logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

11

Elobyczku

1 tydzień temu

Przemowa o szacunku i moich początkach i recenzja

Dla czego GrynaPlus?

Gdy miałem jakieś 9 lat szukałem jakichś różnych stronek/aplikacji do zarabiania na paysafecard ponieważ mama zabraniała mi ich kupować. I w taki sposób znalazłem GrynaPlus od razu wiedziałem że to strona dla mnie.

Więc bez zastanowienia zainstalowałem pierwszą grę „King of Avalon”.

Sprawdzałem stronke codziennie i miłym zaskoczeniem było to że zadanie zatwierdzono zanim je zrobiłem, oczywiście później i tak je zrobiłem bo bałem się o blokadę konta. Następnie pobrałem nową grę ale (nie mam pojęcia czemu) po wykonaniu tego zadania nie dostałem punków wtedy zraziłem się do tej strony szukałem innych np. Bananki, Dogry.

Ale nic mi tak nie siedziało jak GrynaPlus

I po prawie miesięcznej przerwie znowu wróciłem do korzeni .

Zacząłem robić zadania dostawać coraz więcej punktów i teraz w taki sposób na stronie ma uzbierane w sumie ponad 3000 punktów.

Stronę polecam każdemu młodemu graczowi który miał problem taki jak ja.

Naprawdę nawet jak nie zaliczy wam pojedynczego zadania nie przejmójcie się zgłoście to administracji żeby usunęli to zadanie aby więcej osób się na to nie nabrało

W taki sposób na stronie zrobi się miła admoswera dla wszystkich.

Nowszych i weteranów, młodszych i starszych

Ja osobiście jako młody człowiek byłem obrażany przez niektóre osoby ale się nie poddałem szłem cały czas do przodu i teraz ja mogę się z nich śmiać, ale ja taki nie jestem daje szansę słabszym.

Więc prosił bym o to że jeżeli jesteś już dobry to proszę nie śmiej się ze słabszych ponieważ gdy będą lebsi od ciebie wtedy mogą się na tobie odegrać tak jak ja mogłem to zrobić.

Dlatego teraz apeluje do wszystkich użytkowników młodszych i starszych, chłopaków i dziewczyn, mężczyzn i kobiet o to aby się szanować, zarówno na forum jak i na prywatnym czacie.

Dobra wystarczy tej przemowy może teraz recencja CS:GO

 

Według mnie csgo to fajna gra dla zabicia czasu bo jeden mecz może trwać nawet 90 minut

Chociaż to czasami przeszkadza. Ponieważ trzeba szybko skończyć a się nie da ponieważ dstanie się kare czasową na początku na 10 minut później na 30 minut a puźniej na 60 minut później na 24 godziny później na 7 dni i tak dalej.

 

Ale w Cs mam przegrane 200 godzin więc to dosć dużo.

 

I zauważyłem że na skrzydłowym jest zepsuty match making a mianowicie ja mając gold 1 dobiera mi osoby które mają supreme więc to troche denerwuje

Nawet znajomy który ma globala powiedział że u mnie musi się pocić bardziej niż u siebie.

Ale samą grę oceniam bardzo wysoko bo jeszcze zanim ja miałem konto grałem u wielu osób i po prostu zakochałem się w tej grze 9/10.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022
cookie

Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie (więcej informacji)