logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

9

Nyxuu

1 rok temu

Poradnik dla nowych graczy Fortnite

Hej w tym poradniku postaram nakierować cię na twoje pierwsze królewskie zwycięstwo, wskakuj do busa bojowego a ja zaczynam poradnik.

Na początku gry musisz zdecydować się gdzie wylądujesz.

Krok 1. Lądowanie. Podczas wybierania miejscówek szukaj takich na które poleci mała liczba graczy chętnie pomogę ci wybrać miejscówkę.

Może polecisz tutaj?


Gdy już wylądujesz rozejrzyj się za skrzynkami, wypadają z nich fajne przedmioty które z pewnością się przydadzą.

Krok 2. Znajdź broń. Podczas szukania broni zwróć uwagę na jaki kolor się świeci, wymienię ci wszystkie bronie kolejno od najgorszej do najlepszej:

 

-Szara

-Zielona

-Niebieska

-Fioletowa

-Złota


Gdy znajdziesz już swoją pierwszą broń rozejrzyj się za leczeniem, może być to niebieska osłona lub apteczka która z pewnością pomoże ci przetrwać. Oto lista przedmiotów których potrzebujesz do swojej pierwszej wygranej:

-Apteczka/Bandaże

-Duży kewlar 

-Karabin

-Strzelba

-Karabin snajperski

Krok 3.  Burza. Poczekaj do uformowania się burzy, ten biały okrąg który widzisz na swojej mapie oznacza bezpieczną strefę przed burzą której musisz unikać jak ognia. Jednak każdy będzie się kierować do bezpiecznej strefy, więc poczekaj chwilę będziesz miał dodatkowy czas na znalezienie większej ilości kewlarów i lepszych broni.

Krok 4.  Materiały. Niszcz drzewa, kamienie, ściany, samochody aby nazbierać materiały do budowy potrzebne są one jak sama nazwa wskazuje do budowania, zbudować możesz następujące konstrukcje:

-Ściana

-Schody

-Podłoga

-Dach
      Koszt wybudowania jakiejkolwiek konstrukcji kosztuje 10 materiałów.

Gdy będziesz miał ich wystarczająco dużo udaj się do bezpiecznej strefy oraz znajdź gęsty krzak w którym będziesz mógł się ukryć, na wszelki wypadek zaopatrz się w bandaże/apteczki/kewlar, musisz pamiętać że burza odejmuje tylko zdrowię wieć kewlar w walce z burzą nie przyda ci się.

Gdy burza dojdzie do bezpiecznej strefy, uformuje się nowa, możesz do niej pobiec i zająć sobie nowy krzak, lub nazbierać więcej materiałów oraz leczenia.

Krok 5. Przeciwnik. Zauważyłeś przeciwnika na horyzoncie, nie wchodź z nim w bójkę za żadne skarby, istnieje duże prawdopodobieństwo że gracz ten jest dużo bardziej doświadczony. Wstrzymaj ogień i po cichu odejdź od niego.


Zostało już niewiele do zwycięstwa, po mapie biega jeszcze kilka osób, twoim zadaniem jest w dalszym ciągu czekać na rozwój sytuacji w gęstych krzakach. Poczekaj do momentu gdy zostaną już tylko dwie osoby, ty oraz twój przeciwnik.

Krok 6. Pojedynek. A więc to ten moment, zostaliście sami, tylko ty i twój przeciwnik, z pewnością czujesz w tym momencie stres jednak oszczędź go sobie. Wyjmij broń oraz bądź wcelowany wprost w twojego przeciwnika, musisz wiedzieć że strzały w głowę zadają podwójne obrażenia więc staraj się celować właśnie tam. Gdy twój przeciwnik stanie w miejscu wiedz że to już pora aby zacząć strzelać, powoli wceluj się w głowę swojego celu i gdy wyczujesz odpowiedni moment naciśnij spust i wystrzel serię pocisków prosto w swojego przeciwnika, najprawdopodobniej nie zdąży postawić budowli.

Krok 7. Zatańcz swoją ulubioną emotkę aby podkreślić swoją wygraną i ciesz się nową parasolką!

                                                                                                          PODCZAS SWOICH NASTĘPNYCH MECZY ZAPAMIĘTAJ TO:
a. Burza odejmuje tylko zdrowię.
b. Strzyały w głowę zadają podwójne obrażenia.
c. Strzelby zadają większe obrażenia gdy nasz cel jest blisko nas.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022