logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

2 lat temu

Polecaj naszą platformę i wygrywaj nagrody!

Polecaj naszą platformę i wygrywaj nagrody!

 

Z systemu poleceń korzysta już wielu użytkowników. Każdy opracował strategię, która faktycznie przynosi profity. Dołącz do nich!

Dla wszystkich entuzjastów gier

Serwis GrynaPlus powstał z inicjatywy miłośników wirtualnej rozrywki, którzy pragną dzielić się swoją pasją z innymi. Interesująca oferta platformy pozwala wygrywać cenne nagrody za przeróżne aktywności. Jedną z polecanych metod jest wykorzystanie systemu poleceń. Wielu graczy opracowało skuteczny system, który pozwala im otrzymać skiny do CS:GO, klucze do gier, doładowania do telefonów oraz wiele innych gratyfikacji.

 

Dzięki temu nie musisz wydawać ani złotówki na opcjonalne mikropłatności w grach. Wystarczy polecać nasz serwis innym, aby zdobywać punkty, które następnie wymienić można na cenne nagrody. Z takiego rozwiązania skorzystało już wielu użytkowników, którzy zawsze poszukują sprawdzonych, a zarazem skutecznych metod na uzyskanie wymarzonych bonusów i przydatnych udogodnień.

 

Jak polecać platformę?

Na początku należy zarejestrować się na stronie GrynaPlus.pl, a następnie zweryfikować konto, klikając w link z otrzymanego maila. Proces ten przebiega błyskawicznie i żaden z użytkowników nie powinien mieć problemu z jego realizacją. 

 

Następnie w intuicyjnym menu po lewej stronie wystarczy wybrać opcję Polecaj serwis. W zakładce System poleceń zobaczysz swój link, który możesz wysłać znajomym. Jeżeli osoba, której poleciłeś platformę, zdobędzie 1000 punktów, Ty dostaniesz ich 300. Łatwo oszacować, że zapraszając wielu znajomych, otrzymasz dużo więcej punktów, które będziesz mógł wymienić na np. darmowy klucz do GTA 5 czy doładowanie PaySafeCard

 

Do linku polecającego warto dodać wstawkę filmową, którą również znajdziesz na swoim profilu. Dzięki temu znacznie łatwiej przekonasz znajomych, aby założyli konto w serwisie GrynaPlus.pl. Wielu naszych użytkowników zgodnie potwierdza, że zdobywanie punktów razem przynosi wiele frajdy. To doskonała propozycja dla graczy, którzy na co dzień bawią się w trybie kooperacji przy popularnych produkcjach. Dodatkową motywacją może być ranking, który gromadzi najbardziej aktywnych uczestników wyścigu po nagrody.

 

 

Niekwestionowanym atutem platformy jest profesjonalne wsparcie obsługi, do której możesz zwrócić się z każdym problemem. Specjalista wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z ofertą punktową i funkcjonowaniem strony. Bardzo pomocne może być również skorzystanie z naszego forum.

Możliwość współpracy

 

Twórcy platformy GrynaPlus.pl proponują szerokie możliwości współpracy dla blogerów, youtuberów, streamerów, czy administratorów for internetowych. Wystarczy skontaktować się z obsługą przez opcję dostępną w serwisie. Oferujemy rzetelne i konkretne warunki, aby każda ze stron osiągnęła wymierne korzyści. 

 

 

Z takiego rozwiązania skorzystało już wielu zadowolonych kontrahentów. Promuj nasz serwis na swoich kanałach dystrybucji. To doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników internetu, którzy swój content kierują właśnie do graczy. Razem tworzymy wspaniałą społeczność!

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022