logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

Orgiarokucelina

1 miesiąc temu

Pepsi man

Pepsi man jest grą na konsole PS1 opowiada o maskotce reklamowej Pepsi w Japoni tytułowym Pepsi Man-ie. gra jest z gatunku gier akcji w której biegniemy wyznaczoną ścieżką z punku A do B i zbieramy puszki Pepsi.

Intro gry przedstawia amerykanina kupującego w automacie puszkę pepsi a kiedy pije gra jingiel reklamowy pepsi man. po włączeniu nowej gry widzimy lodówkę naszego typka który bierze ze sobą dodatkowo paczki chipsów i mówi żebyśmy zaczeli grać. pierwsza lokacja obejmuje nas w typowym dla USA klimacie i rozkładu miast. biegniemy zbierając puszki wbijając ludziom do domów lub przebijamy się między place budowy oraz niszczymy meble które wiezie firma transportowa, jeździmy na deskorolce by zjeżdżać z stromych zniesień. a 3 poziom w każdej lokacji kończy się gonieniem nas przez coś, w pierwszej lokacji jest to wielka puszka pepsi i mamy 3 szanse by od niej uciec inaczej tracimy życie i zaczynamy uciekać od początku.

Przed rozpoczęciem drugiej lokacji znów widzimy naszego ziomka który po prostu mówi że pije pepsi i potwierdza że zaczynamy nowy poziom. w drugiej lokacji zaczyna się armageddon my biegniemy przed siebie a dosłownie obok nas palą się samochody i dzieją się rzeczy niewytłumaczalne, poruszamy się na beczkach i jesteśmy czasami oślepiani koszami na śmieci jakby bohater nie umiał go zdjąć z głowy, przechodzimy obok placu budowy gdzie również wszystko się wali ni stąd ni zowąd aż wkrótce trafiamy do kanałów i przeskakujemy między dziurami w rurach ściekowych aż w końcu dochodzimy do metra gdzie czekają na nas nasi klienci którzy rządają pepsi. 3 poziom w tym miejscu nas goni wielka ciężarówka która nagle zaczeła się toczyć jakby ktoś ją zostawił bez hamulca ręcznego.

Kolejna scenka z ziomkiem który mówi "pepsi do gry video" i lecimy dalej na pustynii akurat to nie jest autostrada ale po prostu droga w której przeciskujemy się między ciężarówkami i motocyklami którzy zamiast jechać na nas to blokują drogę specjalnie tak byśmy się przewrócili, czasami zdaży się nam spotkać bawoły. możemy również trafić do kopalni prawdopodobnie złota w której też paranormalnie wózki wychodzą ze miejscówek same a w torach są ogromne dziury gdzie przy takim kącie kamery można od razu spaść w przepaść. 3 już uciekanie tym razem przed kłodami i kolejny powtarzający schemat.

ostatnia rozpoczynająca cutscenka z typkiem "pepsi do pizzy" i ostatnia już lokacja w której cały przemysł pepsi się wali na głowę i docieramy do fabryki pepsi w której pepsi transportują pojazdy latające bez kół a ostatnia pogoń to ponownie puszka pepsi z tym że większa i przeszkody są najtrudniejsze z całej gry. tak kończy się gra cutscenką z typkiem który mówi że wybrałby jedynie pepsi i po tylu puszkach zebrało mu się na toaletę (nie pytajcie fabuła nie istnieje)

 

Dziękuję za przeczytanie artykułu, do zobaczenia.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022