logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

ptasio888

1 rok temu

przedstawienie Euro truck Simulator 2

Cześć. W tym artykule opowiem ci o grze Euro truck simulator 2. Jest to gra, w której możesz wcielić się w zawodowego kierowcę ciężarówki jeżdżąc po krajach Europy.

 

Na sam początek zacznijmy od tego, jak wygląda początek grania w tą grę ? Na samym początku tworzysz swoją postać oraz firmę. Masz 2 możliwści zarabiania: kupić własną ciężarówkę i zarabiać samodzielnie płacąc przy tym za paliwo i inne koszta utrzymania. Lub przyjmować zlecenia od innych pracodawców jężdżąc pojazdem pracodawcy nie płacąc przy tym za koszta utrzymania. Bardziej opłacalną opcją jest samodzielne zarabianie jednak do tego potrzebujmy własnej ciężarówki. No właśnie, ale jak mieć tą ciężarówkę ? Trzeba kupić ją w salonie ciężarówek np. Volvo,Scania,Mercedes czy u innych znanych producentów ciężarówek. 

 

Skąd wziąć pieniądze na pierwszą ciężarówkę ? W grze jest opcja wzięcia kredytu, który spłaca się codziennie automatycznie.

New Bank Loans | ETS2 mods

Co dalej ? Potem gdy zarobisz już jakieś dobre pieniądze jeżdżąc swoim pojazdem lub gdy już spłacisz kredyt i możesz wziąć kolejny ,masz możliwość zatrudnienia pracowników, którzy samodzielnie będą zarabiać pieniądze dla twojej firmy. Jednak twój pracownik musi mieć czym jeździć, dlatego znów potrzebujesz kupić ciężarówkę. 

ETS2: Pracownicy - dlaczego wszyscy mają niskie oceny? - Euro Truck  Simulator 2 - poradnik do gry | GRYOnline.pl   

Gdy już zapełnisz całe miejsce w swoim garażu możesz go rozwinąć co spowoduje zwiększenie wolnych miejsc dla ciężarówek  lub kupć kolejny garaż tym sposobem rozwijając swoją firmę.

ETS2: Modernizacja i kupno garażu - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do  gry | GRYOnline.pl

GAMEPLAY

Najważniejszym aspektem w Euro Truck Simulator 2 jest ogromna przyjemnośc i radość z jazdy. Gra jest bardzo realistyczna z dobrze dopracowanymi efektami i grafiką. Jazda i sytuację na drodze są realistyczne co zwiększa przyjeność z jazdy. Wyposażenie ciężarówek także jest imponujące.

DLC Akcesoria Kabinowe | Euro Truck Simulator 2

POSUMOWANIE

Mówiąc krótko jeżeli chcesz wcielić się w zawodowego kierowcę ciężarówki a przy tym dobrze się bawić to polecam ci Euro Truck Simulator 2.

 

DODADKI

Mówiąc jeszcze masz możliwość wykupienia DLC, które daję więcej możliwości. Na przykład dzięki niemu możesz wgrać do swojej gry mody, które rozwijają i ulepszają jeszcze grę. Są różnego rodzaju mody np. mod na rozwinięcie mapy wprowadając do gry większą ilość państw. 

Dodatkowo warto grać w Euro Truck Simulator 2 za pomocą kierownicy. To daje jeszcze większą- na prawdę ogromną frajdę z gry oraz większą realistyczność. Możęsz wyobrazić sobie, że na prawdę to ty jedziesz cężarówką.

 

 

 

źródła zdięć zawartych w artykule:

https://ets2.lt/en/new-bank-loans/

https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/ 

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1291&PART=1220

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1291&PART=200

https://eurotrucksimulator2.pl/dlc-akcesoria-kabinowe/

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022