Pepsi man
Użytkownik
Pepsi man jest grą na konsole PS1 opowiada o maskotce reklamowej Pepsi w Japoni tytułowym Pepsi Man-ie. gra jest z gatunku gier akcji w której biegniemy wyznaczoną ścieżką z punku A do B i zbieramy puszki Pepsi.

Intro gry przedstawia amerykanina kupującego w automacie puszkę pepsi a kiedy pije gra jingiel reklamowy pepsi man. po włączeniu nowej gry widzimy lodówkę naszego typka który bierze ze sobą dodatkowo paczki chipsów i mówi żebyśmy zaczeli grać. pierwsza lokacja obejmuje nas w typowym dla USA klimacie i rozkładu miast. biegniemy zbierając puszki wbijając ludziom do domów lub przebijamy się między place budowy oraz niszczymy meble które wiezie firma transportowa, jeździmy na deskorolce by zjeżdżać z stromych zniesień. a 3 poziom w każdej lokacji kończy się gonieniem nas przez coś, w pierwszej lokacji jest to wielka puszka pepsi i mamy 3 szanse by od niej uciec inaczej tracimy życie i zaczynamy uciekać od początku.

Przed rozpoczęciem drugiej lokacji znów widzimy naszego ziomka który po prostu mówi że pije pepsi i potwierdza że zaczynamy nowy poziom. w drugiej lokacji zaczyna się armageddon my biegniemy przed siebie a dosłownie obok nas palą się samochody i dzieją się rzeczy niewytłumaczalne, poruszamy się na beczkach i jesteśmy czasami oślepiani koszami na śmieci jakby bohater nie umiał go zdjąć z głowy, przechodzimy obok placu budowy gdzie również wszystko się wali ni stąd ni zowąd aż wkrótce trafiamy do kanałów i przeskakujemy między dziurami w rurach ściekowych aż w końcu dochodzimy do metra gdzie czekają na nas nasi klienci którzy rządają pepsi. 3 poziom w tym miejscu nas goni wielka ciężarówka która nagle zaczeła się toczyć jakby ktoś ją zostawił bez hamulca ręcznego.

Kolejna scenka z ziomkiem który mówi "pepsi do gry video" i lecimy dalej na pustynii akurat to nie jest autostrada ale po prostu droga w której przeciskujemy się między ciężarówkami i motocyklami którzy zamiast jechać na nas to blokują drogę specjalnie tak byśmy się przewrócili, czasami zdaży się nam spotkać bawoły. możemy również trafić do kopalni prawdopodobnie złota w której też paranormalnie wózki wychodzą ze miejscówek same a w torach są ogromne dziury gdzie przy takim kącie kamery można od razu spaść w przepaść. 3 już uciekanie tym razem przed kłodami i kolejny powtarzający schemat.

ostatnia rozpoczynająca cutscenka z typkiem "pepsi do pizzy" i ostatnia już lokacja w której cały przemysł pepsi się wali na głowę i docieramy do fabryki pepsi w której pepsi transportują pojazdy latające bez kół a ostatnia pogoń to ponownie puszka pepsi z tym że większa i przeszkody są najtrudniejsze z całej gry. tak kończy się gra cutscenką z typkiem który mówi że wybrałby jedynie pepsi i po tylu puszkach zebrało mu się na toaletę (nie pytajcie fabuła nie istnieje)
Dziękuję za przeczytanie artykułu, do zobaczenia.
Ostatnie wpisy

Czerwiec 2026 rozpieszcza graczy na całym świecie! Jeśli zastanawiasz się, jakie są obecnie najlepsze gry na PC, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie, którego nie możesz przegapić. Nasz ranking to starannie wyselekcjonowa

Kieszonkowa rozrywka ewoluuje w niesamowitym tempie, a nasze smartfony stają się prawdziwymi konsolami do gier. Jeśli zastanawiasz się, w co zagrać w tym miesiącu i interesują Cię wyłącznie najlepsze gry mobilne 2026 roku, to świe

⚡ Kody Bonusowe CZERWIEC 2026 ⚡ Lato wita nas z grubej rury, a na GrynaPlus.pl odpalamy wakacyjny protokół dropów! Delikatnie zmodyfikowaliśmy system, abyście mogli szybciej odebrać kod bonusowy. Bądźcie czujni, skan


Wspólne granie na jednej konsoli to absolutny klasyk i jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Choć dzisiejszy rynek gier mocno pcha nas w stronę rozgrywek wieloosobowych online, nic nie zastąpi star