grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

2

pandula2137

1 rok temu

Pet Simulator X - jak łatwo zdobyć pety.

Pet Simulator X to gra stworzona przez Prestona, która polega na zbieraniu coinów, kupowaniu za nie różnorodnych petów, wymienianiu ich na gemy lub inne pety itd.
Cała sprawa wydaje się łatwa, ale dobre pety naprawde trudno jest zdobyć, zwłaszcza, że najlepsze do zdobycia są jedynie w dalszych mapach, do których odblokowania jest potrzebne durzo coinów.
W tym artykule wymienie najpopularniejsze metody na scam i szybsze wbijanie mastery!
Metody na szybsze wbijanie mastery z których korzystam:
1. W świecie "tech world" na mapie "tech shop" do kupienia jest za 27k tech coinów jajko w którym do zdobycia jest "wilk robot". Zakładając w ekwipunku 5 tych wilków i jednego peta maksymalnie 80b na mapie "alien forest" w tym samym świecie rozwalając sejfy i skrzynki będzie wypadać wam bardzo durzo lotbagów. Jest to sposób na szybkie wbicie lotbag mastery.
2. W grze do zdobycia za wbicie mastery "zmieniania" petów czyli robienie ich na reinbow i golden można dostać hoverboarda. Moim szybkim sposobem na zdobycie tego mastery jest otwieranie pierwszych jajek ze "shop" i robienie ich na golden. Ja po pięciu minutach miałam 10 mastery.
popularne sposoby na scam:
1. do tej metody potrzebne jest wykupienie banku i trading plazy co jest łącznym wydatkiem 8,5m gemów. Cała metoda polega na napisaniu na chacie "the best bank win huge pet" i będą przychodzić ci zaproszenia do banku. Wystarczy, że będziesz wchodzić do banków i coś zabierać. Ja tym sposobem zdobyłam 15 DM pixel demonów, które są aktualnie najmocniejszymi petami w grze, 5 exclusivów i jednego huge!
2. kopiowanie petów - ludzie się na to bardzo często nabierają. Cała sztuka polega na znalezieniu błędu w skrypcie gry i kopiowaniu swoich petów. np. jeżeli masz 1 festive huge cata i skopjujesz go, możesz go komuś sprzedać za exclusivne pety, a tej osobie zniknie on po paru dniach, czyli dostaniesz exclusivy za free. A ktualnie chyba wszystkie te luki w skryptach zostały naprawione, ale napewno się pojawią nowe metody.
3. Poprostu pisz na chacie, że możesz kopiować pety za free. Ludzie ci wtedy będą wysyłać trade i dawać ci pety, które ty masz niby skopiować, a tak naprawde wychodzisz z serwa
Z mojej strony dodam jeszcze, że mozna scamować jeszcze sprzedając pety drożej niż są warte.

Ciekwaostki:
1. aktualnie najmocniejszym petem w grze jest dark matter pixel demon, który bije 170t, a wczesniej był to dark matter hellish axolotl, który bił 70t, jeszcze wcześniej najmocniejszym zaś był dark matter 404 demon który bił 5t
2. najdroższym huge jest huge rainbow pegasus, który w realnych pieniądzach piest warty 20 milionów złotych
3. huge easter cat jest zaraz po  huge pegasusie najżadszym petem w grze, gdyrz ma go jedynie 32 osoby
4. dzisiaj został wprowadzony event dający 6x szczęście na karzde jajko i będzie on trwał 5 dni od dzisiaj
5.pet simuator x jest trzecią wersją gry pet simulator
screenshot psx

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy