grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Karolek978

2 lata temu

Poradnik przejścia gry LEGO Marvel Avengers

W tym artykule dowiesz się jak przejść drugą misje w gre Lego Marvel Avengers.

Misje w tym poradniku:

-Loki, pierwsze kroki

Loki, pierwsze kroki

Następną misję zaczynamy od krótkiej sceny, po której ukażą nam się nowe postacie. Zmień postać na Maria Hill i podejdź do konsoli widocznej na obrazku(1.0). Wykonaj zadaną czynność i następnie otworzą się szklane drzwi chroniące przejście na górę. Aby tam wejść musisz skakać po ścianach na przemian jako Maria Hill. 

Po dostaniu się na górę zniszcz świecące skrzynie znajdujące się po lewej stronie i z rozsypanych klocków ułóż drabinę, po której Nick Fury wejdzie. Po dostaniu się Nicka na górę zmień postać na niego i udaj się do świecącej na czerwono konsoli. Aby dostać się do konsoli, włącz kamuflaż i podejdź do konsoli.Podczas hakowania musisz zapamiętać sekwencję klawisz, następnie odtwórz ją zgodnie z kolejnością. Jeżeli uda się zrobić to zadanie to Agent Coulson wydostanie się z pułapki. Następnie zmień postać na niego i udaj się w dół a później w prawą stronę. Gdy zobaczysz srebrne pojemniki takie jak na obrazku poniżej(1.1) użyj granatów Coulsona aby je zniszczyć z porozrzucanych klocków zbuduj rampę.

Po zbudowaniu rampy, udaj się w lewą stronę gdzie powinien stać samochód.

Aby uzyskać dostęp do pojazdu zmień postać na Maria Hill i przeszukaj teren obok samochodu. Po pojawieniu się srebrnej blokady zmień postać na Agenta Coulsona i zniszcz blokadę. Później znowu zmień postać na Maria Hill i wejdź do samochodu który odjedzie na drugą stronę blokady gruzu wykorzystując rampę. 

Później zmień postać na Nicka Fury, użyj kamuflażu i podejdź do konsoli widocznej na zdjęciu powyżej(1.2). Jak uda Ci się to zmień się na Agenta Coulsona i podejdź do terminala. Jak go użyjesz wejdź do windy.Po krótkiej scence, pokonaj nieprzyjaciół. Jak ci się uda zmień się na Hawkeye’a i zacznij strzelać do srebrnych skrzyni aby je zniszczyć. Z rozsypanych klocków stwórz terminal i uruchom go. Z przodu jest wisząca skrzynia ze złotymi elementami ,jako Hawkeye traf w miejsce zaznaczone na obrazku poniżej.

 Z porozrzucanych klocków zbuduj kolejny mechanizm. Następnie zmień postać na Nicka Fury i zhakuj konsolę. Gdy już to zrobisz przejdź na prawą stronę jako Hawkeye i rozwal szklaną osłonę przy pomocy strzały. Za osłoną jest drążek, na którym zawiśnij jako dowolna postać. Gdy to zrobisz pokonaj dwunastu wrogów również dowolną postacią. Po kolejnej scence przerywnikowej zmień postać na Maria Hill i  idź do miejsca widocznego na obrazku poniżej i strzel do przełącznika.

 Z rozsypanych elementów zbuduj panel, który aktywuj za pomocą Agenta Williamsa. Po uruchomieniu systemu przeciwpożarowego idź do zniszczonego samochodu i napraw go z użyciem rozsypanych klocków. Gdy tylko zobaczysz spadające kontenery udaj się tam i złóż z klocków kolejny panel i go aktywuj za pomocą Marii Hill. Po aktywacji urządzenia, wróć do pojazdu i zbuduj działo z klocków za pomocą którego zniszcz bramę prowadzącą na powierzchnię. Zanim jednak wyruszysz napraw pojazd za pomocą Marii Hill. W trakcie gonienia Lokiego, musisz niszczyć pojazdy przeciwnika. Aby to zrobić musisz zmieniać postać na aktualnie sterującą działkiem i zniszcz wrogie pojazdy.

 

Na tym misja się kończy.

Dziękuje każdemu kto to przeczytał do tego momentu.

Następne misje w kolejnych artykułach.

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy