logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

Koxi1

8 miesięcy temu

Ranking gier marzec

   Siema w tym artykule przedstawię Wam listę najlepszych i polecanych gier na komputer.

1.Wiedźmin 3: Dziki Gon-Gra ta została wydana 18 maja 2015 r.Jest to fabularna gra, która została wyprodukowana i wydana przez CD Projekt Red.Gre tę można zagrać na Platformy: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 5, Microsoft Windows.

Zaoszczędź 80%, kupując Wiedźmin 3: Dziki Gon na Steam

2. Ready or Not-Gra ta została wydana 17 grudnia 2021 r.Jest to taktyczna strzelanka FPS firmy VOID Interactive.Została ona wydana na steam.Głównej mierze chodzi o strzelanie.Jest to strzelanka pierwszoosobowa.Gre tę można zagrać Platformy: Microsoft Windows.

3. Rust- Gra ta została wydana 11 grudnia 2013 r.Jest to komputerowa gra survivalowa z widokiem pierwszoosobowym, która została wyprodukowana przez Facepunch Studios. Gre tę można zagrać na Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, macOS, Mac OS.

4. Destiny 2- Gra ta została wydana 28 sierpnia 2017 r. a premiera tej gry natomiast odbyła się 6 września 2017 r.Jest to darmowa gra strzelanka FPS. Gre tę można zagrać na Platformy: Google Stadia, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, Microsoft Windows.

5.Dying Light- Gra ta została wydana 26 stycznia 2015 r.Jest to gra komputerowa gatunku survival horror, która została wydana przez Warner Bros. Gre tę można zagrać na Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, macOS, Microsoft Windows, Linux, System Software 5.

6.BeamNG.drive-Gra ta została wydana 3 sierpnia 2013 r.Jest to gra wideo, która opiera się na pojazdach.Gra ta została wydana przez firmę BeamNG GmbH.Gre tą można zagrać na Platformy: Microsoft Windows.

7.Grand Theft Auto V-Gra ta została wydana 17 września 2013 r.Jest to komputerowa gra akcji, która została wydana przez studio Rockstar Games.Gre tę można zagrać na Platformy: PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 5, Xbox 360.

8.Fallout 4-Gra ta została wydana 10 listopada 2015 r.Jest to fabularna gra akcji, która została wydana przez firmę Bethesda Softworks.Gre tę można zagrać na Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

9.Max Payne 3-Gra ta została wydana 15 maja 2012 r.Jest to strzelanka trzecioosobowa, która została wydana przez studio Rockstar Games.Gre tę można zagrać na Platformy: Microsoft Windows, macOS, Xbox 360, PlayStation 3, System Software 5.

10.Dying Light: The Following-Gra ta została wydana 9 lutego 2016 r.Jest to dodatek do horroru survivalowego Dying Light, która została wydana przez firmę Techlan.Gre tę można zagrać na Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, macOS.

11.Gra Lego Marvel-głównym miejscem akcji jest Nowy York. Lego zawsze było znane z przetwarzania pop kulturowych motywów.Lego marvel jest grą zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych graczy.Gracz będzie miał możliwość wcielenia się w różnych superbohaterów.Mamy do odblokowania ponad 200 postaci. Możemy wcielić się w znanych superbohaterów i wspólnie walczyć z wrogami by zwalczyć zło. Każdy superbohater posiada inne umiejętności.Gra ta daje nam możliwość stworzenia własnego superbohatera jest to ciekawa opcja.W grze tej możemy wykonywać przeróżne wyzwania dotyczące misji.Miedzyinnymi walczenie z bosami oraz z przeciwnikami itd.

Plusy Gry:

-Dobra rozgrywka,

-Mapa,

-Mechanika rozgrywki oraz dobrze dopracowana muzyka,

-Tryb Multiplayer,

-Doskonała jakość graficzna.

12.Gra LEGO Batman-Gra ta została wydana 23 września 2008r.Lego Batman został podzielony aż na sześć rozdziałów.W grze tej wcielamy się w postać Batmana oraz Robina. Głównym celem polegającym na tej grze jest zwalczanie zła z innymi wrogami tego świata.Podczas wykonywania przeróżnych misji mamy możliwość przejechania się bat-mobilem, bat-samolotem oraz bat-łódką co jest wielkim plusem tej gry.W każdej rozegranej misji mamy możliwość właśnie przejechania się tymi pojazdami które przed chwilą przedstawiłem.W grze tej również występuje wiele ciekawych akcesorii do zwalczanie zła miedzy innymi legendarny batarang oraz liny.

Gry z serii Lego to jedne z najlepszych gier dostępnych na rynku.Gry te wciągają nie tylko młodszych ale i także starszych graczy.Gry lego zawsze były znane z przetwarzania kulturowych motywów z innych filmów.

13.Gra Fortnite-bo tak się nazywa ta gra jest to jedna z najbardziej znanych gier na świece.Gra wieloosobowa z trybem rozgrywki battle royale została wydana przez Epic Games 26 września 2017 na platformy Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbox One, w 2018 roku na iOS, Nintendo Switch i Android. Gra ta polega na wielkiej bitwie na rozległej mapie – pojedynczo lub w grupach od dwóch do czterech osób. Rywalizacja między innymi przeciwnikami.Zadaniem graczy jest eliminowanie innych przeciwników.Fortnite jest grą darmową więc każdy może w nią zagrać.W fortnite występują różne eventy oraz turnieje pieniężne. 

Turnieje pieniężne takie jak:
-Solo Cash Cup,
-Duo Cash Cup,
-Trio Cash Cup.
Każdy może oczywiście się zmierzyć w turniejach pieniężnych jedynie trzeba posiadać ligę mistrzowską, którą można wbić na arenie.
Tutaj opiszę jak zacząć swoją przygodę z Fortnite. Jak zacząć grać w Fortnite ?
1.Wybierz miejsce na mapie gdzie będziesz lądował(staraj się lecieć na mniejsze miejscówki,ponieważ często mało graczy tam leci).
 
2.Kiedy wybrałeś już miejsce I wylądujesz postaraj się poszukać skrzynek w których znajduje się amunicja, broń, leczenie miedzy innymi (apteka,kew oraz bandaże) jest to bardzo potrzebne aby zacząć grać.
 
3.Okej gdy już poszukałeś skrzynek i posiadasz już broń oraz przydatne przedmioty możesz być gotowy na walkę z innymi przeciwnikami.Staraj się być z dala od innych walk.W tym czasie zbierz matsy(materiały)możesz je zebrać poprzez niszczenie budynków,aut lub znalezienie lamy,która zapewni Ci wiele przydatnych przedmiotów.Również w grze tej będzie się pojawiać burza,której musisz omijać ze względu iż zabiera ona daną liczbę hp.Zależy to od wielkości burzy im mniejsza tym więcej odejmuje hp. Kiedy wiedzieć gdzie nie ma burzy? Jest to widoczne na minimapie.Narysowany jest biały okrąg.To znaczy, że tam jest bezpiecznie i nie ma burzy. Kiedy nadejdzie chwila ,w której będziesz 1v1 z przeciwnikiem zachowaj spokój i ruszaj do walki.Staraj się budować tak żeby nie stracić jak najwięcej materiałów oraz buduj z twardych surowców albo z cegły bądź z metalu.Ciężko wtedy przeciwnikowi będzie zniszczyć twoją budowlę.Jeśli wygrasz pokaż swojemu rywalowi porażkę jaką poniósł poprzez zatańczenie emotki. 
Plusy Gry:
-Gra za darmo,
-Przejżysta grafika,
-Dużo aktualizacje,
-Sezony,
-Budowanie co jest wielkim plusem tej gry,
-Przeróżne tryby.
 
   Osobiście oceniam te gry na bardzo pozytywną ocenę. Mimo dbałości o szczegóły, wyglądają bardzo przejrzyście, a rozgrywka jest prosta i nie wymaga wszelkich wyjaśnień.Wciągnie cię na wiele godzin i zapewni mnóstwo zabawy.Gry mają też swoje wady, jak kupowanie różnych przedmiotów dzięki którym masz większe szanse byciu dobrym w danej grze.Pomimo lekkich wad opłaca się grać w te gry ,sprawiają one wiele przyjemności w graniu.Myślę,że Wam się spodobają te gry.Życzę miłej zabawy w graniu.To Byłoby to na tyle życzę miłej zabawy w graniu w tą grę i pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby,które czytają ten artykuł.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022