grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

chesteryt0

2 lata temu

Ranking Top 10 gier (od 5 do 1)

Witam w drugiej części mojego Top 10 gier

Nr 5: Forza Horizon 4

W grze Forza Horizon 4 mamy do dyspozycji ponad pięćset samochodów. W grze poruszamy się po fenomenalnie odwzorowanej części Wielkiej Brytanii. Model jazdy w tej grze jest rewelacyjny, łączy on sterowanie symulacyjne oraz arkadowe. Niedawno wszła piąta część serii, ale niestety nie miałem okazji w nią zagrać. Polecam zagrać w tą grę wszystkim fanom gier wyścigowych. Zwłaszcza, że gra od jakiegoś czasu jest dostępna na steamie.

Nr 4: Forza Motorsport 4:

Forza Motorsport 4 jest odsłoną serii o nieco bardziej symulacyjnym modelu jazdy. Gra niestety ma już pare lat na karku i grafika wygląda nieco słabo na tle dzisiejszych gier wyścigowych. W grze jest świetna kampania w krórej wspinamy się po poszczególnych stopniach kariery. Niestety gra została wydanana jedynie na Xboxa 360, ale jeśli ktoś posiada tą konsolę, grę można kupić bardzo tanio. Podsumowując gra jest świetna i posiadam do niej ogromny sentyment.

Nr 3: Minecraft

Podium rankingu otwiera Minecraft. Gry Minecraft nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W grze możemy tworzyć ogromne budowle lub grać survival. Gra została stworzona w 2009 roku i od tego czasu jest wciąż na bierząco aktualizowana. W grze jest bardzo wiele wszelkiego rodzaju mobów. Możemy w grze pokonać kilku bossów. W grze dostępne są także serwery dla wielu graczy. Na tego typu serwerach można zagrać w wiele trybów. Gra jest najcześciej oglądaną grą na YouTube dlatego myślę, że każdy zna tą grę.

Nr 2: Grand Theft Auto V

Pozycją numer dwa jest znane wszystkim Grand Theft Auto V jest grą znanego na całym świecie studia Rochstar Games. W grze nawet pomimo kilku lat od premiery grafika potrafi zachwycać. Model jazdy w grze jest bardzo przyjemny i dobrze się sprawdza w grze akcji. Model strzelania jest świetny bronie mają odczuwalną moc. Fabuła jest ciekawa a napady zawarte w niej dają wiele frajdy. W grze jest wiele ciekawych aktywności takich jak wyścigi. Dodatkowo gra ma świetny tryb multiplayer. W tym trybie jest dostępnie wiele trybów w które można zagraćze znajomymi. Ponadto w grze jest wiele biznesów. Za zarobione pieniądze możemy kupować przepiękne samochody i inne pojazdy lub rozwijać swoje biznesy. Moim zadanie cała seria jest warta polecenia

Nr 1: Wiedźmin 3 Dziki Gon

Najlepszą grą w jaką grałem jest Wiedźmin 3 Dziki Gon. Gra zachwyca głównie fenomenalną fabułą która ma wiele bardzo ciekawych wątków które kontynują historie z poprzednich gier i książek Andrzeja Sapkowskiego. Ale mechaniki również są świetne w tym bardzo fajnie zrealizowany model walki. Gra posiada dwa dodatki rozwijające fabułę. Jeśli ktoś nie grał jeszcze w tę polską grę można ją kupić razem z dodatkami na przecenach za bardzo niską cenę.

To koniec rankingu i dziękuję za przeczytanie

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy