logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

1

Daisula120

5 miesięcy temu

Pou -wzmianka o grze

Pou - wzmianka o grze

Czym jest słynna gra Pou?

Aplikacja Pou jest grą instalowaną na telefonie. W tej grze chodzi o to, żeby opiekować się swoim zwierzaczkiem nazywanym Pou. Pewnie często zadajemy sobie następujące pytanie; Czy Pou może umrzeć? Odpowiedz brzmi nie. Dlatego ta gra dla jednych jest bez sensu a dla innych ma sens. Ta gra jest bardzo uniwersalna. Każdy ma takiegio samego zwierzaka. Ja myślę ( i wiem, że wiele osób by mnie poparło ), że to troche bez sensu. Autorzy powinni się chociarz trochę bardziej postarać. Ale czego się można spodziewać po bezpłatnej grze. Poza tym za pieniądze zebrane w grze można kupić różne akcesoria dla swojego zwierzaka, dzięki czemu stanie się wyjątkowy. Ciekawostka: słowo pou po afrykańsku oznacza schody.

Jakie pomieszczenia są w grze Pou?

W tej słynnej aplikacjii jest dostępne następujące 5 pokoi;

Lab to pomieszczenie, w ktorym można wyczyścić swojego podopiecznego w wannie oraz ( jak Pou jest chory ) użyć mikstury przeznaczonej do lczenia swojego zwierzaka. W sklepie, można kupić jeszcze inne leki ale o tym za chwilę.

Kuchnia jest przeznaczona do karmienia podopiecznego wkładając mu jedzenie do ust. W tym pokoju, mozna równierz kupić trochę jedzenia na zapas i mikstury, o których wspomniałam w poprzednim punkcie. Dodatkowo nie musisz się martwić, że twoje jedzenie się zepsuje, ponieważ będzie ono przechowywane w lodówce.

Hall to tak zwany korytarz. Ale w grze Pou nie może byc tak nudno jak w prawdziwym życiu! Ta gra jest wyjątkowa! Nie tak jak wszystkie inne! W tej grze hall jest dla nas! Czyli użytkowników. Zastanawiacie się pewnie dlaczego. Zgadłam? A więc już nie przedłużam i mówię, że hall służy do porozumiewywania się między mami a Pouem. Zastanawiacię się jak? Już tułmaczę! Zadajesz pytanie a Pou musi na nie odpowiedzieć! Jak nie wiecie o co się go spytać to możecie skorzystać z moich podpowiedzi. Możecie zadać mu następujące pytania ( oczywiście przykładowo ) np. Ile masz lat? Co najbardziej lubisz jeść? Lubisz czytać książki? Chodzisz do szkoły? Co najbardziej lubisz robić? Jakie jest twoje hobby?

Pokój gier to miejsce, w krórym jak już można skojarzyć po nazwie, gra się w gry. A co jest jeszcze bardziej zachęcające oprucz samej rozrywki wywołanej z tego, jeszcze dostaje się za to monety, za które można pózniej kupic jedzenie mikstury lub wiele innych rzeczy! Ale co ciekawe nie tylko w tym pokoju gra się w gry, ale można rówież pomyśleć o zabawach integracyjnych ze swoim podopiecznym! Mianowicie, gdy jest znudzony lub smutny to pograj z nim w piłkę!

Sypialnia dla jednych jest najważniejszym pomieszczeniem ww domu a dla drugich najmniej użytecznym. W grze Pou jest to klasyczny pokój, w którym można spać poprzez zgaszenie lampki kiedy nasz zwierzak jest zmęczony.  Ale to nie wszystko, ponieważ w sypialnii naszego podopiecznego można go ubierać, przebierać i kupować mu nowe ubrania! ( oczywiście za zebrane wcześniej pieniądze ).

Minigry

W grze mamy również bardzo dużo ciekawych minigier, za które dostajemy pieniądze. Później za te pieniądze możemy kupić naszemu pupilkowi kolorowe ubranka, modne akcesoria lub stylowe dodatki do pomieszczeń. Pieniądze zbiera się naprawdę szybko i uzbieranie na wymarzoną rzecz nie jest wcale takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Minigry mają wiele plusów, między innymi właśnie to zarabianie i możliwość grania w nie nawet, gdy nie mamy dostępu do internetu.

Dlaczego warto instalowac ta grę?

Dlaczego warto instalować tą grę? To pytanie zadaje sobie wiele osób. A ja odpowiem na nie! Według mnie jest kilka powodów do instalacjii tej gry;

- zajmuje mało pamięci

- można opiekować się i wrobić w siebie ten nawyk

- rozsądne wydawanie swoich finansów

- jest darmowa (jeśli masz androida, na iphonie kosztyuje 8zł)

- nie wymaga internetu

- gra uczy odpowiedzialności

- można dobrze spędzić czas ;))

Podsumowanie

Moim zdaniem gra jest warta uwagi, mi się ona osobiście bardzo podoba. Dajcie znać w komentarzu, co o niej myślicie. Będzie mi miło, gdy zostawicie pod tym artykułem opinię.

Miłego grania, pozdrawiam :))

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022