grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

7

Pitter

2 lata temu

Polecane gry na PC

1. Need For Speed Heat: Jestem fanem serii Need For Speed i nie wyobrażam sobie bez niej gatunku gier wyścigowych. Wydane w dwa tysiące dziewietnastym roku NFS Heat to wyjątkowa gra. 

Wcielasz się w kierowcę SpeedHunter Showdown - największej imprezy wyścigowej w stanie. Rano ścigasz się w legalnych wyścigach, żeby zdobyć trochę pieniędzy a w trakcie nocy wziąść udział w nielegalnych wyścigach by zdobyć trochę reputacji oraz adrenalinę zafundowaną przez bardzo surową policje. 

To jedna z moich ulubionych gier a my przechodzimy do następnej. ( ; 

Recenzja gry NFS Heat – nowy Need for Speed dowozi... i nie dowozi |  GRYOnline.pl

2. Fortnite: Fortnite z biegiem lat nadal dorze się trzyma. Od roku premiery (2017r.) zmieniło się bardzo dużo. Przez te zmiany najprawdopodobniej gracze Fortnite przestali w niego grać. Jednak dzisiaj nie o tym.

Fortnite posiada dwa darmowe oraz jeden płatny tryb.

Darmowe - Tryb Battle Royale. Gra posiada darmowy tryb Battle Royale. Bus wyrzuca cię na wyznaczone przez ciebie miejsce na mapie, jak najszybciej musisz znaleść broń i zacząć likwidować graczy. W tym trybie gra sto osób i właśnie pierwsze miejsce można uznać jako wygraną.

Odchodzinmy powoli od Battle royale i przechodzimy do kolejnego trybu - Kreatywnego. Ten tryb nie ma nam za dużo do zaoferowania. Jesteśmy na wybranej wyspie, możemy budować budowle samemu, ćwiczyć skilla czy grać w 1v1 z przyjacielem. To narazie tyle.

Płatne - Płatnych dodatków jest bardzo dużo. Oprócz masy wciskanych nam mikropłatności - skinów i innych przedmiotów mamy również tak zwane ratowanie świata - płatny tryb fabularny w któym wcielamy się w zabójcę zombie.

To tyle.

Fortnite | Darmowa gra międzyplatformowa – Fortnite

3. Wiedźmin III: To jedna z najlepszych gier na świecie! Ma ona dziesięć na dziesięć od większości recenzentów. Wcielamy się w Geralta - zabójcę potworów którym głównym celem jest uratowanie dziecka-niespodzianki - Ciri. Poza samymi poszukiwaniami Geralt ma wiele przygód m.i.n. Chronienie Ciri przed Dzikim Gonem, Wątek z Krwawym Baronem, Keirą Metz czy Yennefer. To tyle o tej grze jednak warto ją chociaż spróbować przejść bo zajmuje koło sto piędziesiąt godzin. Dodatki Serca z Kamienia i Krew i Wino to naprawdę dobre dodatki po niedosycie tej sto piędziesięcio godzinnej gry

Wiedźmin III: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (PC) PL klucz GOG - Darmowa  dostawa - Sklep muve.pl

4. Star Wars Jedi: Fallen Order: Star Wars Upadły Zakon to moim zdaniem najlepsza gra z Serii Star Wars. Oprócz pięknej oprawy graficznej czy dobrego soundtracku można również liczyć na różne rozmaite i dziwne mechaniki czy nawet dobrą fabułę. Star Wars: Fallen Order to nawet dobra gra. Daje jej tak osiem na dziesięć. Warto zagrać ( ;

STAR WARS Jedi: Fallen Order Edycja standardowa | Już dostępne do pobrania  i zakupu w Epic Games Store

5. Minecraft: Minecraft to prawdziwa growa legenda! Miliony graczy grających codziennie w tą dziesięcioletnią grę o przetrwaniu. W grze znajdują sie trzy tryby: Survival, Kreatywny oraz Wieloosobowy. Grafika w tej grze mimo dziesięciu lat jest bardzo dobra. Niektóre gry które są dość nowe mają gorszą grafikę od Minecrafta. Gra jest nudna ale bardzo wciągająca. W grę polecam pograć a napewno zapewni wam rozrywkę na kilkaset godzin. 

Informacje o Minecraft | Minecraft

To tyle w dzisiejszym artykule zapraszam do kolejnych opisów i recenzji mojego wykonania.

 

 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy