzieć wszystko, co najważniejsze o stronie!

 

 

Mam nadzieję, że zrobiło to na tobie duże wrażenie, jeśli tak, bardzo Mnie to cieszy! po więcej informacji możesz udać się w formie kontaktu z GryNaPlus, badz w formie obserwowania różnorodnych materiałow na YouTube, w których wszystko jest omawiane! Na koniec powiem Wam anegdotkę, o której wiele z Was mogło nie wiedzieć. Mianowicie portal GryNaPlus funkcjonuje już od  2018, po dziś, czyli 2022. Miłego dnia, bądz wieczoru!

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022