logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

Lubiekroliki

2 miesięce temu

Poradnik jak wypełniać ankiety na grynaplus

Jak wypełniać ankiety na grynaplus?

Siema, w tym artykule opiszę Wam krok po kroku jak wypełniać ankiety na stronie grynaplus. Jeśli jeszcze nie wiecie, o co chodzi na stronie grynaplus to tak w skrócie zdobywamy tutaj punkty za wyknywanie przyjemnych zadań, a następnie wymieniamy je na nagrody. Jedną z kategorii zdań na punkty są właśnie tutułowe ankiety i można za nie dostać naprawdę dużo punktów. Niestety nie jest łatwo się do nich zakwalifikować i dużo osób ma z tym problem, dlatego mało kto je uzupełnia. Także zacznę właśnie od tego, jak się do ankiet zakwalifikować.

Jak się zakwalifikować do ankiet?

Tak właściwie to najważniejsze jest to, żeby odpowiadać zgodnie z prawdą. Jeśli będziecie kłamać i autorzy ankiet to zauważą, to potem będziecie automatycznie odrzucani ze wszystkich ankiet. Często w ankietach mogą się Was pytać na przykład o to ile to 2+2 i pamiętajcie, żeby w takich zadaniach zawsze zaznaczyć prawidłową odpowiedź. Skoro wyświetla Wam się tego typu pytanie to strona chce poprostu zweryfikować czy nie jesteście robotami oraz czy zastanawiacie się nad odpowiedziami czy też może klikacie randomowe rzeczy. Jeżeli nie chcecie podawać na przykład Waszego kodu pocztowego to albo wejdźcie na inną ankietę albo wpiszcie swój tylko zmieńcie ostatnią literkę. Po zmienieniu ostatniej literki wyjdzie Wam kod, który mają ludzie kilka/kilkanaście kilometrów od twojego miejsca zamieszkania. To znaczy, że z jednej strony oni wiedzą gdzie mnieszkasz, ale z drugiej strony nie wiedzą tego dokładnie więc o to chodziło, prawda? Oni pytają o takie rzeczy żeby potem robić statystyki w którym mieście najlepiej jakiś sklep otworzyć i tego typu rzeczy, ale jeśli im nie ufacie to właśnie tą ostatnią cyfrę zmieńcie.

Które ankiety się najbardziej opłacają?

Tak naprawdę odpowiedź wcale nie jest taka oczywista. Jeśli macie do wyboru ankietę za 20, 40 lub 60 punktów, to wybierzcie tą za 20 albo tą za 40. Pamiętajcie, że im większe wynagrodzenie tym dłuższa i trudniejsza ankieta i tym trudniej się do niej zakwalifikować. Najczęściej w tych najwyżej punktowanych ankietach szukają już bardzo konkretnych ludzi, także są bardzo małe szanse że do takowego grona należysz. Szukają oni na przykład 20-letniej pisarki z Warszawy i wtedy nawet jak masz 20 lat i zawodowo piszesz książki, ale mieszkasz w Krakowie, to się nie zakwalifikujesz. Oczywiście to jest tylko przykład i raz na jakiś czas możecie spróbować zrobić wyżej punktowaną ankietę, jednak na pytanie które ankiety się najbardziej opłacają, zdecydowanie odpowiadam, że te najniżej lub średnio punktowane. Przy ankietach powinniście widzieć szacowany czas jej uzupełniania i pamiętajcie, że jak ankieta trwa 50 minut i dostaniecie za nią 15 punktów, to poprostu jej nie róbcie! To oznacza, że najprawdopodobniej większość ludzi się do niej kwalifikuje, bo nie szukają nikogo konkretnego, jednak na takie ankiety szkoda czasu! Już więcej zapłacicie za prąd w telefonie/komputerze niż zarobicie. Jeśli chodzi o firmę to wszystkie cztery są wypłacalne :) Najtrudniej zakwalifikować się do BitLabs, jednak tam często dostaje się 2-3 punkty za samą chęć wypełnienia ankiety, także to też jest niezła alternatywa.

Podsumowanie

Jest to chyba mój najkrótszy artykuł, ale mam nadzieję, że przydatny. Jeżeli Wam pomógł to miło mi będzie jak zostawicie pozytywną opinię, natomiast jeśli nie to zostawcie negatywną. W przypadku tej drugiej będę bardzo wdzięcza jak napiszecie uzasadnienie dlaczego artykuł nie okazał się dla Wam pomocny :) A tym czasem ja się z Wami żegnam, miłego zarabiania!

Artykuł został napisany 28 grudnia 2022 przez @lubiekroliki

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022