logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

19

GrynaPlus

1 miesiąc temu

Przydatne porady dla początkujących graczy Hero Wars

Jesteś graczem Hero Wars i szukasz porad jak rozpocząć swoją przygodę? W tym artykule pokaże Wam naprawdę przydatne porady. Zachęcam Was do przeczytania!

Zadania

            Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby zdobyć więcej klejnotów, monet, itp. Jest odbieranie dziennych nagród za logowanie do gry, możecie je odebrać w zakładce “Special Events”.

 

Obraz zawierający kalendarz

Opis wygenerowany automatycznie
 
 

Najlepiej jest, aby kliknąć w grze każdą ikonę, żeby dowiedzieć się co wymaga każda z nich aby otrzymać monety oraz inne przydatne przedmioty w grze.

 

Codzienne zadania

            W grze możemy wykonywać tzw. “Daily quests” Czyli dzienne zadania za które otrzymujemy surowce w grze. Te zadania resetują się co 24 godziny tak jak ich nazwa wskazuje.

 

 

Dołączenie do gildii

            Dołączenie do gildii przynosi naprawdę bardzo dobre korzyści, poniżej opisze krótko każdy z nich:

  1. Zawsze możesz liczyć na pomoc od innych wystarczy, że opiszesz swój problem na chacie w gildii i członkowie postarają się go rozwiązać lub udzielić rady w tej sprawie.
  2. Gildie mogą ustawiać cele dla ich członków, zwykle są to proste cele typu: “Osiągnij (jakiś) poziom” lub “Zdobądź (jakiś) przedmiot”. Takim sposobem gildia potrafi szybko się rozwijać.
  3. Zdobywanie wspólnych osiągnięć, dzięki temu możemy zdobyć cenne surowce oraz przedmioty, im częściej wykonujemy osiągnięcia, tym wyższa jest szansa na otrzymanie rzadkich przedmiotów.
  4. “Clan Wars” Czyli tzw. Wojny gildii w których walczymy z przeciwną gildią, również i za nie otrzymujemy cenne przedmioty oraz surowce.

 

Walka na arenie

       Walka na arenie przynosi również wiele korzyści, dlatego warto zapoznać się z jej strategiami oraz poradami. Pierwszą poradą jest sprawdzenie oraz ustawienie się pod strategię przeciwnika, gdyż zwiększy nam to szansę na wygraną. Również do wygrania nad przeciwnikiem nie trzeba używać siły wystarczy przemyśleć odpowiednio swój ruch. Jeżeli nie wiesz jaki ruch masz wykonać możesz użyć systemu podpowiedzi, jak nazwa wskazuje system podpowiada nam jaki ruch powinniśmy wykonać.

 

Campaign

            W grze znajduje się kampania która zawiera w sobie 13 chapterów (tzn. epizodów). Dla niej również mam kilka przydatnych porad, opisze je znowu krótko:

  1. Zwykłe ulepszanie bohaterów, najzwyklejszą i najprostszą metodą jest ulepszanie swoich bohaterów, gdyż zbyt niski poziom postaci zmniejsza szanse na wygraną.

    2. Zdobywanie lepszego ekwipunku dla swoich bohaterów, możemy je zdobyć poprzez przejście danego poziomu na danym epizodzie. Możemy sprawdzić gdzie i w jaki sposób otrzymamy przedmiot który potrzebujemy wystarczy, że klikniemy przy postaci item który chcielibyśmy otrzymać.

 

Obraz zawierający tekst, telefon komórkowy, monitor, telefon

Opis wygenerowany automatycznie
 

    3. Levelowanie umiejętności naszych postaci, aby to zrobić musimy kliknąć “Heroes” I będziemy mieli dostęp do ulepszania umiejętności naszych bohaterów. Ułatwia to bardzo rozgrywkę na kampanii.

 

 

    4. Poprzez YouTube, na YouTube lub też ogólnie w internecie możemy znaleźć poradnik jak przejść poziom z którym mamy problem, ja sugeruję jednak aby samemu spróbować bez pomocy internetu.

 

Jak prowadzić gildie?

            Niektórzy chcieliby stworzyć potężne oraz aktywne gildie, nie jest to łatwe, lecz trudne. Przedstawię Wam jak to osiągnąć. Na początku powinniśmy rekrutować aktywnych w grze graczy, gdyż gracz z owiele mniejszą aktywnością tylko zrujnuje Twoje plany na aktywną gildie. Wprowadź parę zasad, ponieważ bez zasad byłoby to bez sensu i każdy by się tłumaczył tekstem: “Nie ma w tej gildii żadnych zasad”. Organizuj ciekawe eventy, rozkręci to aktywność oraz chęci innych graczy do uczestniczenia w nich oraz pozostania w gildii. Staraj się odpowiadać na pytania sojuszników gildii, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytanie lub problem, staraj się go rozwiązać, zwiększysz wtedy swój poziom reputacji u sojuszników.

 

Jak zarobić emeraldy, monety, itp.?

            Niektórzy gracze szukają różnych sposobów na zdobycie surowców. Ja przedstawię ich kilka. Sposób z reklamami, za oglądanie reklam możesz zdobywać wiele przedmiotów w tym nawet bilety na rajdy, aby oglądać reklamy musisz kliknąć na merchant a potem na teatr. Najzwyczajniej kupić, typowym sposobem jest po prostu je zakupić za prawdziwe pieniądze, jednak graczom f2p (tzn. Free to play) ta metoda się nie spodoba. Otwieranie heroicznych skrzynek, taką skrzynkę mamy raz na 24 godziny za darmo lub możemy ją kupić za 200 emeraldów, z niej również możemy zdobyć sporo ciekawych surowców jaki i bohaterów.

 

Obraz zawierający Strona internetowa

Opis wygenerowany automatycznie
 

Myślę, że porady które podałem przydadzą się Wam nawet jeżeli nie jesteście już początkującymi graczami. Dziękuję za wytrwanie do tego momentu!

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022