logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

chesteryt0

12 miesięcy temu

Ranking Top 10 gier (od 10 do 6)

W tym artykule opiszę dziesięć moim zdaniem najlepszych gier. Gry dla wileu osób mogą być pasją, źródłem zarobku lub odcięciem się od otaczającego ich świata. Także uwżam, że gry mogą opowiadać wspaniałe historie, porównywalne do dobrych filmów lub książek. Ranking jest mojąsubiektywną listą.

Nr 10: The Sims 3

Gra The Sims 3 jest trzacią częścią zananej na całym świecie serii. Gra miła swoją premierę w w czerwcu 2009 roku, więc gra ma już kilka lat. W grze możemy strować stworzonymi przez nas ludźmi i na przykład rozmawiać z innymi wirtualnymi ludźmi albo budować domy, czy inne ciekawe budowle.

Nr 9: Raymam Origins

Rayman Origins jest kolejną gra serii Rayman. Gra zadebiutowała po długiej przerwie od wydawania gier z tej serii. Po także fonomenalnym Raymanem 3 seria dosała kilka spin-off' ów z Kórlikami. Rayman Origins wraca do korzeni serii i przenosi grę w drugi wymiar. W grze sterójemy tytułowym Raymanem lub jego przyjaciółmi. W grze jest wiele ciekawych poziomów, modele wrogów i postaci są przepiękne. W grze jest wielu ciekawie skonstruowanych bossów. W grze jedynie fabuła zawodzi, ponieważ w grze jej praktycznie nie ma.

Nr 8: Call of Duty Modern Warfare 3

Gra jest trzecią odsłoną podseri Call of Duty Modern Warfare. Gra została wydana 8 listopada 2011 roku. Gra przedstawia wizję twórców jak mogłaby wyglądać trzecia wojna światowa. Model strzelania w tej grze jak przystało na serię Call of Duty jest bardzo dobry. Gra oferuje także rywalizacyjny tryb multiplayer przez internet a także gry na podzielonym ekranie. W grze jest także tryb przetrwania.

Nr 7: Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive jest od kilku lat darmowe. Od tego czasu spędziłem w grze prawie 200 godzin, a znam osoby które spędziły dużo więcej czsu. W grze jest wiele trybów i map do wyboru. Gra ma ogromną społeczność. Ale niestety po przejściu na model free to play pojawiło się wielu cheaterów. Gra posiada fenomenalny model strzelania. W grze jest wiele mechanik których można się nauczyć. Poradniki można znaleźć na YouTube.

Nr 6: Need for Speed Heat

Gra Need for Speed Heat jest kolejną częścią kultowej już serii. W grze uczestniczymy w legalny wyścigach dziennych w trakcie nich zdobywamy pieniądze, a w nocy także bierzemy udział w wysćigach, ale nielegalnych w trakcie których zdobywamy punkty reputacji. Fabuła gry jest średnia a model jazdy jest bardzo dobry. W grze dostępny jest także pełny polski dubbing, ale ten jest zwyczajnie poprawny.

Następną częśc rankingu opublikuję po nowym roku.

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022